Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

Ada no, nick cię zobowiązuje :diabloti: zresztą kto przyjechał na zlot w opasce z kokardą ? co prawda nie była różowa ale w takim typie :evil_lol: Jesteś Sweet i koniec :loveu::diabloti:

Królowo Nocy masz dwa ogniki ! :diabloti::evil_lol: cieszmy się i radujmy :multi::multi::multi:


moje biedactwo malutkie:glaszcze: zdrówka życzę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avaloth']Ada no, nick cię zobowiązuje :diabloti: zresztą kto przyjechał na zlot w opasce z kokardą ? co prawda nie była różowa ale w takim typie :evil_lol: Jesteś Sweet i koniec :loveu::diabloti:

Królowo Nocy masz dwa ogniki ! :diabloti::evil_lol: cieszmy się i radujmy :multi::multi::multi:


moje biedactwo malutkie:glaszcze: zdrówka życzę[/QUOTE]

Haha no dobra:P Zmienie sobie nick to już nie będziesz mieć takich argumentów;P
Oj tak wypominasz mi moją piękną opaskę która się rozwaliła i nie chce mi się jej naprawiać;P

SmallPati :D ;P

Biedna..;( Zdrówka jej życz Pati;*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ada no, nick cię zobowiązuje :diabloti: zresztą kto przyjechał na zlot w opasce z kokardą ? co prawda nie była różowa ale w takim typie :evil_lol: Jesteś Sweet i koniec :loveu::diabloti:

Królowo Nocy masz dwa ogniki ! :diabloti::evil_lol: cieszmy się i radujmy :multi::multi::multi:


moje biedactwo malutkie:glaszcze: zdrówka życzę[/QUOTE]

nawet nie zauważyłam ogników ;) Arek znów będzie się radował :diabloti:

Taka moja mała sirotka :-( żal mi jej strasznie bo w izolatce musi siedzieć. Przed chwila posiedziała ze mną ale jest osowiała i woli spać, więc za długo jej nie męczę.


[quote name='Sweet']Haha no dobra:P Zmienie sobie nick to już nie będziesz mieć takich argumentów;P
Oj tak wypominasz mi moją piękną opaskę która się rozwaliła i nie chce mi się jej naprawiać;P

SmallPati :D ;P

Biedna..;( Zdrówka jej życz Pati;*[/QUOTE]

Co byś nie zrobiła to sweet i tak zostaniesz :diabloti: życie :eviltong:

nawet small była mniej obciachowa od swetaśnej :evil_lol::eviltong:

dzięki, mam nadzieje że szybko wyzdrowieje :-(




7 stycznia idę na panieńskie :cool3: będę szaleć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']
Co byś nie zrobiła to sweet i tak zostaniesz :diabloti: życie :eviltong:

nawet small była mniej obciachowa od swetaśnej :evil_lol::eviltong:

dzięki, mam nadzieje że szybko wyzdrowieje :-(


7 stycznia idę na panieńskie :cool3: będę szaleć :loveu:[/QUOTE]

Eh.. po co ja taki nick sobie robiłam to ja nie wiem:P
Ale za parę lat zmienię psa i nick to mnie nie poznacie:P

Smal była fajna;P

No miejmy nadzieje że szybko jej przejdzie:D

Pati nie mówiłaś nic że wychodzisz za mąż no! i mnie nie zaprosiłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']o tym samym pomyślałam :D te okrzyki na pierwszym ognisku xddd

Aduś jesteś skazana na Sweet :D cobyś nie zrobiła ja i tak Cię poznam:loveu:[/QUOTE]

Iśka nie przypominaj mi nawet :evil_lol:

Zobaczymy jeszcze:P
Iś lub mój status na fejsie:P
Ps. Pati sorry że pisze jej to u Moli w galerii;P haha;D

Link to comment
Share on other sites

Mówcie mi mistrzu :diabloti:

[url]http://img829.imageshack.us/img829/640/dsc00011gl.jpg[/url]

[url]http://img593.imageshack.us/img593/6281/dsc00001vw.jpg[/url]

[url]http://img690.imageshack.us/img690/58/dsc00015pa.jpg[/url]



A tak w ogóle, to zdrówka dla myszastej ślę :)

Link to comment
Share on other sites

przykro mi bardzo Ada, ale twój login wpił się na dobre i co byś nie zrobiła to tego nie zmienisz :diabloti:

"2 ogniki Uuułaaaa" :evil_lol:


[quote name='dog193']Mówcie mi mistrzu :diabloti:

[URL]http://img829.imageshack.us/img829/640/dsc00011gl.jpg[/URL]

[URL]http://img593.imageshack.us/img593/6281/dsc00001vw.jpg[/URL]

[URL]http://img690.imageshack.us/img690/58/dsc00015pa.jpg[/URL]



A tak w ogóle, to zdrówka dla myszastej ślę :)[/QUOTE]

:mdleje: niewierze :evil_lol:
GRATULUJE :cool3:

Oni są prawie identycznie, nie wiem już która to Milka ;)


dzięki, Darc się troszkę poprawiło, nie oddycha już tak ciężko i nie kicha tyle, ale jeszcze zdrowa nie jest.
Powiem wam tylko że podawanie takiemu maleństwu antybiotyku doustnie jest straszne :shake: obie jesteśmy zestresowane przy tym, ale to konieczność niestety :roll:


Macie plany Sylwestrowe?
Ja idę go kolegi, kolegi mojej koleżanki :diabloti: czyli nie wiem za bardo gdzie, w sumie to nic nie wiem, tylko tyle że mam być o 20 :evil_lol:
W ogóle szykuje mi się imprezowy styczeń, za tydzień mam panieńskie (nie moje jak już ktoś tu przepuszczał :diabloti:), za dwa tygodnie mam wesele, a za trzy imprezę ;) i gdzieś tam między tymi imprezami jest sesja na uczelni :diabloti::evil_lol:
Dziś robiłam projekt na Technologię Informacyjną, a raczej kilka wersji i rozsyłałam do ludzi z mojego kierunku, bo nikt nie potrafi się Officem obsługiwać :evil_lol:

Jeśli chodzi o M. to żyje, ma się dobrze i chodzi na spacery na lince, tak jak jej za ostatni numer obiecałam :diabloti: i nie jest specjalnie zadowolona z tego powodu, ale "cierp ciało jak chciało".
Pochwalę się też że będziemy mieć nowe obroże ala aktivdog :cool3: ale dowiecie się jakie jak je będę miała ;)

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam, że im to wyperswaduje :diabloti:

Coś ty, zupełnie inne one są :D
Na pierwszym i trzecim zdjęciu Milka to ta po prawej, Łatek po lewej. Na drugim odwrotnie :D
Milka jest większa i ma całe czarne uszy, Łatek jest mniejszy, bardziej kudłaty, brzydszy i głupi :diabloti:



Oj, współczuję, wiem, jak jest ciężko królikowi podawać lekarstwa, to co dopiero takiej myszce.



A mój sylwester nie wypalił... Nie wypalił plan A, miałam plan B i dzisiaj się dowiedziałam, że on też nie wypali...

Link to comment
Share on other sites

Nio to widz poimprezujesz troche w styczniu :evil_lol: Dobrze Ci się rok zaczyna :diabloti:

Co do sylwestra to dajcie spokój, Tyle planów co to miało wypalić góry nie góry, Kraków nawet był w palanach aż skończyliśmy jeszcze w niepełnym składzie bo się poobrażali na domówce no :roll::evil_lol:

Już nie mogę sie doczekać nowych nabytków na Moli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Mówiłam, że im to wyperswaduje :diabloti:

Coś ty, zupełnie inne one są :D
Na pierwszym i trzecim zdjęciu Milka to ta po prawej, Łatek po lewej. Na drugim odwrotnie :D
Milka jest większa i ma całe czarne uszy, Łatek jest mniejszy, bardziej kudłaty, brzydszy i głupi :diabloti:



Oj, współczuję, wiem, jak jest ciężko królikowi podawać lekarstwa, to co dopiero takiej myszce.



A mój sylwester nie wypalił... Nie wypalił plan A, miałam plan B i dzisiaj się dowiedziałam, że on też nie wypali...[/QUOTE]

No mówiłaś mówiłaś i ci się udało :loveu:
A teraz to rozpoznaję ich ;) ale naprawdę są bardzo podobnie :p

Noo królik to mała pestka w porównaniu z myszą, w przypadku królika jest za co złapać a u myszy nie :shake: właśnie się staram zmobilizować bo czeka mnie podanie kolejnej dawki :placz:

U mnie też planów pierwotnie było dużo i były całkiem inne, później nic nie wypaliło i byłam pewna że będę siedzieć w domu, a tu wczoraj telefon że idę na sylwestra ;) dlatego tez nei wiem co, gdzie, jak i do kogo :evil_lol:

[quote name='Bartiśkowa_']Nio to widz poimprezujesz troche w styczniu :evil_lol: Dobrze Ci się rok zaczyna :diabloti:

Co do sylwestra to dajcie spokój, Tyle planów co to miało wypalić góry nie góry, Kraków nawet był w palanach aż skończyliśmy jeszcze w niepełnym składzie bo się poobrażali na domówce no :roll::evil_lol:

Już nie mogę sie doczekać nowych nabytków na Moli :loveu:[/QUOTE]

zaczyna się od wydawania kupy kasy to nie wiem czy tak dobrze :evil_lol:

Ty siedź w domu bo masz dzieciaka! Żaden sylwester :diabloti:

Kraków też miałam w planach, ale stwierdziłam że tam byłoby zimno, a ja tego nie lubię

Ja też się nie mogę doczekać, ale to trochę potrwa zanim je będę mieć :p

[quote name='Kashdog']Ja w tym roku muszę w domu z psem siedzieć :loveu:
Ala activdog to już nie to samo co prawdziwy activdog :eviltong:[/QUOTE]

Ja nie muszę, zresztą nikt nie musi bo M. nie reaguje na petardy jeśli jest w domu, więc mogłaby być sama, ale nie będzie, bo rodzice zostają :p

a z activdogiem to się jeszcze okaże :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']przykro mi bardzo Ada, ale twój login wpił się na dobre i co byś nie zrobiła to tego nie zmienisz :diabloti:

"2 ogniki Uuułaaaa" :evil_lol:

Macie plany Sylwestrowe?
Ja idę go kolegi, kolegi mojej koleżanki :diabloti: czyli nie wiem za bardo gdzie, w sumie to nic nie wiem, tylko tyle że mam być o 20 :evil_lol:
W ogóle szykuje mi się imprezowy styczeń, za tydzień mam panieńskie (nie moje jak już ktoś tu przepuszczał :diabloti:), za dwa tygodnie mam wesele, a za trzy imprezę ;) i gdzieś tam między tymi imprezami jest sesja na uczelni :diabloti::evil_lol:
Dziś robiłam projekt na Technologię Informacyjną, a raczej kilka wersji i rozsyłałam do ludzi z mojego kierunku, bo nikt nie potrafi się Officem obsługiwać :evil_lol:

Jeśli chodzi o M. to żyje, ma się dobrze i chodzi na spacery na lince, tak jak jej za ostatni numer obiecałam :diabloti: i nie jest specjalnie zadowolona z tego powodu, ale "cierp ciało jak chciało".
Pochwalę się też że będziemy mieć nowe obroże ala aktivdog :cool3: ale dowiecie się jakie jak je będę miała ;)[/QUOTE]

E tam:P jeszcze zobaczymy:P

Co do planów sylwestrowych to nie wyszły tak więc będę miała cudowny wieczór z moim pse, tv i miską chipsów;P Bywa..;)
Ale nie rozpaczam;P

Dobrze że mysza już zdrowa;)
A co do Molci no to ma za swoje...;P
Ja nie wiem co ty masz z tymi obrożami lepiej kabiemu byś kupiła albo w spadku oddała jakąś nie różową ]:-> :diabloti:

[quote name='dog193']
A mój sylwester nie wypalił... Nie wypalił plan A, miałam plan B i dzisiaj się dowiedziałam, że on też nie wypali...[/QUOTE]

To witaj w klubie... moje plany tez nie wypaliły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']E tam:P jeszcze zobaczymy:P

Co do planów sylwestrowych to nie wyszły tak więc będę miała cudowny wieczór z moim pse, tv i miską chipsów;P Bywa..;)
Ale nie rozpaczam;P

Dobrze że mysza już zdrowa;)
A co do Molci no to ma za swoje...;P
Ja nie wiem co ty masz z tymi obrożami lepiej kabiemu byś kupiła albo w spadku oddała jakąś nie różową ]:-> :diabloti:



To witaj w klubie... moje plany tez nie wypaliły.[/QUOTE]

Niestety Darc znów się pogorszył stan zdrowia :shake:

Tematu różowej obroży już nie będę poruszać :diabloti:





[CENTER]a tak w ogóle

[IMG]http://mr-arora.com/wp-content/uploads/2010/12/happy-new-year-2011-gif-image-download-free.png[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Niestety Darc znów się pogorszył stan zdrowia :shake:

Tematu różowej obroży już nie będę poruszać :diabloti:

[/QUOTE]

Oj... bieda ta mała..:(

Ale przemyśl to:D moze cos w spadku znajdziesz :D bo kabi nosi taki sam rozmiar jak Moli ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']Witaj moją siostro :loveu: :diabloti:
Jak tam po sylwestrze?:D[/QUOTE]

Sylwester się udał, było miło i wesoło ;)
O 12 poszliśmy na rynek, ludzi masa, "mądrzy" właściciele zabrali ze sobą pieski żeby pooglądały fajerwerki :angryy: psiaki zawału dostawały :shake:
Ludzie pijani, tarzali się po ziemi i puszczali petardy w tłum :angryy: ja dostałam w kolano i mam całe poharatane, ale nie boli (parę lat wstecz dostałam w głowę i wypaliło mi część włosów :shake:)
Ale ogóle udała się impreza :p mój tata pofatygował się i przyjechał po mnie o godzinie 7:30 rano (btw. urwał się specjalnie z pracy :evil_lol:), ale w sumie równie dobrze mogłam spać u Maćka (właściciel mieszkania) bo było miejsca dość ;)

[quote name='anetta']Ale super wygląda w tej obroży; ten kontrast :cool3:

Życie imprezowe kwitnie hahhha :-D
[/QUOTE]

też bardzo mi sie podoba to zestawienie ;)

Ja mam imprezowy cały styczeń praktycznie, w piątek mam panieńskie :p

[quote name='Kashdog']Że activdogów Tani nikt nie podrobi :lol:[/QUOTE]

bo Ja wiem :diabloti:
metki nie będzie ale dla mnie to nie takie ważne

[quote name='LadyK']hej ;)
w tej galerii to mnie jeszcze nie było :D ale postanowiłam zawitać :P
Moli jest świetna, [URL]http://img545.imageshack.us/img545/3179/dsc0169fg.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE]

Witamy i zapraszamy znów :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...