Jump to content
Dogomania

Rico- łipet z daleka, z bliska kundel :D


Małgonia

Recommended Posts

Hejka wszystkim :D

 

Dzisiaj zapłaciłamza chustę kółkowa, jutro ma wysłać :D

Wczoraj bylo wiązanie Kluski na plecach w warunkach ekstremalnym- wc dla matek z dziecmi w Kauflandzie :D Poszło super, zakupy zrobione bez płaczu, lludzie się gapil i pozytywnie odbierali :D

 

W tym tyg Riculec na szczepienie przeciwko wściekliźnie ma, a my brak funduszy na komplet szczepien i na razie bez wirusówek... eh

 

[video]https://www.youtube.com/watch?v=P9WfF2Xk4p4&feature=youtu.be[/video]

Macie Riculca :D

 

 

I my, bo jaram się tym zdjęciem:

[URL=http://img31.otofotki.pl/nb362_WP_20140929_002.jpg.html]nb362_WP_20140929_002.jpg[/URL]

 ( jedyna zdjęcie z ktorego jestem zadowolona, od X czasu  :D )

Link to comment
Share on other sites

Które?:) to dzisiejsze? Nonna fb jest:D

bylismy na szczepieniu. Spoznilam sie do wetki co znam z grupy na fb mam chustujacych bo do 16 dzisiaj miala:( 5min pi czasie przyjechaliśmy. Zla jestem... To juz zajechałam dalej do "naszego" weta, byla pani której jeszcze nie widzielismy, bardzo jej sie Rico podobal, ze taki prawie rasowy ibchartowatu :D pierwsze pytanie " a ubranko na zimę ma?" :D jak zobaczyla jego budowę to stwierdzila ze trzeba bidulka ubierać. A ten bidulek byl tak wetem przerażony, samym miejscem, piszczal i w gabinecie spuszczony ze smyczy siedzial przyklejony do nogi i od pani nawet smaczka w nagrodę nie zjadl :D bidak. Fajne guardy z Trixie widzialam, kto nam da 39zl?!

Link to comment
Share on other sites

Jakaś Marta mnie znalazła, jak Malanowski, tylko partnerów nie potrzebuje :D

 

 

No ta wetka chyba gdzies jechała, bo jak jejpisałam ze sie spóźniłam to wyswietliło ze odp z Kątów Wrocławskich ;p wiec moga wyjść. 

 

Hanka ma dzień gadania, lezy w bujaku i nawija mi juz od 30 min" ału ału ałoololobubuapffffffff"  :loveu:  ale zraz do spania idzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakaś Marta mnie znalazła, jak Malanowski, tylko partnerów nie potrzebuje :D
 
 
No ta wetka chyba gdzies jechała, bo jak jejpisałam ze sie spóźniłam to wyswietliło ze odp z Kątów Wrocławskich ;p wiec moga wyjść. 
 
Hanka ma dzień gadania, lezy w bujaku i nawija mi juz od 30 min" ału ału ałoololobubuapffffffff"  :loveu:  ale zraz do spania idzie ;)


Ja mam 2 partnerów :p

A jak o pogodę to u mnie ciągle leje :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...