Jump to content
Dogomania

Czy ktos ubiera pieski rasy shih tzu?


lora

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zakladam psu kombinezon przeciwdeszczowy, to ludzie, ktorzy nie widuja nas na spacerach robia wielkie oczy. :crazyeye:

A najbardzej dziwi mnie to, ze ludzie reaguja i to bardzo czesto na to, ze moj pies ma frotki na wlosach. :cool1:
Ma tych frotek kilka na glowie, bo nie robie mu zwyczajnego kucyka, tylko wiaze wlosy w takie dwie kitki (bardzo praktyczne) i ludzi to naprawde wprawia w oslupienie, ze pies moze miec cos takiego na glowie. :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Ech...szkoda gadać :shake:

I po co robić pośmiewisko z psa?[/quote]Mysle że Bblue chodzilo o inne ubranka dla psa (które się widzi naprzyklad na allegro:diabloti:) a nie kombinezoniki.Ja tez uważam że oporocz kombinizonika shih-tzu nie potzrebuje inneo ubranka.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Przeciez jorki sie ubira i nikt sie nie dziwi. Umnie w bloku mieszka pani która ma dwa i nawet pizamki im zakłada. Ja za tak nie ubieram. Tylko nieraz sukienke i jakąs koszulke. Ludzi to ciekawi. Mam kolezanke w USA która mi nieraz przysle cos fajnego. Tam to jest normalne ze sie pieski ubiera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Mysle że Bblue chodzilo o inne ubranka dla psa (które się widzi naprzyklad na allegro:diabloti:) a nie kombinezoniki.Ja tez uważam że oporocz kombinizonika shih-tzu nie potzrebuje inneo ubranka.:angryy:[/quote]

No właśnie. Kombinezonik na chłodne dni jak najbardziej, ale wszystkie czapeczki, sukieneczki, koszulki i cała reszta jest obrzydliwa. I powiem szczerze, że ja się z tego śmieję. Pies się tylko w tym męczy, a ludzie patrzą na właściciela jak na kogoś z kosmosu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lora']Wcale to nie jest posmiewisko. Pieski fajnie wygladają w ubrankach. Lorka lubi chodzic w sukienkach. Duzo osób kupuje ubranka na allegro. Jesli tobie sie nie podoba to nikt cie nie zmusza.[/quote]

A Twój piesek pewnie skacze z radości i merda ogonkiem kiedy zakładasz mu sukienkę i jeszecze inne badziewie...

Link to comment
Share on other sites

A czemu psa szkoda? Do niczego jej nie zmuszam. Butów ani spodni nie nosi tylko nieraz sukienke i jakas fajna koszulke. Jest obcieta wiec jej nie jest goraco. W usa duzo ludzi ubiera pieski tylko unas to jest dziwne i staszne dla niektórych. Tak samo ze niewolno psa wnosic do sklepu i restauracji. Tam to norma.

Link to comment
Share on other sites

w krajach cywilizowanych do których z przykrością muszę stwierdzić nam jeszcze daleko pod niektórymi względami dużo żeczy jest normalnych i nikt z nikogo się nie wyśmiewa
na mojej dzielnicy ludzie zaczepiają mnie i każą obciąć włosy mojej niuni i dziwią się że pies nosi kitki i kombinezony gdy pada deszcz

"a w ogóle to pewnie muj pies to brudas" bo ma takie kudły
"i jak to żeby pies spał ze mną w łużku"

kombinezon strasznie niszczy włos i dlatego zakładam go tylko w extremalnych warunkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lora']A czemu psa szkoda? Do niczego jej nie zmuszam. Butów ani spodni nie nosi tylko nieraz sukienke i jakas fajna koszulke. Jest obcieta wiec jej nie jest goraco. W usa duzo ludzi ubiera pieski tylko unas to jest dziwne i staszne dla niektórych. Tak samo ze niewolno psa wnosic do sklepu i restauracji. Tam to norma.[/quote]

Ale my rozmawaimy o Polsce, a nie o USA.
Amerykanie to głupi naród, więc w ich wykonaniu już nic mnie nie zdziwi.
A ubieranie zwierząt jest dziwne i straszne, ale nie dla ludzi, tylko dla samych zwierząt. Bo Ty patrzysz na to, żeby pies ładnie wyglądał, ale to jak on się w tym czuje już nie jest istotne.
:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jesli bym widziała ze nie lubi to bym jej nie ubierała. Wcale jej to nie przeszkadza. Ubranka niekrepuja jej ruchów. W Polsce wiem z bardzo dobtych zródeł ze coraz wiecej ludzi kupuje ubraka i torbydla pieków. A zebys nie mówiła ze mi dzicka brakuje. To tak sie składa ze mam kochajacego meza i synka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goja']w krajach cywilizowanych do których z przykrością muszę stwierdzić nam jeszcze daleko pod niektórymi względami dużo żeczy jest normalnych i nikt z nikogo się nie wyśmiewa
na mojej dzielnicy ludzie zaczepiają mnie i każą obciąć włosy mojej niuni i dziwią się że pies nosi kitki i kombinezony gdy pada deszcz

"a w ogóle to pewnie muj pies to brudas" bo ma takie kudły
"i jak to żeby pies spał ze mną w łużku"

kombinezon strasznie niszczy włos i dlatego zakładam go tylko w extremalnych warunkach[/quot Moja lorka niespi zemna bo mąz sie niezgadza. ale jak idzie do pracy to odrazu wskakuje do łuzka. Ja sie nie przejuje tym co mówią inni. Stac mnie i bede ubierac lorke. a jak to komus przeszkadza to jego problem!

Link to comment
Share on other sites

Mogłabyś pisać bez blędów ortograficznych i literówek? Polskie znaki też by się przydały, bo nie mam pojęcia o co chodzi w twoich postach.
Sama mam dysortografię, a potrafię pisać normalnie.


A ubieraj sobie dalej. Mi to nie przeszkadza, tylko jak widzę kogoś z głupio ubranym psem to po prostu się z tego śmieję. Amen.

I samych psów też mi szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lora']Twiedzisz ze nie ubierasz psa. A kokardka to tez pewien rodzaj ubioru. Więc po co psu kordka skoro moze chodzic bez.[/quote]Lora masz błędne pojęcie:shake: Psy wystawowe w domu chodzą w papilotach a nie w kokardkach.A kokardki zakładamy na wystawy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lora']Niechcesz ubierac to nie ubieraj. Mnie stac na to i bende ubierac![/quote]


Jak Cię stać to kup se Barbie i ubieraj ją do woli. Chyba nie zwróciłaś uwagi, że pies to nie zabawka i nie wolno się nim bawić, zwierzęta też mają swoją godność. :angryy:
Ubranka dla psów - tak - ale tylko w ich interesie - sweterek,żeby pies się nie przeziębił, kokardka, żeby włosy nie drażniły mu oczek itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...