Jump to content
Dogomania

brać psa z kaszlem ze schroniska?


shenandoh87

Recommended Posts

Witam!

Chcemy wziąć pieska ze schroniska - ale powiedziano nam że ma kaszel kenelowy - i bierze antybiotyki - z tego co o tym czytałam to chroba zakaźna. i tu pojawia się moje pytanie - lepiej poczekać az lekarz schroniskowy powie że jest zdrowa i wtedy ją wziąć czy leczenie będzie lepsze rezultaty w warunkach domowych?
Nadmienię tylko że w mieszkaniu mamy też 2 koty - i nie chce aby sunia je zaraziła (czy to w ogóle możliwe?)

Proszę o rady - będę wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

koty sie nie zarażą ani ludzie przebywajacy z nimi.owszem komfort "psychiczny'psa w trakcie leczenia(mam na myśli dom nie schron)jest ważny i moze dopomóc w szybkim powrocie do zdrowia.ale-taki pies stanowi zagrozenie dla innych psów(spacery).może podejdz do gabinetu wet i spytaj co i jak...

Link to comment
Share on other sites

MOżesz śmiało go brać, jego rekonwalescencja będzie lepsza w warunkach domowych zwłaszcza że pogoda jest teraz nieciekawa (no chyba że siedzi w szpitaliku). Kaszel kenelowy dosyć ładnie się leczy, nie ma ryzyka że coś mogło by się stać Waszym kotom albo Wam. Gorzej by było gdyby pies miał parwowirozę, wtedy koty by były zagrożone. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...