Jump to content
Dogomania

Sally za TM... [*] Śpij spokojnie...


paula91

Recommended Posts

[quote name='bela51']Sally miała przyznana pomoc se Skarpety Owczarkowej, Czy Sally z niej skorzystała ?[/QUOTE]

Nie, ponieważ miała mieć dopiero sterylizację i wycięcie drugiego guza i Skarpeta zaoferowała się za ten zabieg zapłacić, ale przez ciążę urojoną wszystko się odsunęło w czasie, a teraz wiadomo... Tylko, że z tego co pamiętam faktura musiała być wystawiona na Skarpetę, a tutaj faktury już są wystawione na kogoś innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Szkoda, bo mysle, ze Skarpeta pokryłaby leczenie ( w tym rtg) gdyby była odpowiednia faktura. Moze to da sie odkręcic ?[/QUOTE]

Zapytam, tylko ta wcześniejsza faktura to już kilka miesięcy temu była wystawiona, więc nie sądzę, żeby wet chciał coś zmieniać w księgowości itd. Ale może jeszcze nie wystawili faktury za obecne leczenie i rtg, albo to dałoby się odkręcić, bo to na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, ja rozmawiałam z opiekunką, wet zamknąłby koszty ostatnio podjętych działań w 200zł, nie wiem czy jest możliwość opłacenia takiej faktury przez Skarpetę, wcześniej była mowa o mniej więcej takiej kwocie, ale teraz sytuacja suni się zmieniła i to zależy czy Skarpeta by się zgodziła.

A co do samej Salci dziś czuje się dobrze, była na spacerku, pochodziła sobie trochę z drugim ONkiem, który jest na tymczasie :)

Link to comment
Share on other sites

Biedna Sally :shake:
Tak mi przykro ...
SKARPETA przyznała Sally wsparcie finansowe
Kwestia formy zawsze jest do uzgodnienia
Skoro sytuacja Sally uległa zmianie, to jak najbardziej możemy przeznaczyć przyznane pieniążki na pokrycie kosztów weta
Wystarczy tylko odpowiednia faktura. Komu mam wysłać dane do faktury ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Biedna Sally :shake:
Tak mi przykro ...
SKARPETA przyznała Sally wsparcie finansowe
Kwestia formy zawsze jest do uzgodnienia
Skoro sytuacja Sally uległa zmianie, to jak najbardziej możemy przeznaczyć przyznane pieniążki na pokrycie kosztów weta
Wystarczy tylko odpowiednia faktura. Komu mam wysłać dane do faktury ???[/QUOTE]

Można mi a ja przekażę weterynarzowi. Dziękuję.
A Salci mi badzo żal, poznałam ją osobiście i pokochałam ją od razu, cudowny pies. Nie wiem skąd tyle pecha ma :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='DONnka']Dziś dotarła do mnie faktura za leczenie Salci
Opłacimy w terminie :)

Trzymamy kciuki za dziewczynkę :thumbs:[/QUOTE]

Dziękuję bardzo. Salcia trochę gorzej, mam nadzieję, że to przejściowe. Apetyt tak średnio. Mam nadzieję, że lepiej się poczuje.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wiadomość od opiekunki:

"Salci już nie ma, [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]po prostu przestała oddychać, ale nie wyglądało jakby cierpiała, mam taka ogromna nadzieję, bo cały czas ja obserwowałam i obiecywałam sobie, że jak się zacznie coś dziać to podejmuję tą decyzję, [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]wieczorem do pewnego czasu było wszystko ok, nagle zaczęła sie kręcic i wiukac ale niczym nie zwymiotowała, z chwili na chwilę stawała się coraz słabsza, w jednej chwili jakby ja ktos napompował, brzuch jak balon, za chwilkę sama sie położyła i dosłownie jakby zasnęła i przestała oddychać, wszystko tak szybko, [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]ciężko jak cholera, jak wchodzę do pokoju to widzę ja na tapczanie, [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]była z nami tylko pół roku, strasznie kochany pies..."

Na chwilę obecną nic więcej nie napiszę :( Biegaj kochana Salusiu za TM :([/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...