Jump to content
Dogomania

MAX...Skrzywdzony, z chorą łapą i duszą DON:( Pomóżmy Mu!!!


madziakato

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziakato']Kurcze, jak myślicie dałabym radę z jakimś bazarkiem na rzecz Maksia- czy ktoś - w miarę możliwości- pomógłby mi zacząć z tym bazarem?(mam zero doświadczenia...)Z rzeczami dałabym radę.[/QUOTE]

Madziu, czy masz rzeczy na bazarek, dobrze rozumiem ? Jesli tak, to przeslij mi zdjecia i opisy, ja wystawie.

Link to comment
Share on other sites

widziałam zdjęcia z tej interwencji na FB. Masakra, tyle biednych psiaków. Ostatnio puściłam kolejny przelew na "psy z Ujścia" i niestety chwilowo już nie dam rady ale pamiętam o tych bidach cały czas....
wstawcie w 1-szym poście nr. konta. Może ktoś by zrobił jakiś bazarek cegiełkowy? Ja niestety nie umiem...

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, tak sobie mysle o przypadku Maxia. Z taka nozka jego szansa na adopcje jest znacznie mniej prawdopodobna. Jesli sensowny ortopeda moglby mu pomoc w tej kwestii, uwazam, ze priorytetem powinno byc leczenie lapki. Bo w tej sytuacji pies jest skazany na przebywanie w hotelu, a dlug bedzie tylko rosnac. Moim zdaniem powinnismy sie skupic na zebraniu srodkow na leczenie i na reklamowaniu Maxia, gdzie sie da. Moze sie cud wydarzy i wypatrzy go ktos z tak otwartym sercem, jak Pani, ktora zaopiekowala sie chora i wycofana oneczka Laki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Wiecie co, tak sobie mysle o przypadku Maxia. Z taka nozka jego szansa na adopcje jest znacznie mniej prawdopodobna. Jesli sensowny ortopeda moglby mu pomoc w tej kwestii, uwazam, ze priorytetem powinno byc leczenie lapki. Bo w tej sytuacji pies jest skazany na przebywanie w hotelu, a dlug bedzie tylko rosnac. Moim zdaniem powinnismy sie skupic na zebraniu srodkow na leczenie i na reklamowaniu Maxia, gdzie sie da. Moze sie cud wydarzy i wypatrzy go ktos z tak otwartym sercem, jak Pani, ktora zaopiekowala sie chora i wycofana oneczka Laki.[/QUOTE]
Wklejam z FB, nie ukrywam, że również bardzo czekałam i liczyłam na właśnie takie informacje- a więc:
Cytuję Natalię- "UWAGA!!
W poniedziałek Magda zadzwoni umówić Maxa na operację,
więc dam wtedy znać kiedy będzie!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Wklejam z FB, nie ukrywam, że również bardzo czekałam i liczyłam na właśnie takie informacje- a więc:
Cytuję Natalię- "UWAGA!!
[B]W poniedziałek Magda zadzwoni umówić Maxa na operację,
więc dam wtedy znać kiedy będzie!"[/B][/QUOTE]

I to jest dobra wiadomość :happy1:
Czy w tej sytuacji pieniążki ze SKARPETY nadal mają być przeznaczone na hotelik ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...