Jump to content
Dogomania

STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(


ewab

Recommended Posts

Czy [B]TERAZ[/B] Stivi może się zacząć pakować? :)
Dowiedz się Iza jak z rozliczeniem, bo jak płaci się zaliczkę a resztę po dowiezieniu, to ja resztę na transport wpłacę Magdzie na prywatne konto.
I jak już będzie ustawiony transport to daj koniecznie znać - trzeba na wszelki wypadek powysyłać PW do wszystkich, ktorzy deklarowali pomoc a być może nie zaglądają tu codziennie.

UFF!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Edytowałam na 20zł - ta dziewiątka wskoczyła mi zamiast 0, ale skoro już jestem zacytowana - to 30zł ( 29 trochę dziwnie wygląda ;) ).[/QUOTE]

ja się domyśliłam, że to błąd - metodą dodawania i odejmowania :)
dziękujemy za hojność - Iza, Ty widzisz co się dzieje? Anioły spadają z nieba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='poczwarka']Koszty do 500zł. jestem w stanie opłacić. Nie orientuję się w formalnosciach, więc proszę o informację kiedy i gdzie przelać pieniądze.[/QUOTE]

[quote name='ranias']dołoże do transportu 20zł[/QUOTE]

[quote name='Maruda666']Edytowałam na 20zł - ta dziewiątka wskoczyła mi zamiast 0, ale skoro już jestem zacytowana - to 30zł ( 29 trochę dziwnie wygląda ;) ).[/QUOTE]

[quote name='dorcia2']przybywam na zaproszenie Cioci Mortes i dokładam do transportu 20zł, życzę Misiaczkowi szczęścia:multi:

dziękuję[/QUOTE]


Podsumujmy deklaracje na transport 570 zł. Pan wstępnie oszacował koszt na 660 zł. Zatem potrzeba jeszcze 90 zł.
Kasę na transport wysyłamy na konto Mortes (info na pw).

Przypominam, że brakuje jeszcze 30 zł deklaracji stałych.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a czy szukałyście też nieco tańszego transportu?
600 zł to ogromna kwota... sporo psiaków (i nie tylko ;) bo wysyłałam równiez surowicę na parwo po całej polsce) udało nam się za darmo lub za śmieszne groszowe pieniądze wysłać za pomocą portalu blablacar. Sprawdziłam są osoby, które jadą we wtorek, środę bądź też niedziele..może warto też zapytać tutaj nim wydamy aż taką kwotę na samo paliwo?

[URL]http://www.blablacar.pl/szukac-wspolna-jazda-wynik?fn=kielce&fc=50.8660773|20.6285677&tn=białogard&tc=54.0029007|15.9921375&sort=trip_date&order=asc&initial=1&limit=10&page=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pani Ewo mnie wychodzi 280 stałych :)


[B]Deklaracje dla Stiviego[/B] (potrzebne 300 zł/m-c)

[B]stałe:[/B]
ewab - 120 zł
[SIZE=4][SIZE=2]Anetaks 10 zł
Beataczl 5 zł
Krzysiu 5 zł
Mortes 5 zł
głuchypies 5 zł
natie 10 zł
ranias 5 zł
andzia69 10 zł
Mazowszanka2 10 zł
WIGA 10 zł (przez rok)
obieżyświat75 10 zł
LILUtosi 10 zł
Panna Marple 20 zł
teresaa118 35 zł
MALWA 10 zł
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...