Jump to content
Dogomania

Zbiorowy wątek psów za Schroniska Dla Zwierząt w Jamrozowiźnie (25km od Częstochowy)!


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT]Mam nadzieje,że nie dostane po łbie jak zdradze,że Asia pisze aż z Argentyny :)

Fiziu w czwartek pytałam i od adopcji Rudej (która mieszka w Częstochowie niedaleko mnie jak się okazało) nic się nie zmieniło. Wrzesnień się zbliża,wszyscy myślą o szkolnych wyprawkach a nie o zwierzątkach,jak się troche uspokoi to mam nadzieje,że adopcje ruszą.
Będę w schronisku we wtorek,zobaczymy,może od czwartku były jakieś adopcje.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawa144'][LEFT]Diana znalazła dom!! Pani wypatrzyła ją w internecie. Mieszka w domku z ogródkiem jakieś 15 km od schroniska :)[/LEFT]

[/quote]


Super wiesci:lol: Sciagamy Diane z ogloszen

Martyna, kiedy planuje dotor kastracje Burka i Denisa?:p :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Doktor = Kierownik :lol:

On by już chciał,jak najszybciej,ale ciągle coś wypada,ma w sumie do wykastrowania 3 psy i chciałby je naraz wykastrować czyli musi mieć ze 2 h czasu conajmniej a niestety cięzko o czas. W przyszłym tygodniu ma sie postarać je wykastrować. Miejmy nadzieje,że się uda jak najszybciej.

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawa144'][LEFT]Fizia to jest piesek 544 i nie zniknął tylko ma zdjęcia nowe na dworze na których aż tak dobrze wygląda,że go nie poznałaś:evil_lol:[/LEFT]


[LEFT]Sama zobacz: [URL]http://www.schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=YWRvcHR1al9wc2EvNTQ0LzU0NC5qcGc=&show=full[/URL][/LEFT]

[/quote]

O rany to On?? No poważnie Go nie poznałam...:)
Na tych nowych zdjęciach wygląda tak radośnie:)
Na Jego wątku padła propozycja, żeby Go nazwać Bursztyn - co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

pisałam na pw do Fizi, ale nie odpisuje wiec pytam tu - potrzebne mi jest jak najwięcej info o tych psach - dałąm je na forum adopcyjne rottkow, ale nic o nich nie wiem...
Fando:
[IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=YWRvcHR1al9wc2EvNTg4LzU4OC5qcGc=&show=full[/IMG]

i drugi - na stronie pisze,ze ma rok - ale coś mi się wierzyc nie chce, i ze atakuje psy - czy suki też???

[IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/picture.php?img=YWRvcHR1al9wc2EvMzI2LzMyNl8yLmpwZw==&show=full[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Tego drugiego psa nie znam ale skoro jest napisane na stronie,że jest agresywny to jest,jak ktoś przechodzi koło niego to się dosłownie rzuca na kraty.
Fando za to jest bardzo sympatyczny,grzeczny,spokojny. Nie jest agresywny w stosunku do ludzi,do kotów i psów nie wiem bo siedzi sam.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...