Jump to content
Dogomania

Lucky znalazł dom!!! :)


olka9628

Recommended Posts

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Laki w nowym domu! :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pana ma bardzo fajnego, wgl to cała rodzina jest zaangażowana w psa:) [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mlody mieszka w bloku, ale będzie miał też możliwość pobiegać w ogrodzie, ponieważ kobieta tego Pana ma dom z ogrodem. Będzie miał też nowych psich kolegów - starsza dobermanke i labradora. W nowym domu już zaczął rządzić [/FONT][/COLOR]:eviltong:[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Najpierw zaczął bawić się piłka, która pękła. Laki to jeszcze szczeniak i tak też się zachowuje, później rozgryzł ją na kilka kawałków mniejszych. Nie kradnie jedzenia ze stołu, ale zwinął pudełko po mleczku do kawy :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pierwszy raz widziałam jak warczy, nie chciał go oddać, ale wreszcie popuścił. Później przyszła wnuczka nowego Pana. Laki powitał ją już w progu, miała bardzo podobny głos do jego byłej właścicielki. Wnuczka zabrała go na jeden dzień do siebie bo pan szedł do pracy i nie chciał, żeby pies siedział sam. Dzisiaj zabiera go do siebie i mają 3 dni wolnego [/FONT][/COLOR]:eviltong:[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pan przed wyjściem zapraszał nas już na kolejną wizytę, więc myślę, że wszytko będzie dobrze. :D [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nie zdążyłam zrobić zdjęć, ale mają zrobić i wysłać mi z wiadomością o jego zachowaniu :) [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ogólnie to myślę, że dom jest super [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiadomość z ostatniej chwili! :D Właśnie zadzwonił pan z wiadomością, że Laki spisuje się świetnie. Nic nie zniszczył, nie nasiusiał. Mówi, że jest lepiej niż myślał. Jest z niego bardzo zadowolony. Mówi też, że Laki jedzie z nim do pracy :) Na razie nie polubili go psi koledzy, więc nie chciał go tam zostawić, żeby nie czuł się obco. Na to potrzeba czasu, bo on jest młodym psem, któremu tylko zabawa w głowie. U mnie nie rozumiał, że jak pies warczy to znaczy koniec, ale dziewczyny go wyszkoliły :eviltong: Ode mnie mogę dodać jeszcze, że w samochodzie był grzeczny. Najpierw trochę stał a później całą drogę leżał z głową na moich kolanach. U mnie nie sprawiał żadnych problemów, a nawet pogodził towarzystwo :) Jakimś cudem przy jedzeniu nie było walki, nie wiem jak on to robi :D Ludzie na spacerach pytali mnie czy w domu psiaki też są takie grzeczne, bo na spacerze nawet na smyczy nie ciągnęły. No i Laki bardzo szybko przyzwyczaił się do mnie, do tego stopnia, że wczoraj na spacerze już mogłam go spuścić ze smyczy :) Dostałam też już zdjęcie, wrzucę je jak tylko zgram z telefonu na komputer ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='choba']Wrzucam na prośbę Oli :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vqC4V-KiQKo/UuZAiT-aVDI/AAAAAAAADcM/7ee7osN_SB4/s480/1655953_619105208156748_1652834792_n.jpg[/IMG]

Fajnie, że chłopak się zaaklimatyzował :)[/QUOTE]

Długo mi z tym zdjęciem wyszło..przepraszam :oops:
Na dniach będę jeszcze tam dzwonić i popytam czy nic nie nawywijał. Poproszę też o jeszcze kilka zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...