Jump to content
Dogomania

Pola w okolicach Katowic


Talagia

Recommended Posts

Szukam pól gdzie mogłabym trenować z seterkiem w okolicach Katowic... Podobno są jakieś pola w Mysłowicach, ale wiecej na ten temat nie wiem :roll: Bardzo mi zalezy, zeby psiaka mozna bylo swobodnie puścic i nie bać sie, ze poleci za tropem na ulice, wiec szukam czegos w dosc duzej odleglosci od jezdni itp... Jesli ktos wie, gdzie są przyzwoite pola no i troche obecnej na nich zwierzyny łownej to baaardzo prosiłabym o kontakt! Jeśli ktoś zna ciekawe miejsca gdzieś dalej, to tez prosze o namiary, dobrze by bylo zabierac go nawet przynajmniej raz w tygodniu jesli bedzie daleko.

ps. Jeśli ktoś ma wyżła, który lubi prace w polu i chciałby pomoc nam w szkoleniu Ravenka to baaardzo bylabym wdzieczna za spotkanie z taka osoba :) Zauwazylam, ze Raven pięknie pracuje w towarzystwie innego psa... A jak jest sam to poprostu traktuje to jako spacer :roll: Wiec szukam dla niego jakiejś motywacji.

Link to comment
Share on other sites

hihi ja mam owczarka niem. ale swietnie lapie trop taszyny "zbozowej" nie wiem jak te ptaki sie fachowo zwia...;p a o takie wielkie pola z dala od drog mzoe byc trudno.. u nas sa pola..... niby kawalek ich ejst.. ale jednak chwila i jzu jest autostrada czy jakas szybsza droga...

Link to comment
Share on other sites

ja tez wlasnie myslalam nad polami gdzies w okolicach Katowic...bylam ostatnio w okolicach TArnowskich Gór na polu a pozniej w lasku...super bylo :) spedzilam tam 4 godziny z moja sunia i z sunia wzieta na spacerek ze schronu... w sumie moja to nie potrzebuje jakiegos specjlanego miejsca bo i tak chodzi bez smyczy grzecznie ale ta sunia ze schronu...chcialam zeby poznala nowy teren i pobawila sie troszke z moja :)

Link to comment
Share on other sites

To Ty chyba bardziej w okolicach Gliwic.
Wiecie gdzie w Zabrzu jest multikino? To ja mieszkam właśnie tam i spotkać mnie tam można. "Na Curie" jak to się mówi :) A na spacerki chodzę na pola w okolicach kościola sw. Wojciecha i skate parku. Może jakieś spotkanko ;)?

Link to comment
Share on other sites

Całkiem niedaleko, ok 30 min jazdy autostradą w kierunku Olkusza masz piękne tereny na których mogłabyś popracować. My tam często jeżdzimy. Polecam Rabsztyn, Sławków, Pazurek. Wystarczy trochę odejść od drogi i w las. A tam łąki, polany, pola.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...