Jump to content
Dogomania

FUNDACJA "PRO ANIMALS - Na Pomoc Zwierzętom" w Chrzanowie (wątek główny)


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hanek prosze umiescic w newsach tlustym drukiem na naszej stronie wspaniala dzialalnosc rozmazania zwierzat poprzez urzednikow gminy Trzebinia. Wiosna ubieglego roku, na lamach Przelomu UM Trzebinia umiescila ogloszenie ze z powodu likwidacji zakladu, poszukuje sie nowych wlascicieli dla suni i jej szczeniat. Jak sie okazalo szczeniaczki rozeszly sie jak swieze buleczki. Tylko ze juz gmina nie zapewnila nowym wlascicielom darmowych kastracji. W tej chwili zglosil sie do mnie gosciu z prosba o szukanie domu dla szczeniat jego juz suki ktora to sie oszczenila i splodzila tylko 12 szczeniat. To powinno sie ukazac na lamach Przelomu i nie tylko.W przeciwienstwie do gminy Trzebinia mozemy klaniac sie UM Chrzanow. Jezeli z takim przypadkiem mamy do czynienia na naszym terenie w gminie Chrzanow to UM Chrzanow potrafi zapewnic tym szczeniakom kastracje a bylo ich w ub. roku 10 i to jest prawidlowe podejscie gminy do walki z nadmierna populacja.

Link to comment
Share on other sites

Byle by mogli stołki grzać reszta ich w....i kretyństwo.

Trochę z innej beczki:
Pare dni temu znaleziono haskiego w chrzanowie jezeli komus sie zgubil dajcie mi znac. Byc moze ktos go wyrzucil w koncu ferie sa :angry: Psiak znajduje sie u mojego kolegi ale jak długo moze go trzymac to nie wiem bo ma drugiego samca ktory jest bardzo agresywny w stosunku do niego.

Link to comment
Share on other sites

Byle by mogli stołki grzać reszta ich w....i kretyństwo.

Trochę z innej beczki:
Pare dni temu znaleziono haskiego w chrzanowie jezeli komus sie zgubil dajcie mi znac. Byc moze ktos go wyrzucil w koncu ferie sa :angryy::angryy: Psiak znajduje sie u mojego kolegi ale jak długo moze go trzymac to nie wiem bo ma drugiego samca ktory jest bardzo agresywny w stosunku do niego.

Link to comment
Share on other sites

To ten sam chociaż na żywo widziałam go tylko przez chwile, pies tak jak pisałam jest u mojego znajomego a na zdjęciach jest ośnieżony wiec pewna nie jestem:)Tak też myślałam, że skoro nie widać żeby ktoś się ogłaszał to widocznie pozbyli się "problemu" przed wyjazdem :/

Link to comment
Share on other sites

Fotki z dzisiejszych interwencji

Tutaj w Luszowicach mały psiak przy budzie

[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5943/s7302039.jpg[/IMG]

A tutaj w Stelli

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7181/s7302040c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3933/s7302042.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/25/s7302043.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Miala zbudowac rekami i za kase Fundacji. Do Luszowic trzeba podjechc za dwa dni zobaczyc czy poprawil warunki, kazalam podniesc bude na podest, do budy wlozyc slome i kilka razy na dzien podawac ciepla wode.
Zas w Stelli trzeba przez Policje ustalic wlasciciela. Oba te przypadki zostaly mi zgloszone przez Centrum Kryzysowe. I znow trzeba skierowac pismo do UM, poniewaz zle traktowanie zwierzat i poprawienie bytu tez nalezy do gmin, musimy im znow pokazac palcem gdzie to napisane. Hanek czy jutro mozesz jechac ze mna na dalsze interwencje do Metkowa, w Zagorzu dwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']
Wydaje mi się, że to jest ta sunia, którą kiedyś ktoś zgłaszał. Jakaś osoba miała zbudować chyba jej kojec. Hanek będzie lepiej pamiętała.[/QUOTE]
Tak, to jest ta sunia i to jest ten nowy kojec wraz z budą. Poprzednia buda była inna, no i stała pod budynkiem. Tak przynajmniej wywnioskowałam ze zdjęć.

A co do listu pani Szymutko - stek kłamstw i takie oszczerstwa, że aż się rzygać chce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...