Jump to content
Dogomania

ORKAN- młody laciatek w hotelu!! Prosimy o wsparcie finansowe!!! Szukamy DS!!! Pilne!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hhhmmmm nie znam sie na tym,ale czy tej wlascicielce Hiltona nie mozna zalozyc sprawy?zglosic na policje?zabrac sie jakos do jej 4 szanownych liter???
W koncu prowadzila dzialalnosc gospodarcza,oferowala jakies uslugi,pobierala pieniadze i ZNECALA SIE NAD ZWIERZETAMI !!!
Rozumiem,ze pseudohotelik byl zarejestrowana dzialalnoscia gosp.tak?

Link to comment
Share on other sites

przepraszam,ale czy z p.A nie trzeba jakos ostrzej????to po to dogomaniacy wyluskuja zaskorniaki zeby sobie je baba przytulila????nie spie na pieniadzach lecz prawie nigdy nie odmawiam pomocy i wysylam kase,ALE ONA JEST DLA PSOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie dla tego babola!!!!!!!!!!!!!!Dziewczyny jesli kasa nie wplynie w poniedzialej to trzeba cos zrobic.....wiem,ze sie staracie i zalezy wszystkim na odzyskaniu pieniedzy dla psiakow tylko wkur....a mnie ta baba i takie postepowanie!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak do niej dzwoniłam to nie byłam zbyt miła, powiedziałam ze jak pieniądze w poniedziałek nie pojawią się na moim koncie to inaczej załatwimy sprawę... Odpowiedzi nie dostałam... Rozłączyłam się i poczekam do jutra... Wiadomo że musimy coś zrobić tylko co?? Jak można zmusić ją do oddania pieniędzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Podpisaliście jakąłś umowe z DS? Macie dowody wpłat? Faktury , czy cokolwiek?
Spróbujcie przejść się na komendę, porozmawiać z policją, czy prawnikiem, poradzić się - napewno doradzą coś sensownego, będziemy wiedzieć na czym stoimy..[/QUOTE

tak wlasnie i napiszcie nam na czym stoimy,wyjezdzam na 2 tyg i nie bede miec neta........tylko we wtorek,wiec sobie przeczytam i postaram sie zasiegnac opini co dalej!!!
Trzymaj sie Serduszko,buzialek w nos:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...