Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

Jejku jaka ona jest śmieszna i pocieszna.Dzisiaj jak właziła do mnie pod kołdrę to istna komedia.Coraz więcej merda ogonkiem, czasem tylko patrzy na mnie i merduszka.No i najważniejsze :P , jak mi Bartek dziś dokuczał w łazience to leciała szybko go ugryźć w dupsko, ale nie zdążyła, bo się odwrócił i zaczął z nią wygłupiać.Potem podobna sytuacja, nawet z warczeniem i ten sam sposób na odwrócenie uwagi.Czyli wychodzi na to, że jak chce Cię dziabnąć masz wybór.Dziabek, albo zabawa :)

Link to comment
Share on other sites

Koprofilia - nawet nie wiedziałam, że jest na to słowo.

 

Z opisu wydaje się super fajna. a ona sterylizowa jest ? jak ją wołacie? Bo nie mów ze dingula....

Też nie wiedziałam, ale znalazłam niechcący przy określeniu fetysz.

Ogólnie to bardzo fajny pies.Jest troszkę czasem namolna.Pieszczocha straszna, dosyć spokojna, czasem nawet za.Jednak potrafi się wygłupiać, bawić kiedy jest okazja.Jedyne wady to bronienie, lekki lęk separacyjny i no i te nieszczęsne kupy i siki.Oprócz tego jest mało delikatna, dziś mi buzię podrapała.Poudawałam , że płaczę to mnie wycałowała :). Jest karna, ale nie boi się człowieka, wręcz przeciwnie lgnie do wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Dziabnęła, ale nie mocno.Przesunęłam ją na łóżku.Robiłam to wcześniej i później, więc nie wiem w czym był problem.Może dlatego, że po jedzeniu.Nacisnęłam gdzieś, nie wiem.Przed chwilą się zlała.W końcu będzie eksmisja :P.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...