Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

nożycZkami  :megagrin:

Tak podejrzewałam :nonono2: .Szkoda mi bo ona ma fajny włos do pielęgnacji i wygląda jak misio :loveu: .

Próbowałam już różnymi grzebieniami i nie da, gryzie szczotkę, czasem chce mnie dziabnąć :evil_lol: .Dotykać mogę, tarmosić, macać, ale nie czesać.Kiedyś mogłam i strzyc i czesać, a teraz jest już problem :niewiem: .W d.... się jej poprzewracało :errrr: .Rano w momencie w którym Bartek wychodzi, ona zaczyna gadać "yyyyyy....yyyyyyy...." i tak potrafi godzinę, dwie, dopóki nie wstanę i nie dam jej śniadania :evil_lol: .Wszystkie posłania są jej, ale jej jest tylko jej :grins: .Jak wraca ze spaceru to szybko biegnie na Mentorowe i je okupuje.Czasami jej się na nim przyśnie i zdarza się , że Mentor połozy się u niej, to jak wstanie i zobaczy to zaraz się denerwuje.Staje nad nim, sapie, chrycha i dopóki nie zejdzie (sam, albo go poprosimy) to nie ma mowy żeby odpuściła.A jak się przepycha i rozpycha kiedy chce przejść.Przy tym wszystkim jest taka urocza i gamoniowata :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zaczepia CIę :loveu:

Zaczepia zaczepia, a rano jest z nią koszmar.Bartek wychodzi 6.30 do pracy, a w raz z nim znika mój spokój.Ta małpa zaczyna nadawać i zrzędzić "Panek już wstał, poszedł do pracy, a ta leży.Pieski nienakarmione, w brzuszkach burczy, a ona się wyleguje.Co za skaranie boskie z Ta babą. Wstawaj, głodna jestem.Ile można leżeć?Zaraz tu zemdleje, słabo mi.Długo jeszcze?Dwie godziny już czekam, wykończę się...itp" :mdleje: W sekundzie w której ja zdejmuję nogę z łóżka ta się zamyka, wstaje i zaczyna się cieszyć :stupid: .

Link to comment
Share on other sites

Zaczepia zaczepia, a rano jest z nią koszmar.Bartek wychodzi 6.30 do pracy, a w raz z nim znika mój spokój.Ta małpa zaczyna nadawać i zrzędzić "Panek już wstał, poszedł do pracy, a ta leży.Pieski nienakarmione, w brzuszkach burczy, a ona się wyleguje.Co za skaranie boskie z Ta babą. Wstawaj, głodna jestem.Ile można leżeć?Zaraz tu zemdleje, słabo mi.Długo jeszcze?Dwie godziny już czekam, wykończę się...itp" :mdleje: W sekundzie w której ja zdejmuję nogę z łóżka ta się zamyka, wstaje i zaczyna się cieszyć :stupid: .

 

Próbowałaś ją zabrać do łozka? :D U mnie działa na psiaki :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mi wskoczyła do łóżka, cały czas się wierciła i gderała.To jest świr po prostu :mdleje:

 

Coś mi się stało z facebookiem.Wchodzę na stronę, a tam się nic nie wyświetla oprócz górnego paska.Cały dzień tak jest.Ktoś wie o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mi wskoczyła do łóżka, cały czas się wierciła i gderała.To jest świr po prostu :mdleje:

 

Coś mi się stało z facebookiem.Wchodzę na stronę, a tam się nic nie wyświetla oprócz górnego paska.Cały dzień tak jest.Ktoś wie o co chodzi?

 

Hahah to współczuję :)

 

A co do FB to nie mm pojecia....

Link to comment
Share on other sites

Wesoło jest z nią nie powiem.Ostatnio sika, sika i wsadziła sobie w to ogon.Śmierdziało od niej na metr.Włosy ma już takie długie, a każdy w inną stronę.Jak Patrzę na te zdjęcia początkowe to śmiać mi się chce.No i nadal ma kaszel.Chciałam jej kupić ten lek homeopatyczny, ale apteki nie mam w okolicy tzn jest jedna niby nie tak daleko, ale i tak nie mam jak podjechać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już nie zaroślaczka, ale chwalić się nie będę, bo nie ma czym ;). Nie skończyłam jej, bo obcinanie w tej chwili to koszmar.Jak ją chciałam odwrócić na plecy to mnie obsikała, więc dałam jej spokój.Po za tym od paru dni znowu gorzej kaszle, masakra.W następnym miesiącu ją zapisuję na biorezonans, zobaczymy co powie pani Beata, bo ja już nie wiem co robić, ale na pewno się nie poddam.

A w ogóle Malawaszka miała wstawić zdjęcia Nikity :siara:

Link to comment
Share on other sites

No przy tej pogodzie jest kiepsko.Do tego nie wiem czy jej nie wieje przy podłodze, bo okna tu mamy nieszczelne.Chociaż ma posłanie, kocyk , podusie, to może nie jest tak źle, nie leżałam tam, więc ciężko stwierdzić.Dostałam od JOAPG namiary na wet., i zobaczymy, tylko czas znaleźć muszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...