Jump to content
Dogomania

Moje tymczasy od A do Z


WATACHA

Recommended Posts

Gdyby nie darła tak japy to bym ją nawet lubiła.A najgorzej jak trafi się taki piesek kamikadze:evil_lol:, bo to ani odejść ani go pogonić, tylko trzeba czasem poczekać na właściciela, a niestety nie każdy się śpieszy.Pół biedy jak jest dzień, ale jak jest noc to mi trochę wstyd :angryy:
Cieczka się kończy albo skończyła, tylko jakieś dziwne cycki ma i chyba ją bolą, bo mi się ostatnio jak je przeglądałam nacisnęło i mnie chciała dziabnąć:p

Link to comment
Share on other sites

Od czasu amorów nawet się czasem z Leosiem bawią.Od dwóch dni zostaje z nimi w pokoju, bo szyba pękła w drzwiach od kuchni.
Jak wróciłam w piątek z pracy (korek był taki, że zamiast 20 minut powrót mi zajął 45) to szybko wpadłam, żeby je wziąć.Ubieram najpierw swoje, żeby potem ją szybko zapiąć i za drzwi, a ona od kiedy weszłam nawala w drzwi.W końcu nie wytrzymałam i w nie kopnęłam, mówię zaraz Ci otworzę.Patrzę a szyba pękła:crazyeye:.Oczywiście jak Bartek wrócił mówię do niego "zobacz tak napierdal...a , że aż drzwi rozwaliła:evil_lol:".W życiu się nie przyznam , że to ja.Dopiero co zapomniał o pięknej dziurze w ścianie, która profesjonalnie wykułam :diabloti:.No ale dla niej to dobrze, bo zostaje teraz z psami.Jak się zleje to ją ukatrupię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']weź z tymi cyckami... Ruda ma takie cyce, że jak byłam ją teraz zaszczepić u weta to pytał czy nie jest w ciąży :mdleje:[/QUOTE]

We wtorek pójdziemy kontrolnie do weta to je obejrzy.W sumie nie są bardzo duże, ale takie czerwonawe i w środku jakieś te gruczołki ma duże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale z Ciebie cwaniara :lol:[/QUOTE]

Raczej nerwusek

[quote name='AnkaG']No to teraz chyba ciupirynda zadowolona :) No , że sama nie siedzi :)[/QUOTE]

Nic nie mówiła, ale pewnie tak.
[quote name='ania0112']yyy a czy TZ teraz nie zwróci się przeciwko tymczasom jak będzie sądzić, ze takie szkody wyrządzają? :razz:[/QUOTE]
Na nią nie był zły, na mnie by był.
Poza tym dziś sama sobie zasłużyła ;). Wyjęła z szafki jego buta, ale na szczęście nic nie zrobiła.Powiedział, że jakby mu zniszczyła te buty to by było ostatni dzień w tym domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']tylko sie cieszyc ze TZ na dogo nie zagląda :lol:[/QUOTE]

Jakby zaglądał to bym o tym nie napisała ;).Myślicie , że sterylka przed majówką by była za wcześnie?Prawdopodobnie będę mieć 4 dni wolne to bym się nią zaopiekowała ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wg mnie ok bo to akurat jakoś miesiąc będzie po cieczce[/QUOTE]

No jakoś tak, albo prawie
[quote name='wilczy zew']a co mówi wet?[/QUOTE]

Nic nie mówiła, bo jej już nie było jak poszłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulana']
Naprawdę widać taki silny związek między samopoczuciem Viki a fazą księżyca?[/QUOTE]

większość ataków padaczki miała podczas pełni, ale to mi nasza neurolog tłumaczyła, że wtedy zwiększa się obrzęk mózgu, a jak ona ma uszkodzenia to to wywołuje ataki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...