Jump to content
Dogomania

Brenduniu-puste miejsce po Tobie nigdy się nie zapełni..Tak nam Ciebie brakuje (*)


AniaB

Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od wczoraj niewiele zmian..
podałam brenduli kroplówke i leki ktore miała dostac dozylnie. Tabletek nie podałam bo nie mam jak - brenda nie bierze juz kompletnie nic do pyszczka..
Sunia lezy praktycznie przez wiekszość czasu ale wyglada mi to na osłabienie pomieszane z lenistwem raczej - bo nie leci przez rece, spi pochrapujac, a wczoraj w ciagu dnia przeszła na trawe i poleżała w słoncu, potem poszła do cienia, potem znów na słońce a potem do domu.. Wiec nie jest jakas bardzo osłabiona.. Jest tylko osowiała..

Rano zrobiła starsznie małą i strasznie czarna kleksowatą kupe..

Dzisiaj mam dzwonic do wetki i jechać po dalsze leki.. Moze dostanie jakieś srodki na pobudzenie apetytu..
Na razie nie trace wiary ze jakos uda nam sie posklejać znów brendusie w całosc :lol: i podleczyc watrobe. Boje sie jedynie co bedzie gdy nogi zawioda..
No nic - na szczescie na razie brenda chodzi, jest lato, a do jesieni jeszcze troche czasu.. Tak czy siak zrobie wszystko co sie da, zeby ja z tego wyciagnać..

Link to comment
Share on other sites

ma prawo byc osowiala bo przeciez chora watroba bardzo boli. jak Manga miala spuchnieta watrobe i sledzione to 2 dni siedziala na legowisku i wogole z niego nie wychodzila. wlasnie byla taka osowiała. moze sprobuj pokarmic ją puszkami hillsa na chora watrobehttp://www.hillspet.com.pl/ld-puszka.htmlnie sa tanie ale moze podpasuja Brenduni?Aniu potrzebujesz jakies finansowe wsparcie?

Link to comment
Share on other sites

dziekuje Wam wszystkim, kochani, za wsparcie..:loveu:
Dziekuje serdecznie za oferte pomocy finansowej :loveu: - na szczęscie póki co radzimy sobie jakos..

Dzis podam brendusi kolejna porcje leków w kroplówce a tabletki mam rozpuscic i wstrzyknąć do pyszczka.. Nie wiem czy brenda mi to wybaczy...:roll:

Wetka chciałaby zrobic biopsje - prawdopodobnie w silnej morfinie, bez zasypiania.. Mysle ze to nie jest złe wyjście, bo brenda doskonale i bardzo spokojnie znosi wszelkie zabiegi.. Jesli juz ma byc ta biopsja..

W karme watrobową na pewno sie zaopatrze, tylko brenda musi zacząć jesć.. Kupiłam na razie jedna puszke RC na próbe - moze akurat sie przyjmie.. Hills z tego co słyszałam jest swietny tylko ponoc niesmaczny..:roll::evil_lol:..

No cóz - walka dopiero sie zaczeła.. Mam nadzieje, ze podane leki zadziałaja i stan brendy sie poprawi..Wszak dawke uderzeniowa dostała dopiero przedwczoraj i wczoraj..

Wetka podejrzewa jeszcze wrzody zoładka, przy których kupa własnie jest bardzo czarna..

Ech psina - wszystko na jednego..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Aniu, tak bardzo mi przykro...
Dzisiaj w nocy jak dostałam Twojego sms-a, popłakałam się. Wiem, że bardzo o nią walczyłaś i miałaś nadzieję, że wszystko bedzie dobrze. Wszyscy ją mieliśmy !
Aniu, teraz Brenda jest za Tęczowym Mostem, biega po tęczowych łąkach ze swoją niedoszłą siostrą Fałdką, która pokazuje jej najwspanialsze miejsca w Tęczowym Świecie.

Aniu, dzieki Tobie i Twoim rodzicom Brendunia przeżyła najwspanialszy rok w swoim życiu. Była kochana, szanowana. Miała DOM i miała ludzi, których kochała.
Teraz wasza miłość bedzie duchowa.

Trzymaj sie siostro i wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć.

Brenduś (')(')(')

Link to comment
Share on other sites

dziękuje Wam wszystkim.. bardzo...

Strasznie to wszystko trudne dla nas..

Kochana suczynko, brakuje mi Ciebie...
Bardzo nam Ciebie brakuje..:-(
(*)

Brendunia odeszła dzisiaj o 01.40 w nocy..
Nie cierpiała długo - przeszła szybciutko za teczowy most..

Miałam nadzieje do konca, ze jednak uda sie nam zatrzymac ja jeszcze na troche z nami..
Do końca dostwała leki na usmierzenie bólu.. Kroplówki..



Bardzo bym chciała, sunieczko, zebyś przez ten rok była z nami choć troche szcześliwa..
Brendusiu, byłaś?

Link to comment
Share on other sites

Taki już nasz los, że przychodzi nam żegnać naszych ukochanych psich przyjaciół... A tak bardzo wtedy boli... Czy lepiej kochać i potem cierpieć, czy zrezygnować z wspaniałej psiej miłości...
Dziś rany jeszcze bardzo krwawią, ale przyjdzie czas, że Wszyscy pamiętać będziemy tylko Wspaniałą Szczęśliwą Brendę, która po latach odnalazła swoje miejsce na ziemi w Twojej Aniu rodzinie, że za krótko mogła się cieszyć życiem otoczona miłością... napewno tak, ale dla niej każdy dzień wśród Was był jak podarunek od losu...
Nawet umieranie wśród kochających ludzi jest łatwiejsze...
A skoro tak miało być, lepiej, że Maleńka się nie męczyła za długo...
Najważniejsze, że zdążyliście dać jej dom i ją pokochać,
bo bardzo na to zasługiwała, kochana psinka...
Myślami jestem przy Tobie...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aniu, temat śmierci mastino jest mi bardzo bliski, boje sie, ze niebawem Sigma odejdzie... ciesze sie kazdym dniem z nia...
Na molosach stworzylam watek o mastino, ktore odeszły za Tęczowy Most i chciałabym, zebys tam z czasem, jak juz sie pozbierasz, umiesciła Brende.
Ja umieszcze Faldzie...

[url]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=11186[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ewciu, co Ty mówisz..:-(
Czy Sigmunia choruje? Boże kochany..
Napisz prosze cos wiecej.. Co sie dzieje..?
Zycze Ci mnóstwo siły..

A Brendunie na pewno przeniose na molosy również.. Niedługo , tak..
Na razie jeszcze nawet nie moge oglądać jej zdjęc.. Nawet nie moge przeczytac tego watku i jej historii od poczatku .. Jeszcze chwilke potzrebuje.. Ale niedługo ..tak..

Link to comment
Share on other sites

tak, mario45, to takie trudne momenty..
staramy sie walczyc o naszych kochanych przyjaciół, ale czasem, nawet gdy bardzo chcemy, nie umiemy pomóc..
zostają tylko leki, które nie zdażyły juz wyleczyc..
i my i nasz smutek i pustka w sercu..


ale ja wierze, ze wszyscy sie niedługo spotkamy..
wtedy nasza leniwa:loveu: i chora brendunia podbiegnie do mnie na zdrowych nóżkach..
tak właśnie będzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...