Jump to content
Dogomania

Pomozmy niewidomym psiakom z Mielca!!!!


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Foksia i Dżekuś']Nie wiem ile suczyna ma lat ale moia Foksia miala jak ją bralam ze schroniska okolo 8-10 lat ,tez byla niewidoma i sterylke bez problemu zrobila wet.Wet.ktora ja sterylizowala jest znakomita pod względem sterylek i kastracji i z tego co wiem miala robiz sterylke i wycięcie guzikow Mirze ,ktora ma 12 lat i niedawo po 9 latach schroniskowego zycia poszla do domku.[/quote]

Maja ma 7 lat wg informacji ze schroniska.
Może gdyby Borysek znalazł dom, możnaby w Niepołomicach umieścić Maję i ją ciachnąć u tej pani wet?

[B]Ulka[/B], czy ta Pani z Poznania odzywała się jeszcze w temacie Mai?... :roll:
Dzisiaj rozmawiałam z jogi i w natłoku spraw zapomniałam zapytać o sterylizację Mai :splat:
Zapytam w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Maja ma 7 lat wg informacji ze schroniska.
Może gdyby Borysek znalazł dom, możnaby w Niepołomicach umieścić Maję i ją ciachnąć u tej pani wet?

Bardzo wszyscy bedziemy sie cieszyc jak Borysek pojdzie do domku i oby to byl przed świetami.
Oczywiście Maje mozna przewieść do Niepolomic ale niestety musze powiedziec szczerze ,ja nie jestem wstanie juz finansowac hoteliku.Juz w tej chwili zostalam z Boryskiem sama bo Iwonka wziela innego pieska do innego hoteliku i nie bedzie pomagac przy finansowaniu Boryska, Decyzja byla obustronna.
Moge poświęcić czas ,wziąść sobie urlop i jechac z mala na sterylke do tej wet,bo jest to na drugim końcu Krakowa ,moge sfinansowac paliwo tak jak do tej pory to robie ale finansowo stoje teraz kipsko i hotelik musialby być finansowany z AFN. lub splat od kliku wolontariuszy bo tak zawsze latwiej niz samemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jak to dobrze, ze maly bedzie w Dzienniku :multi:
Wierze, ze odezwie sie jakis dobry domek, moze nawet niejeden, bo przeciez niewidomych pieskow jest sporo :shake:[/quote]
Oby tak bylo, a co z Majeczka . Bo wiem ,ze pani Iwonka napewno Boryska weżmie jak jej piesek go zaakceptuje ale jak nie ,a Borysek by znalzal domek mozna by pani Iwonce Majeczke wysterylizowc i napeno jej psiaczek ja przyjmie bo suczki toleruje. (mam nadzieje ,że nie skończy sie na moich marzeniach)

Link to comment
Share on other sites

Już to pisałam na wątku Mai, że rozmawiałam z jogi i Beatką i one mogą się podjąć sterylki suczki.
Jednakże nie wiem dokładnie jak to zorganizować, bo to kawałek od Mielca.
Z pewnością łatwiej by było, żeby malutka od razu pojechała do Krakowa (gdzie ma mieć domek) i tam została poddana zabiegowi.
Ale jest jeszcze jeden podstawowy problem: Maja to pies trudny i wymaga duuużo cierpliwości. Nie wiem czy pani Iwonka dałaby sobie z nią radę :roll:

Może poczekajmy aż się sprawa z domkiem dla Boryska wyjaśni i wtedy będziemy kombinować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Już to pisałam na wątku Mai, że rozmawiałam z jogi i Beatką i one mogą się podjąć sterylki suczki.
Jednakże nie wiem dokładnie jak to zorganizować, bo to kawałek od Mielca.
Z pewnością łatwiej by było, żeby malutka od razu pojechała do Krakowa (gdzie ma mieć domek) i tam została poddana zabiegowi.
Ale jest jeszcze jeden podstawowy problem: Maja to pies trudny i wymaga duuużo cierpliwości. Nie wiem czy pani Iwonka dałaby sobie z nią radę :roll:

Może poczekajmy aż się sprawa z domkiem dla Boryska wyjaśni i wtedy będziemy kombinować ;)[/quote]
No wlasnie ty murka może wiesz o Majeczce coś więcej co masz na mysli mówiąc że to pies trudny.

Link to comment
Share on other sites

Bezpośredni kontakt z Mają miałam zaledwie kilka minut, ale na jej wątku jest osoba, która miała ją na tymczasie.
Sunia wpada w panikę kiedy jest na smyczy, boi się wszystkiego, jest bardzo płochliwa.
Z pewnością Cez może o niej więcej powiedzieć:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38692&page=46[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Dokladnie tak ,czekam teraz na telefony od wrażliwych osob.[/quote]
Jest ogloszenie o Borysku :multi:
[quote]

[B][COLOR=red]
[B]Niewidomy Borysek [/B]


[IMG]http://www.dziennik.krakow.pl/var/html/2007/12.07/Krakow/borysektif.jpg[/IMG]

[B][I]- Każdy marzy o szczęściu. A Borysek marzy o własnym domu i serdecznym opiekunie. Tylko czy znajdzie się ktoś, kto pokocha starszego psiaka; na dodatek niewidomego[/I]? - mówi wolontariuszka, która szuka domów dla zwierząt pokrzywdzonych przez ludzi i los. [/B][B]Borysek ma około 7 lat i jest małym, kudłatym kundelkiem. Dobrze radzi sobie z własną ułomnością, a przy tym jest psem o wspaniałym charakterze, łagodnym. [I]- Zawsze spragnionym dobrego słowa i skwapliwie wykorzystującym bliskość człowieka. Wtedy przytula się do rąk i ufnie poddaje pieszczotom; choć przez chwilę spełnia się jego marzenie - [/I]dodaje wolonatriuszka[I].[/I] Borysek jest teraz, tymczasowo, w hotelu dla zwierząt, gdzie czeka na nową rodzinę. Jeśli ktoś może go przygarnąć - proszony jest o kontakt; tel. 0 504-470-635. [/B]
[/COLOR][/B]
[/quote]

[URL]http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2007/12.07/Krakow/42/42.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"][B][COLOR="DarkGreen"]Dostalam smsy od Beatki i Irenki, ze Borysek pojechal do nowego domu w Nowej Hucie. Panstwo bardzo mili i serdeczni. Beatka jutro pojedzie na kontrole domku i zrobi zdjecia.
[/COLOR]
[COLOR="Teal"]Wszystkim, dzieki ktorym Borysek mial szanse opuscic schronisko i znalezc sie w hoteliku wielkie i gorace podziekowania[/COLOR][/B][/SIZE] :Rose:

:laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...