Jump to content
Dogomania

Gajka Malina znowu szuka domku. ma dom


Lodigezja

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='miroszki']Może ktoś poda jeszcze raz numer do osoby, która się opiekuje w teh chwili Malinką?
Czy osoba zainteresowana ma prawidłowo spisany numer? Być może podać jej go jeszcze raz?
Aiya - masz kontakt z chętną osobą cały czas?[/quote]

ta Pani juz sie skontaktowala z osoba u ktorej jest Gajka :lol: byli/ sa umowieni, co bedzie dalej okaze sie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam, po długiej nieobecności. Pani która była zainteresowana Gajką teoretycznie przełożyła sprawę na wakacje bo mają teraz na głowie budowę a potem przeprowadzkę, praktycznie to już się chyba nie odezwie. Ja też kupuje teraz dom z działką i jak postawie ogrodzenie to już Gajka u mnie zostanie. Wygląda na to że nikt nie odważy się zaadoptować tego agresora, demolanta, szczekaczke, podgryzaczke i hiperaktywnego łobuza :diabloti:. Chyba tylko ja jestem w stanie znieść to wszystko :loveu:. Tak więc nie ma co panikować i szukać dalej Gajce domu. Przy dwóch psach i trzeci się wyżywi, a że wyprowadzam się na odludzie, tam gdzie diabeł mówi dobranoc to mi się Gajuszka nada jak znalazł :lol:. Dam znać jak już będę miała chałupę "w garści", to zamkniemy ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...