Jump to content
Dogomania

olkuskie psiaki potrzebują pomocy -DT, DS, ogłoszenia, sterylki! Pomozecie?


temikotka

Recommended Posts

Mam odpowiedź w sprawie Cziko :)

 

"Piesek skradł moje serce. Niestety nie mam domu z gródkiem tylko małe mieszkanie i dużo chęci na spacery. Byłby szczęśliwy w mieszkaniu?"

 

Czy ten psiaczek jest u Marty ?

 

Elu, Cziko w swoim domku w Tychach :)  Ale przyszło mi do głowy, że Henio od tamb jest troszkę podobny, może go podeślij?

 

Bardzo Was przepraszam, że rzadko tu bywam, ale uwierzcie, że kompletnie brakuje mi czasu :( Nadmiarem zajęć jestem kompletnie wykończona :(

 

Jeszcze jedna ważna rzecz, pamiętacie suczkę w Olkusza z czterema maluchami? Ma na imię Mija. Trzeba ją wysterylizować, a nie ma na to środków :(

Czy ktoś mógłby pomóc?

 

ajw, dzięki za ogłoszenia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Elu, Cziko w swoim domku w Tychach :)  Ale przyszło mi do głowy, że Henio od tamb jest troszkę podobny, może go podeślij? ...

O kurcze, przegapiłam, bo pewnie była o tym informacja na tym wątku, ale po zmianie szaty dogo zniknęły mi wszystkie subskrypcji i tego wątku także. W takim razie usuwam to ogłoszenie.

A czy mogę prosić link do wątku Henia ? Też miałam subskrypcję, ale ją wcięło :pissed:

 

 

...Jeszcze jedna ważna rzecz, pamiętacie suczkę w Olkusza z czterema maluchami? Ma na imię Mija. Trzeba ją wysterylizować, a nie ma na to środków :(

Czy ktoś mógłby pomóc?...

Wydawało mi się, że Mila została wysterylizowana, ale może coś pokręciłam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Przedwczoraj do Marty przyjechała z Olkusza suczka z jednodniowymi szczeniakami. 4 maleństwa zostały uśpione. Matka za jakiś czas będzie do adopcji.

 

Przepraszam,  powyżej nie napisałam jej imienia. Suczka ma na imię Mija.

Próbowałam wstawić jej zdjęcia, ale nie wiem dlaczego hosting mi ich nie przyjmuje, sprawdzę jutro, bo dziś padam na pysk.

 

 

 

O kurcze, przegapiłam, bo pewnie była o tym informacja na tym wątku, ale po zmianie szaty dogo zniknęły mi wszystkie subskrypcji i tego wątku także. W takim razie usuwam to ogłoszenie.

A czy mogę prosić link do wątku Henia ? Też miałam subskrypcję, ale ją wcięło :pissed:

 

Wydawało mi się, że Mila została wysterylizowana, ale może coś pokręciłam

 

 

Wątek Henia: http://www.dogomania.com/forum/topic/41804-bezdomny-henio-prosi-o-deklaracje-na-hotel-brakuje-160z%C5%82/

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,  powyżej nie napisałam jej imienia. Suczka ma na imię Mija.

Próbowałam wstawić jej zdjęcia, ale nie wiem dlaczego hosting mi ich nie przyjmuje, sprawdzę jutro, bo dziś padam na pysk.

 

Aniu, to ja pokręciłam. Zamiast Mija, odczytałam Mila (ta co była u betkak) i dlatego napisałam, że była wysterylizowana.

Co ślepemu po oczach :) Przepraszam i dziękuje za link.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Aniu, ja też niestety nie jestem deklarowiczką AS,. A czy jest to warunek pokrycia kosztów zabiegu z funduszy AS ?


Nie jest to warunek, ale wtedy oddają tylko 50% :( Zdawało mi się, że Cię tam widziałam, ale ostatnio, to mam taki młyn w życiu prywatnym, że mogło mi się tylko wydawać...

Zapomniałam napisać, że kotek Leopold jest już w swoim domku :)
Link to comment
Share on other sites

  

Tak, to ta sunia. Jest z Olkusza.

Skontaktuje sie z Marta, my pokryjemy sterylke, mam nadzieje ze Marta wie kto dowozil sunie do niej. Szkoda ze wczesniej nikt mnie nie chcial posluchac a dzis mam odp. z wielu gmin i wiem kto odebral psy z Ol, dzis mozna by walczyc o zwrot kosztow ktore mialy pokrywac hycle. Niestety kazdy wolal kase wyrywac od osob prywatnych a hyclom zostala kasa na wybudowanie nastepnej mordowni.

Link to comment
Share on other sites

 
Nie jest to warunek, ale wtedy oddają tylko 50% :( Zdawało mi się, że Cię tam widziałam, ale ostatnio, to mam taki młyn w życiu prywatnym, że mogło mi się tylko wydawać...

Zapomniałam napisać, że kotek Leopold jest już w swoim domku :)

Nie zdawało Ci się :) Widziałaś mój nick, ale to nie ja pisałam, tylko deklarowiczka, która prosiła o pokrycie kosztów zabiegu sterylizacji suni, która jest u mnie na BDT :)

Link to comment
Share on other sites

 

Skontaktuje sie z Marta, my pokryjemy sterylke, mam nadzieje ze Marta wie kto dowozil sunie do niej. Szkoda ze wczesniej nikt mnie nie chcial posluchac a dzis mam odp. z wielu gmin i wiem kto odebral psy z Ol, dzis mozna by walczyc o zwrot kosztow ktore mialy pokrywac hycle. Niestety kazdy wolal kase wyrywac od osob prywatnych a hyclom zostala kasa na wybudowanie nastepnej mordowni.

&

Dzięki. Marta na pewno bardzo się ucieszy :)
Link to comment
Share on other sites

elik, nie mogę zacytować Twojego ostatniego postu...

Chciałaś zacytować w jakimś celu. W jakim ? :)

Kłopoty z nowym wizerunkiem dogo podobno są najmniejsze na przeglądarce mozilla. A z jakiej Ty korzystasz ?

 

 

...tak mnie wkurza to nowe dogo, że najchętniej bym tu nie wchodziła...

Tego nie wolno Ci zrobić :shake: Psy Cię potrzebują :)

Są na pewno usterki, które będą sukcesywnie usuwane. Będzie lepiej.

 

... nawet nie mam opcji emotikonek, aby pokazać jak jestem wściekła, wrrrrrrrrrr...

Nie masz emotek ? A czy masz możliwość zmiany rozmiaru, koloru czcionki i formatowania tekstu ? Jeśli nie, to prawdopodobnie masz "zwinięte" narzędzia w oknie dialogowym.W górnym, prawym rogu okna edycji jest mały kwadracik z trójkącikiem w środku. Kliknij w ten trójkącik lewym klawiszem myszki to rozwinie Ci się pasek narzędzi, na którym m.in. są emotki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Nie masz emotek ? A czy masz możliwość zmiany rozmiaru, koloru czcionki i formatowania tekstu ? Jeśli nie, to prawdopodobnie masz "zwinięte" narzędzia w oknie dialogowym.W górnym, prawym rogu okna edycji jest mały kwadracik z trójkącikiem w środku. Kliknij w ten trójkącik lewym klawiszem myszki to rozwinie Ci się pasek narzędzi, na którym m.in. są emotki  :)

można spróbować zmienić przeglądarke - pod Chromem nic takiego nie widzę, w Operze - mam emotki, w Explorerze też. Ktoś pisał też, że w Mozilli są.

Link to comment
Share on other sites

jotpeg, kilka dni temu wszystko było w porządku, to chyba nie jest wina przeglądarki, mam mozillę.

elik, ja nie mam żadnego kwadracika, jest zupełnie puste okienko :(

A czy masz możliwość formatowania tekstu ?

Może spróbuj przeskanować zawartość dysku przy pomocy programu antywirusowego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ciekawostka!!!  wsrod osob wyciagajacych psy z OL. jedna okazała sie wyjatkowo beczelna, karta adopcyjna jest wypisana na Marte z Glogoczowa, ktora niczego nie byla swiadoma, podpis na protokole zlozyla osoba transportujaca psa,  do hotelu do Marty, po to zeby u Marty sunia mogla byc wysterylizowana, zaopiekowana a pozniej zbrana po okolo 3 tygodniach na prywatne PTD do Bytomia. Skompletowany materiał zostanie przekazany Policji, (nie w Olkuszu) co z nim zrobia tego jeszcze dzis nie wiemy.

Link to comment
Share on other sites

ciekawostka!!!  wsrod osob wyciagajacych psy z OL. jedna okazała sie wyjatkowo beczelna, karta adopcyjna jest wypisana na Marte z Glogoczowa, ktora niczego nie byla swiadoma, podpis na protokole zlozyla osoba transportujaca psa,  do hotelu do Marty, po to zeby u Marty sunia mogla byc wysterylizowana, zaopiekowana a pozniej zbrana po okolo 3 tygodniach na prywatne PTD do Bytomia. Skompletowany materiał zostanie przekazany Policji, (nie w Olkuszu) co z nim zrobia tego jeszcze dzis nie wiemy.

 

Żeby było wszystko jasne, to nie o mnie mowa w poście powyżej.

 

 

Elik, dzięki Twoim ogłoszeniom Sisi, Mija znalazła cudowny dom :) Sisi naganiaczka  :evil_lol:  elik, jesteś wielka  :calus:

Link to comment
Share on other sites

Żeby było wszystko jasne, to nie o mnie mowa w poście powyżej.

 

 

Nie, Aniu nie o Tobie byl ten post. Byla, i chyba jest nadal grupa ze slaska. Osoba ta nie pomyslala ze jej klamstwa zobacza swiatlo dzienne, a co najgorsze mozna powiedziec ze dopuscicla sie sfalszowania dokumentu.  Dzis nawet wiem dlaczego, tak postapila.

Link to comment
Share on other sites

...

Elik, dzięki Twoim ogłoszeniom Sisi, Mija znalazła cudowny dom :) Sisi naganiaczka  :evil_lol:  elik, jesteś wielka  :calus:

Aniu kochana nie większa niż Ty :loveu:

To już kolejna sunia, która z ogłoszeń Sisi znajduje DS. Cieszę się, bo nie ważne który psiak znajduje swojego człowieka. Ważne, że zmniejsza się liczba bezdomniaków :)

A Sisi też się doczeka. To ma być specjalny DOM. Taki, który spełni potrzeby Sisi. Koniecznie domek z choćby małym ogródkiem. W lecie Sisi lubi przebywać na powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witam w nowym roku i życzę wszystkim zwierzakom i zwierzolubom wszystkiego dobrego :)

 

Mam pytanie odnośnie Milo, Lolo, Oldinki i Dobki.

Czy te psiaki wciaż szukają domków? Cały czas odnawiam im ogłoszenia tylko nie wiem, czy to aktualne ;)

Jeśli to było już gdzieś napisane to przepraszam :( nie doczytałam  :)

Link to comment
Share on other sites

Witam w nowym roku i życzę wszystkim zwierzakom i zwierzolubom wszystkiego dobrego :)

 

Mam pytanie odnośnie Milo, Lolo, Oldinki i Dobki.

Czy te psiaki wciaż szukają domków? Cały czas odnawiam im ogłoszenia tylko nie wiem, czy to aktualne ;)

Jeśli to było już gdzieś napisane to przepraszam :( nie doczytałam  :)

 

ajw kochana :) gdzie byłaś? Tak smutno bez Ciebie tu było, że nawet nie chciało się wchodzić :(

 

Dobka w domu, a resztę odnawiaj :)  Dziękuję :)  I zaglądaj cześciej na wątki :)

Link to comment
Share on other sites

ajw kochana :) gdzie byłaś? Tak smutno bez Ciebie tu było, że nawet nie chciało się wchodzić :(

 

Dobka w domu, a resztę odnawiaj :)  Dziękuję :)  I zaglądaj cześciej na wątki :)

 

Witajcie dziewczyny :)

Dzięki serdeczne, że o mnie pamiętacie ;) nie wybyłam nigdzie :) mam wciąż problemy z logowaniem na dogo i odkąd zostało ono zmienione to nie mogłam się logować na swoim komputerze. Podczytywałam wątki bez logowania, a jak tylko mogłam się zalogować na innym kopmuterze, to się pojawiałam  :) teraz jest już lepiej, ale też nie zawsze mogę się zalogować z mojego komputera, dlatego tak rzadko tu bywam. Raz się uda a raz nie, nie wiem dlaczego... ale pamiętam o WAS i o psiakach też :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...