Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

[B]Wpływy:[/B]
+30zł Mysia:loveu:
+50 zł Agat21:loveu:
+20zł Izabela124:loveu:

[COLOR=Green][B]Razem jest +260zł[/B][/COLOR]

A Kiero ostatnio miewa się dośc dobrze, chetnie spaceruje. Nie ma juz takich upałów, wiec mu lepiej. Noca nie śpi w budzie tylko na kocyku na zewnątrz-chłopak lubi świerze powietrze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Kierusia miłość kwitnie....w dzień siedzi z LADY RAZEM W KOJCU:loveu: Biała go zmolestowała i wchodzi do niego i nie ma opcji aby ja wyciągnać. Dopiero na noc je rozdzielam, aby każdy miał swoja budę...choc jak widać Kieruś chyba rozmarzony nie sypia w budzie:evil_lol:
W hotelu mam szczeniaki i Kierus na jakis czas musi byc w innym kojcu, gdyż tylko w jego domku jest siatka...inaczej by mi maluchy pouciekały. Ale zmiane miejsca Kier bez problemów zniósł-ma dużo chłodu w kojcu i chyba mu to odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']A jest u nas jeszcze jedna sunia duża Lenka...mix wilczarza, ale ona młódka 3 letnia...Kiero gustuje w ustatkowanych starszych paniach:lol:[/quote]

no prosze, nie to co większość facetów :evil_lol: Kieruś widać, że inteligenty i wybiera Panie stosowne do swojego wieku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kieruś źle:-( Od 3 dni praktycznie nie chodzi-wyjdzie z kojca,ale juz nie jest w stanie wrócić, musze mu pomagać. Cięzko mu stać, tym samym ma problemy z jedzeniem....
:-( Kojec ma wyłozony kocami, aby było mu miękko i ciepło. Dużo leży i śpi.[/quote]

Ania, no co ty? Kierusiu, taki zaopatrzony i zaopiekowany jestes, trzymaj sie chlopie..

Link to comment
Share on other sites

po długiej nieobecnosci odwiedziłam Kiera...że też akurat dziś..Wszystkie moje psy dozywały bardzo póżnego wieku- on-ki i onkowate ale ogromu miłości trzeba, by łatwiej im było przeżywać starość. To akurat Ania potrafi mu zapewnić..Ania to jego dom i innego juz mieć nie będzie...Trzymaj się piesuchna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...