Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam kiedyś jeża przez parę miesięcy w mieszkaniu. Jak byliśmy mali, to Tata na jakimś spacerze zobaczył zdechłego jeża nad zimnym potokiem. I wyjął go, żeby nam pokazać. A jeż się ogrzał i rozruszał... Baliśmy się go wystawiać na dwór, że nie będzie się umiał zagrzebać i przezimował w Katowicach na 6 piętrze... Wrócił wiosną na łono natury. Ponoć faktycznie tuptał nocami, ale ja nie pamiętam...

Link to comment
Share on other sites

[B]Rozliczenie czerwiec:[/B]
Było: +395zł
Wydatki: hotel czerwiec -300 zł
------------------
zostaje [COLOR=SeaGreen][B]+95zł[/B][/COLOR]:multi:

Buziaczki od Kiera:loveu:
[IMG]http://images49.fotosik.pl/155/7923c5e698e32315med.jpg[/IMG]


Pogoda daje popalic, jest albo strasznie gorąco, albo deszcze...Kierusiowi ciężko się chodzi, ale chetnie spaceruje i wychodzi na łąkę.

Link to comment
Share on other sites

Wpłyneło+100 zł Brucio:loveu:

razem jest[COLOR=Green][B]+395zł[/B][/COLOR]


U nas duzo pracy- na dogo ostatanio jestem z doskoku- stawiamy kojce , czeka nas jeszcze ogrodzenie...a pogoda nie pomaga w pracach budowlanych:mad:

Kierus ostatnio powoli opada z sił-nie jest to problem stawowy-wstaje i chodzi jak na swoja dolegliwośc bardzo dobrze, nie piszczy,- problemem jest starość:-(. Kier traci orientację, nie chce wychodzic na spacery tak dziarsko jak chocby 2 miesiące temu. :shake: Zdaża mu sie zwymiotować- niestety leki osłabiaja zołądek-dostaje leki osłonowe...no ale leki na stawy sa silne.
Na razie jednak dajemy jeszcze radę, Kier pomalutku drepta sobie i duzo przebywa z nami. Jak pracujemy to siedzi sobie koło nas i obserwuje i co jakis czas przychodzi wepchnąc swój łepek miedzy nogi, aby go pomiziać.
Ma apetyt, nie ma problemu z wypróznianiem , także powoli dzień za dniem idziemy do przodu.....dociera jednak do mnie powoli,ze dni Kiera zaczynają dobiegać końca...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...