Jump to content
Dogomania

Bernardyn Goran-UDAŁO SIĘ MA DOM !!!! :):):):):)


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kiedys ktos pisał ze kase z AFN sa jakies problemy z odebraniem z rozliczaniem



po co robic sobie dodatkowe problemy


skoro osoba podjeła sie kupowaniawitaminek itd itd i jezdzienia do psiaka to niech na jej konto wpłyaw kasa i niech ona nim zarzadza
da nam znac raz na jakis czas co kupiła i jak sie ma nasze maleństwo itd


chyba musimy sobie ufać w końcu chodzi nam tylko o dobro psa
ja tez bym mogła pomoc w odwiedzinach tego benka bardzo bardzo bym, chciała .......ale obawiam sie ze nie dam, rady ....psychicznie wysiadam ...kiedys chciałam psa byłam w 2 schronisach ....i bardzo to odchorowałam wkońcu wziełam psa z ulicy biedaka katem przebywał na cpn do 22godz a potem na ulice.... jest u mnie do dzisiaj tj już 8 lat wiec ma jakies ok 9
ktos wyrzuciła albo komus uciekła bo ma nature uciekiniera
mieszkalismy w blokach chodzi tylko na smyczy nie było opcji aby go spuscić na moment bo wracał po 2 d\niach brudny pogryziony itd itd teraz mieszkam w domu niestety on miszka tez w domu w ciagu dnia oczywiście latem wiśi na łańcuchu ...chyba ze mu sie uda uciec .....bo tak pilnuje całej wsi .....a potem go trzebna do weta wozic do cerowani heh w zeszłym roku lipiec sierpień wrzesień 3 razy szyty myslałam ze po 3 szyciu juz nic z niego nie bedzie ze mu sie jakięś zakażenie wdało ........ale jest z nami


no mam jeszcze benka dragona od szczeniaka 3 latka z dysplazja

i kundelka ma 15 lat juz ledwo chodzi na tylne lapki

ale sie rozpisałam i nie na temat

pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, że prywatnego konta nie możemy podać w ogłoszeniach:shake: a o kłopotach z AFN też słyszałam... problemy z odliczaniem pieniędzy, nie przyjmowanie wszystkich faktur... poczekajmy czego Dea się dowie ;)

Co do odwiedzania schronisk... Gdy szukałam psiaczka dla siebie, byłam w trzech. Każdego psiaka żal, przy niektórych łezka się w oku zakręciła, a wybór padł na Negrittę (a raczej jej wybór na mnie, bo to ona mnie wybrała, nie na odwrót;)). W chorzowskim schronisku warunki są naprawdę dobre, jest czysto, psiaki cieszą się na opiekunów, pełne miski, wet na miejscu, tylko spacerów brak. Całkowita odwrotność katowickiego schroniska... Tam jest horror, psy chore, boją się opiekunów, zakaz wjazdu wolontariuszy, zakasz robienia zdjęć, wszystkie wychudzone... Wchdzisz na teren schroniska i widzisz idealnie przystrzyżony trawniczek, skalniaczek, ogromny teren, a psiaki na tyłach w ciasnych boksach...Tę wizytę odchorowałam na prawdę długo, ale postanowiłam jechać tam jeszcze raz, by pomóc w miarę możliwości. Jest garstka osób, które mimo takich niedogodności pomagają... Piszę by podkreślić, że są schroniska i schroniska, tak samo jak hodowle i hodowle, etc.

Koniec offa;)

Goran w górę hop siup:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ANETTTA to nie chodzi o to że ktoś komuś nie ufa, bo myślę że osoby na dogo mają tyl;ko jeden cel POMAGAĆ NIECHCIANYM ZWIERZENTOM, chodzi o to że na allegro i w ogłoszeniach nie możemy podać prywatnego konta, bo po pierwsze jest to mało wiarygodne a po drugie skarbówka się może przyczepić! Dosłownie siedzę jak na szpilkach i czekam na odpowiedź z AFN!

Link to comment
Share on other sites

Co do AFN jeszcze się nie odezwali, jak do jutra będzie cisza to uderzę do kogoś innego z AFN. Jeśli chodzi o zbiórkę publiczną nie mamy wyjścia - nie może być na prywatne konto. To jest brane za lewy dochód, a jak ktoś się przyczepi, to jak udowodnimy, że to nie wyłudzenie? Ale jeśli chodzi o nieoficjalną kasę, dla Agnes na zakupy to zbiórka trwa, Agnes podaje konto na pw - PROSZĘ O DEKLARACJE:loveu: Na pewno będzie więcej wydatków. [B][COLOR=red]Kto jeszcze zadeklaruje 5 złotych miesięcznie dla Gorana??!! Prosimy!:loveu: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

nie bylo mnie od piątku i mam 6 stron do czytania....zrobie to ale aktualnie nie mam czasu :( wiem tylko, że deklarujecie zbiórkę co miesięczną.....też mogę dawać co miesiąc 5zł. tylko napiszcie mi proszę - nawet na PW co, jak i gdzie :)

PS. a jak tam jego zdrowie ?? wiadomo cos o chorobie ??

Link to comment
Share on other sites

Agnes - wysłałam Ci na maila wstępny projekt plakatu, kto jeszcze ma ochotę - poproszę adres mailowy. Krytyka mile widziana :razz:

Haker - czekajmy na Fidelka - organizowała akcję cegiełkową na prywatne konto, z bardzo dobrym efektem i zachowaniem prawa.
Natomiast ja nie mam zamiaru dyskutować z afn, ot choćby nt. kto ma prawa do psa i jego wizerunku - takie przepychanki tylko szkodzą psu. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś by zrobił projekt ulotki z Gorankiem(tylko musi się z tym kontem coś wyjaśnić) To ja mogę rozdawać takie ulotki na wystawie! W niedzielę jestem na międzynarodówce w Lesznie a tam zawsze jest dużo zwiedzających, podejrzewam że część ludzi coś tam wpłaci na Goranka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']też poproszę o plakacik - chcę zobaczyć ([email protected])

i jeszcze proszę o odpowiedz na mojego posta #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5705197&postcount=137"][B]137[/B][/URL][/quote]
plakacik wysłany - konto poda Ci na priva na pewno Agnes

Haker - a Ty nie chcesz?

Agnes - w tym wieku nie da się aż tak dokładnie określić wieku, więc...

Link to comment
Share on other sites

[B]Haker11[/B] można by ten plakacik (jeszcze nie widziałam, ale pewnie super) zmniejszyć i pokserować, chyba byłby wtedy dobry jako ulotka? No i szybkie do zrobienia, do wystawy tylko 6 dni... Jeżeli Fidelka organizowała taką akcję na prywatne konto i wie jak to zrobić, żeby nie było problemów to to jest ktoś, kto jest nam koniecznie potrzebny:loveu: Zwłaszcza, że piszecie, że z AFN takie problemy...nie wiem, nie miałam nigdy kontaktu. Chodzi o osiągnięcie określonego celu - uzyskania większej kwoty pieniędzy, która pozwoli nam na zakup obroży preventic, ewentualne opłacenie DT, oraz kosztów transportu gdyby była taka potrzeba. Na bieżące dożywianie mamy "skarpetkę" u Agnes;) A czy to będzie przez AFN czy inaczej, to chyba wszystko jedno, byle zgodnie z prawem, i żeby mama Agnes nie miała problemów. Ja napisałam do Fidelek 2 czy to ta sama osoba co Fidelka? Jeżeli ktoś ją zna, to może spróbuje się z nią skontaktować tel. lub mailowo? Może nie bywa za często na dogo, a sprawa pilna ze względu na wystawę za tydzień.
[B]t_kasiek[/B] dopisałam Cię do listy na stronie 10. Zbieramy na comiesięczne dożywianie dla Gorana, bo potrzebuje specjalnej diety, oraz na witaminy i co tam jeszcze wet zarządzi. Agnes podaje konto na pw.
[B]larysa [/B]ja też poproszę: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

PW wysłane z numerem konta i informacjami;)

Co do wieku. Może i masz rację;) Ja po prostu tego pilnuję, bo znam kobietę, która zaadoptowała psiaka, który miał być parę miesięcy młodszy (wiek ważny z powodu sytuacji w domu), a okazało się, że jest parę miesięcy straszą i na dodatek z cieczką, a w domu dorosły pies... (adopcja na odległość z transportem) Wprawdzie tam chodziło o paro miesięczną sunię, ale... Problem był i to ogromny, ale dali radę;)

Ja się nie czepiam, bo plakat baaardzo mi się podoba:loveu: a jutro idzie do druku:razz: i porozwieszam, gdzie mi pozwolą.


Czekam na informacje o cegiełkach, tzn. jak to załatwiamy. Jestem cierpliwa:razz: Psiaki mnie cierpliwości w końcu nauczyły:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea'][B]Haker11[/B] można by ten plakacik (jeszcze nie widziałam, ale pewnie super) zmniejszyć i pokserować, chyba byłby wtedy dobry jako ulotka? [/quote]

No ja mogę zmniejszyć jak dostanę tylko najważniejsze jest to konto teraz!!!Mam nadzieję że juz niedługo wszystko będzie jasne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']Ja też ozywiście poproszę, zapomniałam napisać!:oops:[/quote]

Haker - ale jaki adres?
Dea - wysłane - czekam na konstruktywną krytykę
Na ulotki inna koncepcja - zmniejszony plakat będzie nieczytelny

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedz od Fidelek, cytuję:
"Numer konta i dane zawsze wysyłałam na maila po zakupie zdjęcia. Zawsze było to konto osoby, pod opieka której był psiak. I najwazniejsze - jeśli zrobisz aukcje cegiełkową na prywatny numer konta (nie na żadna fundacje) to musisz zaznaczyc w aukcji ze sprzedajesz ZDJĘCIE psa a nie cegiełki, bo allegro usunie taka aukcję. Napisz wtedy, że Ci którzy chcą takie zdjecie niech podadzą Ci adres na maila a Ty w aukcji zaznacz, że dodatkowo muszą wpłacic na znaczek. Z reguły wszyscy piszą ze nie chca zdjeć wydrukowanych ewentualnie tylko na maila.
Daj takie zdjecia psa aby ludzie sie wzruszyli.
[B]I jeszcze jedna ważna rzecz: zawsze podaję w takiej aukcji link do wątku na dogomanii aby nikt mi nie zarzucił, że to oszustwo!!!!! ;-) [/B]
Dużo też robi odpowiedni tytuł aukcji, musi przyciągać jak najwiecej ludzi."

To co, do dzieła. Ja mogę zrobić tą aukcję, ale potrzebuję kilka dobrych fotek do wyboru, takich żeby "ruszały" za serce!

Link to comment
Share on other sites

Niestety to są wszystkie zdjęcia Gorana jakimi dysponuję:shake:

Spróbuję coś dziś załatwić, jeśli mi się nie uda to najwcześniej zdjęcia będą we wtorek lub środę, kiedy to pojadę z jedzonkiem do schroniska... Na razie czekam na wytyczne weta;)

Super, że można to jakoś załatwić:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...