Jump to content
Dogomania

Bursztynooka Bunia-PSI ANIOŁ-tak wiele przeszła a tak kocha Życie,już w D.TSzczecin


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, zrobiłam listę opp (organizacji pożytku publicznego) pomagających zwierzętom, na które można wpłacać 1% podatku, roześlijcie do znajomych link do wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102846[/URL]

Jeśli macie coś do dodania - serdecznie zapraszam :p

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie ja mam nadal pieniazki dla Buni, amelka nie chciala ich wziac, a to jest 140zl, trzeba namowic amelka zeby wziela te pieniazki i za nie kupila duzy worek karmy, ja tez moge to zrobic u mnie w sklepie, bedzie taniej, co uwazacie?? odciazymy amelke, pieniazki i tak leza....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justine.']sluchajcie ja mam nadal pieniazki dla Buni, amelka nie chciala ich wziac, a to jest 140zl, trzeba namowic amelka zeby wziela te pieniazki i za nie kupila duzy worek karmy, ja tez moge to zrobic u mnie w sklepie, bedzie taniej, co uwazacie?? odciazymy amelke, pieniazki i tak leza....[/quote]
Jestem zdania, że jak najbardziej. Nie wiem, co na to inni.

Link to comment
Share on other sites

[B]Justine[/B],tak jak Ci pisałam,nie mam nic na karcie dlatego nie mogłam odpisać,a na dogo jestem tylko wtedy gdy jestem w kafejce na mieście.Ostatnio byłam w tamtym tyg.(chyba czwatek)a teraz dopiero znów jestem,wiec dopiero odczytałam Twoja wiadomość,inaczej dawno bym odpisała!!

Dzięki,jeśli chodzi o Bunię jakoś na razie daję radę.Na razię więc trzymaj te pieniążki na"czarną godzinę",kto wie,może kiedyś (odpukać)na utrzymanie Lolka nam zabraknie......

P.S czy koleżanka przekazała Ci ode mnie pieniążki na Lolka??

Rotuś,u Buni wszystko w porządku,jest taka kochana i szczęśliwa,chodzi na długie 2godzinne spacery,chciałaby się z każdym napotkanym psem bawić,jak jakiś na nią zawarczy,spuszcza potulnie główkę i grzecznie odchodzi,naprawdę TO JEST CUDOWNA SUNIA.
Przy tym jest bardzo karna,szybko się uczy,zna już mnóstwo komed,nawet na dworzu mniej ciągnie,a ciągła najpierw strasznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amelka0'][B]Justine[/B],tak jak Ci pisałam,nie mam nic na karcie dlatego nie mogłam odpisać,a na dogo jestem tylko wtedy gdy jestem w kafejce na mieście.Ostatnio byłam w tamtym tyg.(chyba czwatek)a teraz dopiero znów jestem,wiec dopiero odczytałam Twoja wiadomość,inaczej dawno bym odpisała!!

Dzięki,jeśli chodzi o Bunię jakoś na razie daję radę.Na razię więc trzymaj te pieniążki na"czarną godzinę",kto wie,może kiedyś (odpukać)na utrzymanie Lolka nam zabraknie......

P.S czy koleżanka przekazała Ci ode mnie pieniążki na Lolka??
quote]


tak przekazala, 40zl
moim zdaniem takjak ci napisalam na PW powinno isc na bursztynke, ty i tak jej i guciowi i kotom sposnorujesz jedzonko to chociaz na miesiac dwa by cie odciazylo na jednego psiaka, wplaty na lola poki co sa regularne...

Link to comment
Share on other sites

Kurczę dogo mi nie działa i bardzo rzadko tu wchodzę.
Dzisiaj dostałam taki e-mail:
[B]Witam,
patrzę na zdjęcie Bursztynki i podziwiam jej urodę.
Proszę o więcej informacji: wiek,waga i czy adopcja jest nadal aktualna.
Do niedawna miałam wspaniałego przyjaciela-owczarka niemieckiego.
Przeżył ponad 14 lat- w tym okresie dał mi mnóstwo radości i miłości.
Odszedł w grudniu ub.roku, nie wiem ,czy nie jest jeszcze za wcześnie na nowego pupila.
Proszę o informację i zdjęcia(jeśli są jakieś).
Pozdrawiam
Iwona [/B]
Postaram się na PW przesłać e-mail tej pani do amelki, ale nie wiem czy mi się uda!:mad:
P.S W pon wpłacę na Lolka(pisze tu bo na wątek Lolka już wogłóle nie mogę wejść):angryy:

Link to comment
Share on other sites

To mam odpisać tej pani tak? A czy ktoś mógłby mi podać na których stronach są fotki Buni?(nie mam czasu przkopywać się przez cały wątek) I jeszcze jaka duża i ile mniejwięcej waży mała? Jeżeli ktoś by mi wysłał na PW kom amelki to podam tej Pani i zapytam czy mogła by zadzwonić(oraz e-mail do amelki)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...