Jump to content
Dogomania

Bursztynooka Bunia-PSI ANIOŁ-tak wiele przeszła a tak kocha Życie,już w D.TSzczecin


amelka0

Recommended Posts

głosowania nie będzie w tym miesiącu...
forum obiecało nam pomoc finansową a my poczekamy na głosowanie do listopada....
a w tesco mozna głosować tylko na zalegalizowane schroniska...
uciechów ciągle walczy z papierkami

amelka, jak tam bunia...masz jakies wiesci??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Suni super,jutro wkleję fotki.
Jak tylko po nią przyszłyśmy do schronu, to jakby wczuła...czekała w tym samym kąciku,gdzie zawsze( o ile ośmieliła się wyjść z budy).
Od razu się zaczęła przytulać i pieścić przez kraty.A potem....scenariusz jak przy niejednej mojej adopcji,wkroczył pan robotnik i....Bunia jak nie Bunia zaczęła kulić się i uciekać.Aż się modliłam aby jej nie "odbiło"i by z tego strachu przed nim ,go nie ugryzła i nie "dała plamy"No ale to na szczęście nie w jej stylu i nic takiego się nie stało.
Potem...w poczekalni przed wizytą u weta zachowywała się spokojnie i tylko domagała pieszczot.No i cały czas skakała na kanapę,co ją się zabrało na podłogę,to ona z powrotem.W końcu daliśmy z wygraną,my staliśmy ,a ona leżała na kanapie.
W gabinecie weta również zachowywała się wspaniale.
A po drodze wracając,podchodziła do wszystkich piesków,z każdym chciała sie pobawić.To co powiedziałam kiedyś o niej podtrzymuję,Bunia przypomina mi bardzo Foksika
[*]któremu znalazłam Dom.To był Najcudowniejszy Pies Na Świecie,Piesek dwa razy wyrzucony,któremu znalazłam Dom.
Fox kochał wszystkich,ludzi,psy i koty,który spotkał w lesie sarny i chciał się z Nimi bawić,nie znał zazdrości,wszystkim sie podzielił,w końcu oddał Życie by uratować innego Psa .I właśnie Bunia też tak kocha wszystkich,każdy to dla niej przyjaciel i nie potrafi sie odszczeknąć,mimo,że w schronie została pogryziona a ktoś złamał jej nosek(to raczej nie pies)to ona nadal jest w stosunku do wszystkich pełna miłości i czułości.
Więc podtrzymuję,to co kiedyś mówiłam Rotek,że bez testu na kota,ona może śmiało iść do domu,gdzie jest pies,dziecko i 10kotów razem wziętych.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie jakies 10 min temu taka sytuacja mnie spotkała - to będzie rozmowa telefoniczna moje wypowiedzi będą oznaczone plusikiem a tej pani minusem:



[COLOR="Blue"]- halo, czy dodzwoniłam sie do schroniska?
[B]+[/B] nie, ale o co chodzi?
- aha no to nic
[B]+[/B] Ale o co chodzi bo ja ogłaszam na internecie zwierzęta i może będe mogła pani pomóc
- znalazłam ogłoszenie na internecie o Bursztynce
[B]+[/B]Tak tak to ja ją ogłaszałam
- Chodzi o Bursztynke, ile ona ma lat?
[B]+[/B] Bursztynka ma ok. 5 lat (nie byłam pewna)
- Aha. .. (cisza:cool1:) A są jakieś inne sunie w schronisku ?
[B]+[/B] To znaczy ja tam bezpośdednio nie pracuje ale pomagałam ogłaszać Bursztynke, więc nie wiem... =I CHCE COŚ DALEJ POWIEDZIEĆ A BABKA MI PRZERYWA :cool1: chciałam dodać że sie moge dowiedzieć..
- aha
- dowidzenia. i sie rozłączyła :-o[/COLOR]

ta pani miała bardzo podejrzany głos... :-o taki troszkę hamowaty... mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi




nie byłam pewna ile pieske ma lat dlatego powiedziałam że 5....

Link to comment
Share on other sites

Amelko!
Kochana jak sie cieszę,że jest ten pierwszy etap-Bursztynka poza schronem!!
Jaka ona zadowolona!!
Teraz wypięknieje i napewno znajdzie swoich ludzi!
Czy potrzebne pieniązki?
Deklarowałam sie i zdania oczywiście nie zmieniłam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...