Jump to content
Dogomania

Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='from_wonderland']Oj, dziewczyny na pewno się dogadają :) ale trzymam kciuki.[/QUOTE]

A ja bym nie ryzykowała.:shake:
ONkA rezydentka moza byc zazdrosna. Chyba, ze jest bardzo dobrze ulozona. Ale o tragedie w takich sytuacjach nietrudno.
Dogo jest pelne takich dramatow, gdzie w najlepszym wypadku pies wracał do dt. A w najgorszym konczył za TM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Po wizycie :) Była bardzo pozytywna natomiast Państwo mają suczkę owczarka niemieckiego i
z tego co opowiadali na spacerze między nią a Nutką pojawiały się zgrzyty, musimy ich relacje dokładnie
sprawdzić wtedy damy znać czy Nutka pojedzie do nowego domu :)[/QUOTE]

Jeżeli Państwo nie mają doświadczenia, odradzam:shake: Jeżeli zgrzyty pojawiają się już na neutralnym terenie, to niedobrze. Wystarczy chwila nieuwagi, jedno kłapnięcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A ja bym nie ryzykowała.:shake:
ONkA rezydentka moza byc zazdrosna. Chyba, ze jest bardzo dobrze ulozona. Ale o tragedie w takich sytuacjach nietrudno.
Dogo jest pelne takich dramatow, gdzie w najlepszym wypadku pies wracał do dt. A w najgorszym konczył za TM.[/QUOTE]

Nie, nie chodziło mi o to, by od razu ładowac dziewczynkę w taką niepewną sytuację, ale wydawało mi się, że będzie jeszcze jedna próba, jeden spacerek, gdy obie sunie razem wyjdą. Chyba że coś nie tak zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...