Jump to content
Dogomania

ile lat musi mieć handler?


osiem

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Mam pytanie do doświadczonych lub lepiej poinformowanych!

Ile lat trzeba mieć żeby móc wystawiać psa. Nie mogę nigdzie znależć konkretnej odpowiedzi albo źle szukam :(.
Z tego co wywnioskowałam to młodym prezenterem można być do 17 roku życia. Więc jeśli ma się skończone 17 a nie mam jeszcze 18 to można już wystawiać psy?

Z góry dziękuję na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Wiza']ale niektórzy sędziowie wola jak wsyatwiają dorośli i doświadczeni ludzie z tego co slyszałam[/quote]
A niektórzy spacjalnie wykopują na ring slodką 7latke :diabloti: która płakusia jak piesek odpada - heh :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Han Sharn']Moim zdaniem handler powinien mieć dostatecznie dużo lat by zapanować nad wystawianym psem. Raczej wolałabym nie być na drodze doga czy rotka, który zechce uciec z ringu wątłej dziewuszce (i nie musi mieć wcale złych zamiarów).[/quote]
Dog lub rotek to i doroslego chłopa za sobą pociągnie jak będzie miał motywacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Reyes

[quote name='Weronisia & Jokkusia']Mam pytanie , mam zamiar zostac handlerką i ćwiczę już z różnymi psami. Tylko nie wiem ile handler za wystawianie bierze pieniędy ( na początku) ???? Czy ktoś mógłby mi doradzić ????[/quote]

Oooo na początku to się jeszcze (szczególnie za dojazdy) dopłaca :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

NOIR BLANC - co do figu nie ma reguły , zależy to od kaprysu sędziego :)
Czasami daja na krajówkach np 8 a na miedzynar L :)
Ale trening czyni mistrza , aby osiagac sukcesy w MP cóz potrzebna jest wytrwałosc , determinacja i siła duch i baa wiara w siebie
Ja juz nie uczestnicze w JH , ale był czas kiedy jezdziłam za Szczecinie gdzie mieszkam aż do Rybnika ! tylko na MP w roku szkolnym , wiec wracalam w poniedziałek o 6 rano i posuwałam odrazu do szkoly ale zamierzone cele po paru latach osiągnęłam :) Coż jeszcze moge poradzic uwazam ze powinno sie chodzic z Psami roznych ras bo przeciez najwazniejsze jest zdobycie jak najwiekrzej wiedzy i umiejetnosci a nie punktów i pucharów , i tak też ja robiłam coz powiem że nie mam obecnie problemu z nawiązaniem z psem kontaktu i równiez zdarza sie tak ze mam psy z innych miast a wiec treningi sa rzadkosca :).

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Agasia']tylko pamietaj zeby robiac salto trzymac psa w dobrej rece :D :D[/quote] Ja mam ryzykować kręgosłup a on będzie stał - niema tak! Robi salto ze mną XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...