Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Bardzo się cieszę, ale na razie tak cichutko, żeby nie zapeszyć.  HHHHUUURRRAAA!!!

 

 

Za wcześnie na radość. ;-) Bardzo mi pomogła Lida. Sprawdziła dom, przyjechała do nas z panią Busia, a wyjechała z Busiem i Dosią (Dosia też przeprowadziła się do DS, ale na razie nie można się cieszyć ;-)). Dzięki Lida za pomoc! 

Link to comment
Share on other sites

HHUURRAA!   :klacz:

I znów przeciągi w hoteliku. Są już jacyś kandydaci / kandydatki na zajęcie wolnych miejsc?  :Dog_run:

 

U Busia wszystko dobrze. Ma dwóch kocich kolegów. Jest bardzo grzeczny i wygląda na to, że jest happy end. Sprawami Dosi zajmuje się Lida.

 

Nie ma przeciągów. Za to trwa przemeblowanie. Kofi dostał tron. ;-) W poniedziałek będzie wymiana żaluzji zniszczonych przez Lolę. W tygodniu Lida ma przywieźć Nemo - https://www.facebook.com/ZielonyHotel/photos/a.545693738815882.1073741828.545691438816112/820593244659262/?type=1&theater. Zobaczymy, jak będzie. Plany planami, a życie życiem. ;-)

Link to comment
Share on other sites

U Dosi też wszystko dobrze. Ma piękne posłanko w biało-czarna kratę. Poznała dziś cała rodzinę. Biega sobie po podwórku, w domu się ładnie zachowuje, w nocy śpi spokojnie. Mam zdjęcie, ale nie potrafię wgrać z komórki. Dosia na cały czas na szyi obrożę z adresownikiem, co mnie bardzo cieszy.

Link to comment
Share on other sites

U Dosi też wszystko dobrze. Ma piękne posłanko w biało-czarna kratę. Poznała dziś cała rodzinę. Biega sobie po podwórku, w domu się ładnie zachowuje, w nocy śpi spokojnie. Mam zdjęcie, ale nie potrafię wgrać z komórki. Dosia na cały czas na szyi obrożę z adresownikiem, co mnie bardzo cieszy.

Jakie super wieści  :) . Dom ma Buś i dom ma Dosia :laugh2_2:. Lida, masz chyba jakąś  różdżkę   ;). 

Kofi,  teraz na Ciebie kolej - do domku chłopaku :).

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Busia z DS na fejsie - https://www.facebook.com/1423136914616058/photos/a.1423262151270201.1073741828.1423136914616058/1486762581586824/?type=1&theater. Pani Milena zadzwoniła do mnie w momencie, gdy już kompletnie straciłam nadzieję na DS dla Busia. Wszystko pięknie się ułożyło. :-)

 

Niestety, Dosia wróciła z adopcji. Jest teraz u Lidki. 

Link to comment
Share on other sites

U Dosi też wszystko dobrze. Ma piękne posłanko w biało-czarna kratę. Poznała dziś cała rodzinę. Biega sobie po podwórku, w domu się ładnie zachowuje, w nocy śpi spokojnie. Mam zdjęcie, ale nie potrafię wgrać z komórki. Dosia na cały czas na szyi obrożę z adresownikiem, co mnie bardzo cieszy.

 

 

Niestety, Dosia wróciła z adopcji. Jest teraz u Lidki. 

 

Ale to przykre..... Zapowiadało się na podwójny happy end....

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przeżywam powrót Dosi. Nie wiem, o co w tym wszystkim chodzi. Pierwszego dnia wszystko było cudownie. Noc spokojna. Wszyscy Dosią zachwyceni. Następnego dnia Dosia ponoć warczała na babcię i babcia się bała. zwrot był natychmiastowy. Na nic zapisy w umowie, na nic wcześniejsze deklaracje.

Mała jest na razie u mnie. Wycałowałam ją, wyprzytulałam. Jest słodka i delikatna. Trochę lękliwa, ale nic poza tym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...