Jump to content
Dogomania

Z Żyrardowa do Krakowa, czyli Makumba zmienila adres! ...MUCHOMOREK [']


fona

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no,to mniej więcej tak wychodzi - pierwsze dni czerwca albo ostatnie dni maja...

módlcie się módlcie żeby mi dobrze poszło szukanie mieszkania na nowy rok akademicki i żeby nie musiała dalej mieszkać z tym pajacem moim współlokatorem bo go brutalnie zamorduję któregoś pięknego dnia :diabloti: jak dobrze pójdzie, to Tomek sprowadzi się do Krk i weźmie koteczka też (czyli problem towarzystwa dla Makumby z głowy), ale na razie ćśśś.....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tattwa']no właśnie nie wiem - ile powinnam poczekać po tej rui? myslałam o początku czerwca, bo mi kasa wtedy przyjdzie, może tak być?[/quote]

mamy jeszcze talony na darmowe a jak na razie brak kotów do cięcia, jak ja ich nie wykorzystam to pójdą w obce ręce, bo w tym roku jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Green, ale ja jestem z Krakowa :)) drugiego kota też z zagranicy brać mam? :cool3: bo powiem szczerze, patrząc na Makumbę już wiem - drugi kot BĘDZIE. a kiedy, zalezy tylko od stanu moich finansów. jesli mam do wyboru - rozszalałą Makumbę biegającą po regałach albo Makumbę która rozładowuje nadmiar energii na szaleństwach z innym kotem, wolę dwa koty ;) wydziedziczą mnie za to...:evil_lol:

Tweety, jesli byłaby opcja żeby czarnulę za darmo ciachnąć to byłoby super - jeśli talony się mają zmarnować to ja chętnie skorzystam, a ramach podzięki kupię karmę dla tymczasów albo coś takiego, ok? cenowo wyjdzie podobnie a chyba Wam się karma przyda bardziej niż leżący odłogiem talon?

a kto pójdzie ze mną na zabieg i mnie będzie trzymał za rękę jak mojemu diabliszczu będą wycinać kobiece atrybuty? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tattwa']no,to mniej więcej tak wychodzi - pierwsze dni czerwca albo ostatnie dni maja...

módlcie się módlcie żeby mi dobrze poszło szukanie mieszkania na nowy rok akademicki i żeby nie musiała dalej mieszkać z tym pajacem moim współlokatorem bo go brutalnie zamorduję któregoś pięknego dnia :diabloti: jak dobrze pójdzie, to Tomek sprowadzi się do Krk i weźmie koteczka też (czyli problem towarzystwa dla Makumby z głowy), ale na razie ćśśś.....;)[/quote]


Bohumil jest fajnym mamulakiem zyrardowskim, bardzo miziastym,
musze mu znalezc dom, bo szkoda kota :(

[IMG]http://images24.fotosik.pl/218/79669d4a40452768.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/261/11d0edf80d5823d6.jpg[/IMG]

[IMG]http://images30.fotosik.pl/217/ab3d9f761575bf36.jpg[/IMG]


musze tez znaleźć dom Hrabalowi...

[IMG]http://images32.fotosik.pl/260/ea4968d68db977d4.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/261/9004f0e55e855108.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

fona, ale to najwcześniej w październiku...:shake: chociaż...pogadam z Tomashem jak przyjedzie jutro, bo on jest wrażliwy na los zwierzątek :cool3:.

w tej chwili na pewno odpada na jakiś miesiąc przynajmniej bo ma remont w mieszkaniu - poza tym to jest tylko kawalerka, kot spędzałby większość dnia samotnie na małej powierzchni, bez możliwości osiatkowania okna (administracja).

jeśli uda mi się namówić Tomasha na przeprowadzkę, to wtedy już na bank się zgodzi. ale teraz szczerze mówiąc, nie ma za bardzo warunków dla zwierzaka...mnie z drugiej strony po prostu nie stać na drugiego kota w tej chwili, Makumbie nie brakuje niczego, ale finansowo x 2 mogłabym nie dać rady już.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tattwa']

Tweety, jesli byłaby opcja żeby czarnulę za darmo ciachnąć to byłoby super - jeśli talony się mają zmarnować to ja chętnie skorzystam, a ramach podzięki kupię karmę dla tymczasów albo coś takiego, ok? cenowo wyjdzie podobnie a chyba Wam się karma przyda bardziej niż leżący odłogiem talon?

a kto pójdzie ze mną na zabieg i mnie będzie trzymał za rękę jak mojemu diabliszczu będą wycinać kobiece atrybuty? :cool3:[/quote]

to na kiedy Was umówić? przyszły piątek? byleby nie wycięła numeru i nie dostała znowu rujki. Wtedy trzeba by było podać proverę przez 6 dni i w 7 ciachnąć.
Co prawda wystarczyłoby tylko dziękuję ale jeżeli masz potrzebę pomóc to Mufasa u BeatySabry potrzebuje karmy dla wątrobowców.

Link to comment
Share on other sites

ok, ta karma to RC czy coś innego? zamówię na początku przyszłego tygodnia tyle ile dam radę. i oczywiście wielkie DZIĘKI i BÓG ZAPŁAĆ :cool3:

BeataSabra - umówimy się na odbiór, czy wysłać Ci prosto do domu (jak tak to podaj adres na priv)

mogłoby być na za tydzień w piątek? najlepiej tak na 13-14, jeśli da radę...bo wcześniej zajęcia mam i nie mogę sobie już odpuszczać. a wizja następnej rui mnie przeraża, powiem szczerze ;) wcześniej nie da rady bo to wtedy dopiero 2 tygodnie od zakończenia rui mijają

fona - ja mam tylko nadzieję że nie żałujesz teraz ;)

Link to comment
Share on other sites

no skad!

Tweety, a to dobry lekarz, ten talonowy?.............................................................................. żeby mi córci nie skrzywdzili..............

tattwa, tylko pamietaj, prosze, ze od 18 poprzedniego dnia oba koty nic nie jedzą!! (się Howard ucieszy)

Link to comment
Share on other sites

od 18,ok, będę pamiętać :) zawsze daję jej kolację ok 19 (jak dostaje później to szaleje po nocy), to mogę dać jej np koło 17 tym razem i potem post?

a czemu Howard też? biedaczek :cool3:

oglądałam w necie te karmy dla wątrobowców, znalazłam Hill's i Trovet - cenowo prawie tak samo, Hill's znam (dla psów), Troveta nie - którą zamawiać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']no skad!

Tweety, a to dobry lekarz, ten talonowy?.............................................................................. żeby mi córci nie skrzywdzili..............

tattwa, tylko pamietaj, prosze, ze od 18 poprzedniego dnia oba koty nic nie jedzą!! (się Howard ucieszy)[/quote]

to jest wet, który ciachał Mufasę i w odpowiednim momencie podał mu tlen aby Mufek nie zszedł, co chytrze planował:mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tattwa']od 18,ok, będę pamiętać :) zawsze daję jej kolację ok 19 (jak dostaje później to szaleje po nocy), to mogę dać jej np koło 17 tym razem i potem post?

a czemu Howard też? biedaczek :cool3:

oglądałam w necie te karmy dla wątrobowców, znalazłam Hill's i Trovet - cenowo prawie tak samo, Hill's znam (dla psów), Troveta nie - którą zamawiać?[/quote]

poczekajmy co powie Beata, bo ja chyba ostatnio dawałam jej Hillsa, którym nas obdarował Krakvet i nie wiem jak jemu podchodził, bo ta wątrobowa nie jest za smaczna tak w ogóle;)

Link to comment
Share on other sites

spoko spoko dopasuję się :) miałam iśc na basen o 8 (WF) i to byłby problem, ale przeziębiłam się trochę (hurra po prostu) i problem rozwiązał się sam...tak że jutro o 10.30 - która to jest przychodnia?

Makumbę wyrzuciłam z łóżka na kilka dni, nie wiem czy ona się może ode mnie katarem zarazić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tattwa']spoko spoko dopasuję się :) miałam iśc na basen o 8 (WF) i to byłby problem, ale przeziębiłam się trochę (hurra po prostu) i problem rozwiązał się sam...tak że jutro o 10.30 - która to jest przychodnia?

Makumbę wyrzuciłam z łóżka na kilka dni, nie wiem czy ona się może ode mnie katarem zarazić?[/quote]

dr Szydłowski, oś Złotej Jesieni 13, powiedz, że jesteś z Alarmowego Funduszu Nadziei na Życie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...