Jump to content
Dogomania

Mam ok. 15 lat i więcej nic nie mam :( ODNALAZŁ SWOJĄ ANIĘ W KRAKOWIE :)


Aga_Mazury

Recommended Posts

Na forum afn niedawno czytałam ,ze wszystko jest dobrze...ma swój kocyk od ciotki Agi...tylko jednemu pieskowi pozwala wchodzić na ten kocyk )...A co najważniejsze ma swoją Panią,swój domek i kumpli..:) słowem-Krakus pełna gębą..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelin']Na forum afn niedawno czytałam ,ze wszystko jest dobrze...ma swój kocyk od ciotki Agi...tylko jednemu pieskowi pozwala wchodzić na ten kocyk )...A co najważniejsze ma swoją Panią,swój domek i kumpli..:) słowem-Krakus pełna gębą..[/quote]
No to super!
Kersiku - buziaki od koleżanek Betinki i Kropci:loveu:!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam,mam nowe wieści od Kersika..
Wiozłyśmy z Pucką do Krakowa biednego staruszka kersa...Powietrze krakowskie widocznie Mu służy bo:
Kersik biega...
Kersik kopie jamki,ale specyficzne,jest miejscowym specjalistą od architektoniki...czasem odstepuje swoją jamkę koledze i idzie kopac nową(skąd On ma tyle sił..)
Doskonale dogaduje sie z kolegami..np wie,że piesek Banieczka ma swój fotel...i nie mozna podchodzic bliżej niż na 50cm do fotela..bo Banieczka krzyczy..Banieczka jak przyjechał do p.Ani to zmienił kształty-i dlatego został Banieczką :) Kersik trzyma linię (mimo starań p.Ani :evil_lol:) i jest przystojnym szczupłym starszym panem...
I mam obiecane zdjęcia...
Słuchałam tego wszystkiego i tak sobie myślałam...jak mało i jak wiele potrzeba,zeby odminić los psa...
Aha- Kersik ma sówj ukochany kocyk od ciotki Agi Mazury...Nikomu nie pozwala na nim spać..A jak kocyk idzie do prania to staje,patrzy na p.Anię i zdaje sie mówić...no kochana,wszystko dpobrze,ale na czym ja będe spał????
Taki jest kersik...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Mam,mam nowe wieści od Kersika..
Wiozłyśmy z Pucką do Krakowa biednego staruszka kersa...Powietrze krakowskie widocznie Mu służy bo:
Kersik biega...
Kersik kopie jamki,ale specyficzne,jest miejscowym specjalistą od architektoniki...czasem odstepuje swoją jamkę koledze i idzie kopac nową(skąd On ma tyle sił..)
Doskonale dogaduje sie z kolegami..np wie,że piesek Banieczka ma swój fotel...i nie mozna podchodzic bliżej niż na 50cm do fotela..bo Banieczka krzyczy..Banieczka jak przyjechał do p.Ani to zmienił kształty-i dlatego został Banieczką :) Kersik trzyma linię (mimo starań p.Ani :evil_lol:) i jest przystojnym szczupłym starszym panem...
I mam obiecane zdjęcia...
Słuchałam tego wszystkiego i tak sobie myślałam...jak mało i jak wiele potrzeba,zeby odminić los psa...
Aha- Kersik ma sówj ukochany kocyk od ciotki Agi Mazury...Nikomu nie pozwala na nim spać..A jak kocyk idzie do prania to staje,patrzy na p.Anię i zdaje sie mówić...no kochana,wszystko dpobrze,ale na czym ja będe spał????
Taki jest kersik...[/quote]

..no i łezka popłynęła

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...