Jump to content
Dogomania

Aston


Beardedo

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nooo, jest tego trochę :)
Te stawy są bardzo dobre do nauki pływania, bo mają dość łagodne zejścia. Niektóre są bardziej dzikie, 2 są takie "plażowe". W tygodniu z psami jak jeździłyśmy to całe stawy nasze (jakiś tam wędkarz się po krzakach czasem czaił), w weekendy gorzej, bo robią bramki i pobierają opłaty za wejście bo masa ludzi się opala. Ale spoko można ich przecwanić, myśmy zawsze mówiły że przejeżdzamy tylko na wał na łąki trenować psy, dopiero po bieganiu się szło nad staw od drugiej strony.
No jest ten przylasek daleko, dawniej tam jechała bodajże 15 bezpośrednio, teraz tak porobili że nie wiem co tam jedzie. Ale właściwie nigdy nie miałam okazji tam jechać mpk, zawsze autem ;) Nie wiem skąd Ty dojeżdzasz, ale ja też mam trochę, bo z Grunwaldzkiego ;)

Spacerki tam są super i dużo calkiem zwierzyny co dla naszych treningów też jest ważne ;) A pies też tam zbyt nie ma gdzie uciec bo z jednej strony stawy, z drugiej Wisła także jest w miarę bezpiecznie (Waldek testował wielokrotnie...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beardedo']Nie pozwolę nawet popatrzeć :diabloti: haha a tak serio to w takim razie się zmówimy i będziemy czekać przy berdzedzim ringu :loveu:
[/QUOTE]
Super :loveu: Pamiętam, że na krajowej w Warszawie jak jeszcze była na WATcie 3 lata temu to bawiłam się z takim 2,5 miesięcznym berdim :loveu: Fajowe są :loveu: Mam tylko nadzieje, że na wystawie nie będzie ani gorąco ani nie będzie padać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beardedo']Tylko jeszcze nie wiem na 100% ale jak będę wiedzieć na 10000000000% to napiszę ! :p
Ojoj 2,5msc to tak jak mój teraz ! :loveu:

A muszę się pochwalić że Aston się nauczył już :
do mnie
siad
leżeć
obrót
daj głos ( z tym poszło najłatwiej :diabloti: )
i uczymy się właśnie "proś" jednak czasem szczeka a czasem podskakuje.

Z niektórymi muszę go naprowadzać jeszcze np. leżeć czy obrót :lol:[/QUOTE]
to dużo ;) powtarzaj je często, bo zapomni i wysiłek pójdzie na marne :D

dodaj więcej zdjęć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beardedo']

[SIZE=4][B]Instant[/B][/SIZE] - To na jakiego się zdecydowałaś ? :cool3:
[/QUOTE]

U nas stanęło na barbecie, a właściwie na dwóch - jeden na jesień/zimę przyszłego roku i jeden jak hodowcy zaplanują mój wymarzony miot :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Instant']U nas stanęło na barbecie, a właściwie na dwóch - jeden na jesień/zimę przyszłego roku i jeden jak hodowcy zaplanują mój wymarzony miot :diabloti:[/QUOTE]
Piękne są i charaktery mają super :)

Fajne te "mokre" zdjęcia i ten mokry ogonek :loveu:

[QUOTE][COLOR=#3E3E3E]Ogólnie mały się bał do wody jak na razie i nie chętnie do niej wchodził co z resztą widać [/COLOR]:lol:[/QUOTE]
Następnym razem pewnie już chętnie wskoczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beardedo']24 sierpnia ma równe 12 tyg więc chyba do wtedy , ale nie chce mi się tak długo czekać ;)[/QUOTE]
To jeszcze trochę czasu.
hmmm... zalecają jednak tą kwarantannę przestrzegać. Choć jak już byłaś na rynku...

To kiedy oficjalnie ruszacie w miasto ? :)
I gdzie macie swoje stałe tereny spacerowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Piękne są i charaktery mają super :)
[/QUOTE]

Są wspaniałe :loveu:
Długo przebieraliśmy w rasach i w każdej coś nam nie pasowało, a potem pojawił się barbet i wszystko zaskoczyło w moment :)

[quote name='Beardedo']Barbety są - :iloveyou::iloveyou::iloveyou: Zastanawiałam się kiedyś nad Lagotto Romagnolo i Barbetem też . A z jakiej hodowli i jaki kolorek ? :razz:
Mam wrażenie że większość osób które kochają mopy i włochacze ma podobny gust do psów :lol:[/QUOTE]

Co do koloru, to marzy mi się zgromadzenie całej trójeczki: czarnego, czekoladowego i płowego :evil_lol: Ale póki co, to raczej nie myślimy o kolorze. Marzy mi się dużo białych znaczeń, ale póki co, to chcę po prostu szczeniaczka!

Na przyszły rok (prawdopodobnie) mamy w planach szczeniaczka z polskiej Wierciłapy, a potem chciałabym małego cosia po Disco, albo z The Friendly Barbet po Tilly albo którejś z dziewczyn od nich, ale to marzenia :) Za jakiś czas weźmiemy się do pisania do hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...