Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu nowicjuszka, ale nie maruda. Dzis bylam pierwszy raz na przeszkodach,poznalam tam Magde z Saga i Melke z Lora, i juz sie nie dziwie , ze samemu mozna zoorganizowac agility.Oto recepta:

Rp.

checi

"tylko" Magda z Saga

Wymieszac, polaczyc i stosowac regularnie

Zabawa przednia, Magda z nami sie wiecej nabiegala niz ze swoim psem,ktorego podziwialam.Atmosfera mila.Nawet deszcz nie przeszkodzil w nauce.Moj psiak w drodze powrotnej spal z jezorem miedzy zebami, a ja nadal pozostaje pod wrazeniem dnia.

Dziekuje dziewczyny za swietne dopoludnie i niech zaluja ci co nie byli!

Link to comment
Share on other sites

Melka dzięki za zdjęcia. chyba częściej musisz zabierac aparat. Może ja ci zrobię fotki, żeby świat zobaczył jak Lora idzie po kładce.

Kasiu. Fajnie że byłaś i fajnie, że ci się podobało. Napewno nie maruda, jaszcze troche pracy i będziecie śmigały po torze jak wiatr.

Następne zajęcia w nadchodząca sobotę i niedzielę o 9-tej. Zamiast na pochód pierwszomajowy my ruszamy na tor. :D

Link to comment
Share on other sites

To my Madziu dziękujemy za miłą atmosferę i cierpliwość, no i ogólnie za wszystko, bo gdyby nie Ty, pewnie w życiu bym agility nie spróbowała :)

Kasiu, wyjechałaś bez problemu z Fordonu? I jak się czujesz? Bo Magdy nie pytam, ona przyzwyczajona do takiego treningu ;) Mnie dziś jeszcze rodzina przegoniła po wszystkich marketach budowlanych w Bydgoszczy i w tej chwili to już padam z nóg :lol:

Ale naprawdę było super, dawno nie odczuwałam tak pozytywnego zmęczenia :fadein: Pozdrawiamy (cała trójka) Was serdecznie i do soboty :) :hand:

Link to comment
Share on other sites

Sabie terz nie chciało by się tak dużo ćwiczyc.

Znalazłam sposób jak ją troche przyśpieszyć

jak posadze ją przed startem wydaje jej jeszcze ze dwie komędy na zmiane pozycji np. waruj, siad i chop :D wtedy biegnie szybciej 8) ,

ale na zawodach to chyba nie przejdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością cię odwiedzę, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Latem chyba. Może przyślij mi na priva jakiś bezpośredni kontakt do ciebie. A jak ci wcześniej się będzie składało to przyjężdżaj do nas. U Doroty w Płocku też jeszcze nie byłam. :oops: , ale cos wspominała o pokazie 1 czerwca, to wtedy pojadę :)

Link to comment
Share on other sites

A ja nie wiem.Cierpie na chroniczny brak czasu i pieniedzy.Pieniedzy szczegolnie,bo wlasnie jest Kortowiada,wiec delektuje sie litrami pifka na lonie natury :D :D :D :D :D ,a na dodatek musze kupic telefon, bo mi wczoraj zajeb*** :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tak wiec pewnie nie predko sie do Was wybiore. :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

W srode bylo naprawde swietnie! Skutki biegania dzisiaj lecze, z powodu Waszej nieobecnosci. :cry: Magda dala nam wycisk tak duzy ze pod koniec cwiczen Negra kladla sie za kazdym razem przed ostatnim hopkiem :oops: Zaczynam glodzic psa :wink: zeby miec lepszy atut w garsci w sobote. Dziekujemy za wycisk.

pozdrawiamy wszystkich

kasia i negra

Link to comment
Share on other sites

I w sobote znowu wycisk:byla Saga, Axel i Negra.Przydalby sie Gucio ale mam nadzieje ze wraca do zdrowia i stawi sie niebawem.Pogoda nam nie straszna,czy slonce,czy wichury,gradobicia Bydgoszcz skacze, biega i sapie :wink: (wlascicielki bardziej) i forme zdobywa! Oj bojcie sie nas! :lol: A dzis trzymamy kciuki za Sage i Magde.Pogoda Wam dopisuje.

Magda, juz nam teskno za agility.Jak zdobede wolne godziny w srode, to na pewno sie odezwe.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Agility wciąga, coś o tym wiem. Staraj sie Kasiu, ja chętnie w środę przyjdę.

Hura! W Inowrocławiu Saga dostała doskonałą, złoty medal, CWC i puchę karmy! :P Jeszcze nigdy nam tak dobrze nie poszło. Pani sędzina kazała napisać, że Saga to bardzo elegancka suczka :lol: Hi, hi :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...