Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Wpadnij, wpadnij,.............moze wpadniesz tak jak ja.....hi, hi

Chciałabym do połowy sierpnia przenieść się na nowy teren. Przeszkodą jest brak baraku na przeszkody. Związek oferuje jakąś niewielką kwotę na ten cel, więc pewnie przeskoczymy problem. Swoją drogą, gdyby ktos z miejscowych wiedział o tanim baraku w dobrym stanie to niech da znać.

Aktualne informacje o zajęciach znajdziesz w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzięki, szkoda, że trzeba kończyc sezon :cry:

28 sierpnia odbył się pokaz agility w Myślęcinku, dobrze znanym wszystkim bydgoszczanom.

Przyjechała sekcja agility z Płocka z Dorotka na czele, na gościnne występy. Bardzo im za to dziękuję.

Było sporo widzów, może ktoś z was? Podobno ukazała sie migawka w regionalnej telewizji (niestety nie widziałam) i może cos będzie w radio, bo sie produkowałam. Jeżeli ktoś cos widział, albo słyszał, to dajcie znać

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry,

Czy jest dzis trening?

W sobote mi nie wyszlo przez glupi wyciek oleju z silnika (balam sie jechac) a dzis jest ok i wybieramy sie do Myslecinka i chcialabym obejrzec Was na cwiczeniach,jesli to mozliwe.Moj psiak od rana marudzi,chyba czuje 01.09. :-? wiec widok toru i Sagi dobrze by jej zrobil a przy okazji ja w koncu oddalabym tunel.

pozrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciesze sie, dziewczyny, ze wznawiacie zabawe. Przykro mi, ze nie moge z Wami uczestniczyc. Z Maxem jest niestety coraz gorzej, mam klopoty z wyciagnieciem go na spacer (tam gdzie ja chce), nawet jak nie ma burzy ani nawet deszczu. Zapiera sie a jak pociagne, to robi przedstawienie na ulicy :( Sama juz nie wiem, co z tym robic, wet powiedzial, ze nauczyl sie podchodzic nas psychologicznie... prawdopodobnie kierunek - las kojarzy mu sie z dluuugimi spacerami, a juz niestety ma swoje 10 lat...

Lora jest na specjalnej diecie Eukanuby; gdy wyjechalam na wakacje i zostala z Mama, dostala znowu okropne rozwolnienie. Podobno to zespol "nadwrazliwej okreznicy" czy cos takiego... maja to czesto duze psy typu rottweilery, owczarki niemieckie, ktore albo kilkakrotnie zmienialy wlascicieli lub tez pracowaly w policji itp. Choroba o podlozu psychologicznym, tylko specjalna dieta...

Tak w skrocie wyglada u mnie :roll:

Chetnie natomiast kiedys Was odwiedze i popatrze jakie postepy zrobilyscie :) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na nowym miejscu od początku próbuję się lepiej zorganizować :)

Ułożyłam program ćwiczeń na najbliższych 10 zajęć, które będą podsumowane :wink:

Będziemy spotykać się w soboty o 14-tej. Od czegoś trzeba zacząć. Termin niedzielny będzie w razie kłopotów z aurą, ale wolałabym go nie nadużywać.

Będzie miesięczna składka zarządzona przez prezesa, odprowadzana do związu. W zamian mamy piękny, nowy, błyszczący :D garaż na przeszkody, możemy kupić sobie brakujący rękaw, mamy zapewniony transport na pokazy, farby do pomalowania przeszkód...

Leczcie się, bo będzie fajnie. A jak możesz przyjedź, bo zaczynamy!!! I mnie warto zobaczyć :P

Czy dobrze rozumiem, że jest szansa dla Negry?

A może chcesz drugiego psa? Mam jednego małego, rasowego, dobrego do tego sportu na oku? Ktos chce odstąpić w dobre ręce, bo nie ma dla niego czasu. Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Taak! Chciec bym bardzo chciala! jaka plec? jaka rasa? bardzo szybko biega?? :wink: Negra by byla zazdrosna :-? Obawiam sie ze na razie nie, ale opisz a ja pomysle. Odkad nie jezdze w weekendy na agility moja rodzina nie wytrzymuje ze mna w domu. :wink: Wiec zdesperowani chlopacy moze by zainwestowali w "zabawke" dla paniusi dla swietego spokoju..

Link to comment
Share on other sites

Zaczęło się! Nareszcie! :D

W zeszłą sobotę odbyły sie pierwsze zajęcia agility w ośrodku szkolenia psów Bydgoskiego Oddziału ZKwP.

Było nas dużo, bo 7 osób z 9-cioma psami (Sagi nie liczę)

Planujemy jeszcze 9-10 spotkań w tym roku. Od 19 grudnia będzie przerwa do lutego, spowodowana Świętami, Nowym Rokiem i nowym człowiekiem.

Bardzo się cieszę, że nareszcie się udało. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...