Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wyniki w jamnikach długowłosych :)

[B][COLOR=darkblue]PSY:[/COLOR]

Ares Dagi Dog - klasa szczeniąt - wyb. obiecujący, nominacja na BIS Szczeniąt

młodzieży:

Fendi Słodki Urwis - zwycięstwo młodzieży, nominacja na CRUFTSA!

otwarta:

Benson Słodki Urwis - CWC,res. CACIB
Dustin Słodki Urwis - CWC, CACIB

championów: SANTORINI Światołdycz - CWC, CACIB, zwycięstwo Rasy, nominacja na CRUTSA

[COLOR=indigo]SUKI:[/COLOR]

Fabiola Słodki Urwis - zwycięstwo młodzieży, nominacja na CRUFTSA

Adżanta z Kazstanowej Chatki - CACIB[/B]


[COLOR=Navy][B] GRATULACJE OGROMNE DLA WSZYSTKICH, szczególnie dla Urwisów, dwie nominacje na CRUFTSA !! brawo !! [IMG]http://naszejamniki.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:lol: Hej Talagia...Gratulacje!!!!!!!:lol:
I dla wszystkich , którym sie udało wielkie brawka:lol::lol::lol::lol:
My wystawiamy sie jutro:razz: I grupa - Bearded collie:lol:
Podobno nasz sędzia nie rozdaje chętnie nominacji.....:angryy:
Proszę o trzymanie kciuków:roll:
Zdamy relację po powrocie;)
Jak na razie mamy dwa dni w Młodym Prezenterze za sobą.....

Pozdrawiam Forumek:lol:Dorota:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][B]otwarta:

Benson Słodki Urwis - res. CACIB
Dustin Słodki Urwis - CWC

championów: SANTORINI Światołdycz - CWC, CACIB, zwycięstwo Rasy [/B][/quote]
Cosik chyba się nie zgadza. Benson mógłby mieć resa w sytuacji, gdyby dostał CWC. Ewentualnie, gdyby to Dustin miał CACIBa. Ale że ów Santorini wziął wszystko, domyślam się, że coś jest nie tak :)
Ale to tak na marginesie :)

Już teraz dla wszystkich ogromne gratulacje!!! :multi:

Zobaczymy, jak mi pójdzie jutro z moją kaleką :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje wszystkim !!!

A ja się właśnie dowiedziałam, że w Leonbergerach w klasie otwartej na 5 suczek zwyciężyła
KASANDRA Oaza Wschodu!!! CWC, o.dosk, res.CACIB !!! Ukończyła championat Polski tym samym :):)

[quote name='Błyskotka']My mamy skromniutkie CWC :loveu:od sędziego z Hong Kongu :lol:.[/quote]
Nas ten sędzia jutro ocenia, możesz mi coś o nim powiedzieć? Jaki jest w stosunku do wystawianych szczeniąt? W ogóle jak kogoś ten pan oceniał, to proszę o jakieś info :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Gratulacje wszystkim !!!

A ja się właśnie dowiedziałam, że w Leonbergerach w klasie otwartej na 5 suczek zwyciężyła
KASANDRA Oaza Wschodu!!! CWC, o.dosk, res.CACIB !!! Ukończyła championat Polski tym samym :):)


[/quote]
na 5 zgloszonych ale nie wszystkie dojechaly-nas nie bylo i jeszcze jednej z tego co wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Gratulacje wszystkim !!!Nas ten sędzia jutro ocenia, możesz mi coś o nim powiedzieć? Jaki jest w stosunku do wystawianych szczeniąt? W ogóle jak kogoś ten pan oceniał, to proszę o jakieś info :)[/quote]
Ma dobre podejście do psów. Wszystko robi na spokojnie. Bardzo dokładny w ocenianiu choć nie koniecznie musi być ekspertem w danej rasie :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Ma dobre podejście do psów. Wszystko robi na spokojnie. Bardzo dokładny w ocenianiu choć nie koniecznie musi być ekspertem w danej rasie :cool3:.[/quote]

Dzięki :) Mam nadzieje, ze na moim maluchu się pozna i odkryje jego wewnętrze piękno :evil_lol: .. i że tego spokoju wystarczy mu na tyle, żeby go ocenić ... :evil_lol:

[quote name='AlaNowak']Pan z Hong Kongu- kamienna twarz o nic nie pyta, dokładnei maca psa, sprawdza SAM zgryz, SAM sobei ustawia psa. Patrzy na ruch. Lubi psy o mocnej kości, lubi ładne wystawianie;)[/quote]

Dzięki również :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Czy jest tu może ktoś wystawiający yorki i mógłby napisać coś o panu sędziującym Wyjeżdżam w nocy to może jeszcze bym zdążyła przeczytać. Interesuje mnie wszystko. :modla:[/quote]

Bardzo sympatyczny Pan!!! Moja Ibi w szczeniakach szlała zrewała się z ringówki nawet nie chcciał zbytnio ładnie stać i ku mojemu zdziwieniu dostała I lokate :). Sedzia bardzo dokładnie ogląda psa maca dokładnie!!! sprawdza wszystko

Link to comment
Share on other sites

My byłyśmy drugie w młodzieży ze sreberkiem i doskonałą, ale jestem zadowolona, bo opis mamy świetny, no i nie wiem, sędzina powiedziała, że Frania za młoda na młodzież :evil_lol: Zdarza się, nie poddajemy się, może uda nam się gdzie indziej, nie zawsze musimy BISy zgarniać :evil_lol::evil_lol:


Gratulacje dla Ali za kolejne dzisiejsze zwycięstwo w Młodym Prezenterze, uwielbiam patrzeć jak biegasz po zielonych dywanach :loveu::loveu:

No i dzięki za miłe słowa wszystkim, z którymi rozmawiałam :loveu::loveu: Do jutra :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']

Gratulacje dla Ali za kolejne dzisiejsze zwycięstwo w Młodym Prezenterze, uwielbiam patrzeć jak biegasz po zielonych dywanach :loveu::loveu:
[/quote]

Nawet nie wiesz jak takie słowa dodają skrzydeł:D [SIZE=6]Ma ktoś zdjęcia z JH???[/SIZE]

[SIZE=6]FOTKI PROSIMY[/SIZE][SIZE=3]-nie tylko z JH:D[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...