Jump to content
Dogomania

Miaucia nie żyje !!! Psotuś zginął tragicznie:-((


Tweety

Recommended Posts

Feluś jednak ma zmiany po tym zachłyśnięciu mlekiem więc dostał antybiotyk. Wet zalecił nam zagęszczenie mleka grysikiem albo płatkami ryzowymi, trudniej będzie wciągnąc mleko nosem tak jak robiły do tej pory. Rozrabiają niemiłosiernie, Sońka wychodzi z siebie, żeby się nimi zająć i jakoś je ogarnąć. A umyte są prima sort :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 639
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miaucikom też smakuje, nawet Psotek nauczył sie pić ze spodka dzięki temu, więc juz wszystkie umieją. kupiłam im żwirek silikonowy, będziemy teraz uczyć się kuwetkować. (ten gliniasty usilowaly zjesc, tego ponoc mają nie ruszyć).
Miałam zapytać dziś weta O Sońkę ale wyleciało mi to z głowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']:crazyeye:
Nie wiem, jaki organ jest odpowiedzialny za produkcję hormonów wywołujących laktację, ale jeśli to nie jajniki, tylko co innego, to kto wie?[/quote]za produkcję mleka odpowiada przysadka mozgowa , ona produkuje prolaktynę , brak macicy i jajnikow nie przeszkadza w latacji!!! tylko patrzeć , jak Sonka zostanie dyżurną mamką znalezionych kociąt !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']za produkcję mleka odpowiada przysadka mozgowa , ona produkuje prolaktynę , brak macicy i jajnikow nie przeszkadza w latacji!!! tylko patrzeć , jak Sonka zostanie dyżurną mamką znalezionych kociąt !!!![/quote]

tej szóstki nikt nie chce, nie wiem czemu a Ty mi tu już jakieś następne wróżysz. Aż tak bardzo mnie nie lubisz?:evil_lol:

Patsi, żwirek nie przypadł maluchom do gustu, tzn postały w nim, oczywiście uiłując go zjeść mimo wszystko, i tyle

Link to comment
Share on other sites

A próbowałaś żwirku drewnianego? Coś takiego mam na myśli:
[url]http://sklep.dlazwierzat.pl/produkt.php?id=403[/url] U mnie w zoologicznym mała paczka kosztuje 3zł, a silikon to wyższa szkoła jazdy-jak Nemo zobaczył pierwszy raz go w kuwecie, to bardzo się dziwił i zastanawiał zanim "zadziałał".
Może już czas wystawić maluchy na allegro?

Link to comment
Share on other sites

Patsi, a dałaś ogłoszenie do Wyborczej?

Maluchy urządziły dzisiaj konkurs:Kto bardziej wysmaruje lustro nosem. Oczywiście prym wiodła panna Rosia. :evil_lol:
Ze spodeczka jedzą juz wszystkie, uczymy się kuwetkowania i z tym idzie nam gorzej :mad: Na panele w przedpokoju za to, gdy idą na spacer, wysmienicie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem co się stało. Jeszcze przed drugą w nocy byłam u niej , tuliła się do mnie, potem poszła do maluchów i tam one się z nią bawiły. rano, przed szóstą Robert mnie obudził, że cos jest nie tak, Sonia siedziała w pudełku, a Miaucik wciśnięta w kąt i sapiąca. Ona nauczyła się skakać na drzwi i otwierać je i dlatego Sonia tam się znalazła. Wymiotowała, miała rozwolnienie. Pojechalismy z nią na dyżur. Lekarz stwierdził, że jest w kiepskim stanie ogólnym, również związanym z karmieniem tylu maluchów, ma gorączkę. Podejrzewał zatrucie ale też i stres i do tego nałożyła się ta jej zła forma. Dostała antybiotyk, glukozę, wapno, mieliśmy zobaczyć co będzie po 4 godzinach. Przywiozłam ja do domu, ułozyłam na osobnym legowisku i posłam jej przygotowac glukozę i maluchom grysik, bo nawet nie wiem kiedy jadły. Zaglądnęłam do niej dwa razy w ciągu 10 min i za tym drugim razem zaczęła się dusić. Miałam przeczucie, że odchodzi i że nic nie mogę zrobić. Na szcęście trwało to kilka sekund ale ja stałam i nie mogłamu uwiezrzyć, że ona kilka godzin wcześniej tak się przytulała do mnie a teraz po prostu odeszła, zostawiła mi swoje dzieci pod opieką i odeszła :placz: :placz: :placz: :placz: Co ja zrobiłam źle???

Link to comment
Share on other sites

Sam grysik im nie starczy, kup preparat melkozastępczy, jest na brodowicza, kilka razy sprowadzałam też przez lecznicę z piłsudskiego. Może ktoś z dogo ma i może Ci odstąpić. Ważne, żeby kociaki miały wszytkie niezbędne witaminy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...