Jump to content
Dogomania

Barko siwy duch


kropi124

Recommended Posts

Ahh nie przesadzaj z tą jakością :P Ja też dużo z fona wrzucam.

No mam nadzieje że się uda poznać bo co raz bardziej przymierzam się do jazd autobusem z psem.

 

No ja Barka zabieram na sylwestra ze sobą chociaż on nie interesuje się specjalnie wystrzałami...

Link to comment
Share on other sites

Uda się uda. :)

 

A o wystrzały jako takie się nie boję, bo jest przyzwyczajony. Chodzi raczej o wybryki dzieciaków i innych takich, co rozrywkę czerpią jak komuś petardę pod nogi rzucą. Niestety już niejedno widziałam. Mój poprzedni pies bał się wystrzałów i niestety z nim trafiłam na takiego mądrego człowieka, który mimo moich próśb i gróźb rzucał petardami, kiedy mój pies dostawał spazmów ze strachu na smyczy, a to było już po sylwestrze..

Link to comment
Share on other sites

Sylwester  z psem! 

Super sprawa. 

Każdy zadowolony, Barkuś szybko znalazł miejsce , z każdym się witał bardzo serdecznie.

Ja z kacykiem, ale było warto. Nie musiałam się martwić czy z psem wszystko w porządku .

Nuśka szybko pokazała Baremu co wolno a conie.

Ale sylwester z psem ( jeśli dla nikogo to nie problem) to super sprawa serio. 

Link to comment
Share on other sites

No nam już spacerów w deszcze i wiatry nie brakuje :(

Ale Barcia ma nową obróżkę, zielony neon- jak sie uda to wrzucę kiedyś foty.

Barko w nowych roku ( jeszcze) nie pokazał na co go stać. Czekam na poprawę pogody i zaczynamy przygodę z bieganiem.

Każde z nas na tym skorzysta.

W sobotę wybrałam się do zoologicznego z myślą o kupnie jakiś fajnych zabawek i nawiązał się dialog z panią ekspedientką.

P,- w czym mogę pomóc?

- szukam jakiś wytrzymałych zabawek dla psa

P.- jaki to pies?

- wyżeł weimarski, dorosły

P.- A to niestety, nie mamy zabawek dla takich dużych psów.

 

No moje zdziwienie i szybkość z jaką wyszłam z tego sklepu była niesamowita :D

Mam psa giganta :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Laptop zepsuty, zdjęć duuużo...
Barko ma sie dobrze. Dużo teraz zaczelismy spacerowac,każdy z takiej formy czasu zadowolony po mimo pogody.
Chodzenie na smyczy i w nowej obrozy jest czymś przyjrmnym. Zdaża mu sie szarpać, ale jest o wiele wiele lepiej.
Zdrowie nam dopisuje, całe szczęście że żołądek nie buntuje sie, może to przez rybe ktorą często teraz jemy.

Link to comment
Share on other sites

Chodzenie na smyczy i w nowej obrozy jest czymś przyjrmnym. Zdaża mu sie szarpać, ale jest o wiele wiele lepiej.
 

No i brawo! :)

Jak dasz radę wstać choć kilka zdjęć, chętnie zobaczę Barko. :)

Ja się zastanawiam czy częściej nie dawać swojej mokrego jedzonka. Bo cały czas jest na suchej a od czasu do czasu dam jej puszkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...