Jump to content
Dogomania

Kąpieliska , stawi i morze .


Dzaga

Recommended Posts

ja z moimi chodzę nad takie jeziorka w mieście, tam sie nikt nie czepia bo pełno ludzi też z psami. Rzadko je puszczam, bo a nuż by się ktoś przyczepił. Chyba, że idę wieczorem albo z rana i prawie nikogo nie ma ;). Albo poza sezonem urlopowym. Jedna suka lubi wodę ale pływac już nie bardzo, za to drugie to bardziej wydra niż pies, kocha pływać i jak widzi tylko jeziorka to mało mi ręki nie urwie. Nad morzem jeszcze nie byłam, kiedyś bym chciała poza sezonem pojechać nad morze, myślę, że nadpływające fale stanowiłyby nie lada atrakcję :)
A poza tym często psa pławię np w Wiśle Czarne (woda tam czysta a że miejscowość nie cieszy się taką popularnością jak deptak w głównej Wiśle, to i ludzi niedużo). Oprócz tego, jak tylko jest okazja jak gdzieś z psem jadę (jeżdżę głównie z młodszą suką, starsza ma 15 lat i nie ma chęci na takie brykanie i szaleństwa) to pławię w miejscowych rzeczkach i jeziorkach, zazwyczaj bywam w miejscach mało rozreklamowanych więc i tłoku nie ma :)
A pies nie dość, że ćwiczy mięśnie i stawy to jeszcze się wymęczy. A dobry pies, to zmęczony pies :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...