Jump to content
Dogomania

nowa karma specific


alex_005

Recommended Posts

Co sądzicie o nowej karmi ,,specific''??? jest to nowa karma, której chyba jeszcze niema w sklepach. Dowiedziałam się o niej przez przypadek gdy napisałam email do dystrybutora karmy hill's z prośbą o próbki karm.
wydaje mi się że jest niezła:razz: a wy co myślicie??

umieściłam kilka informacji jake otrzymałam:cool3: [url]www.specific.jpg.pl[/url]

otrzymam próbki za wypełnienie ankiety :cool1: a po wypróbowaniu karmy jeśli wyśle następną ankiete to otzymam niespodzinke:multi:

Link to comment
Share on other sites

Też tak miałam z tymi próbkami :). Ale nie chciało mi się ankiety wypełniać. Myślałam, że jak Hillsa wcześniej sprzedawali, to teraz też coś dobrego mają. A tu prosze taka niemiła niespodzianka.
A swoją drogą co to jest to BHT?

Link to comment
Share on other sites

Czyli dobrze mi się kojarzyło, że nic dobrego to, to nie jest.
[url]http://www.specific-diets.com/[/url] - tu zagraniczna stronka tej karmy.
Że niby weterynaryjna. Ciekawe czy karma jest po prostu sprowadzana i za granicą tez taka marna. Czy może to polska produkcja taka doskonała?

Link to comment
Share on other sites

Sklad karmy bardzo fuj. A najlepszym wyznacznikiem,ze sama karma jest fuj, przynajmniej dla mojego psa i kota jest to, ze po jednej probce(kociej i psiej) jeszcze mam w szafce. Jedną probke Diuna zjadła tylko jak jej porządnie dosmaczyłam, tak to podeszła powąchała i poszła. Chociaż ona tak robi z większością karm- jest strasznym niejadkiem :( Kot powąchał i głodował tak długo, aż nie dałam mu "jego" karmy.A specific koci poszedł na nagrodę dla Diuny ;) Tyle mam do powiedzenia na temat tej karmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...

Oczywiscie, ze podawalam, jest bardzo dobra!Karma istnieje na polskim rynku troche ponad rok, a pochodzi z Danii. Producenci staraja sie jak moga, aby zadowolic kazdego polskiego klienta.
Jedyne co mozna zarzucic jej, to to, ze jest malo zapachowa i bardziej sucha niz royal/acana np. Wiadomo, ze psy postrzegaja wszystko glownie wechem, a sam smak nie jest dla nich najwazniejszy...

Link to comment
Share on other sites

Mnie bardzo zaciekawiła oferta weterynaryjna tych karm. Skontaktowałam sie z przedstawicielem, dłuuugo rozmawiałyśmy przez telefon, pani wydała sie konkretna i znająca sie na rzeczy. Skład karmy jakoś nie budzi moich wątpliwości. Myślę, że spróbujemy.

Którą dokladnie podawałaś ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mój piesio karmiony jest obecnie karmą Specyfic Adult Medium Breed ,zanim zakupiłam tę karmę mój psiak miał okazję przetestować próbki. Zamówiłam i naprawdę jestem zadowolona. jezeli chodzi o zapach, no cóż z jednej strony może to i źle że tak intensywnie nie pachnie, ale z drugiej - to po mieszkaniu nie roznosi się brzydki zapach jak po innych karmach gdy chciałam nakarmic swojego psa.
Plusem jest to że naprawdę jest wydajna. Nie daje jej się dużo a piesek się najada.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uważam,że karmy Specific są bardzo dobre. wprowadziłam je w swoim gabinecie - jak na razie wszystkie psiaki i ich własciciele są zadowoleni. Moją własną sukę też karmię specificiem-konkretnie CXD-M i już po kilku tyodniach miała dużo ładniejszą sierść. polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Byłem dziś u veta na szczepieniu i zapytałem o inna karmę niż RC którą piesio dostaje obecnie, a nie toleruje duże kupy, bąki itp. Poleciła mi pani właśnie Specific, a tu czytam że "zonk" to ja już nie wiem jaką tą karmę mu kupić. Warto spróbować z tym Specific-kiem czy dać sobie spokój??

Link to comment
Share on other sites

Specific Adult Large & Giant Breed
Skład: ryż, pszenica, mączka rybna, białko z kukurydzy, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka wieprzowego, drożdże, minerały, jaja, celuloza, witaminy, olej słonecznikowy, łuska nasion psyllium, L-karnityna.
cena detaliczna: 283zł!!!
Dla przede wszystkim skład tej karmy nie za bardzo pasuje do ceny, za te pieniądze można kupić coś znacznie lepszego.Brak informacji o % zawartości mięsa w karmie. Zwykła " zbożówka" w stylu eukanuby czy royala.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Royal Canin ma ostatnio bardzo złe opinie. Dlatego większość wetów tego nie poleca. Pojawiła się ta karma Specific i teraz weci pewnie mają w tym jakiś interes. Wiem, że ma zboża, a przecież to dla kotów niezdrowe. Już sama nie wiem, co mam mojemu nerkowcowi kupić. Może jest wśród dogomaniaków ktoś, kto mi poradzi, co będzie dla niego dobre. Już mi nawet o cenę nie codzi, tylko o jakość. Mój koteczek ma dopiero 4 latka, a już choruje :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...