Jump to content
Dogomania

Gdzie można kupić rzeczy dla yorków?


kaorii

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mróweczka już byłam na tej stronce parę ciuszków mi się podoba. Ale ja chciałabym pierwszy ciuszek (chodzi mi kombinezon na polarze i zew. przeciwdeszczowy) kupić przymierzajac go Jerremu. Więc szukam sklepu gdzieś w oklolicy lub dalszej okolicy gdzie można dostać takie rzeczy. Bo boje się pierwszy raz kupowac ubranko Jerremu jak nie wiem jak ma mu to leżeć, nie znam rozmiaru nic. A takie mierzenie powiem na "oko" to jakoś nie bardzo jestem za tym w końcu to nie małe pieniądze sie płaci a nie chciałabym zeby Jerruś źle sie w tym czuł.

Ale dziękuję.

Czekam na dalsze propozycję. Plisss

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

słuchajcie, mam wielką prośbe czy ktoś dysponuje krojem na kombinezon/kubraczek dla yorka???

mamy zamówienie na takie ciuszki dla tej rasy, ale nie mamy wykroju...

jak nic nie znajdziemy to ewentualnie się kupi gotowe i zrobi na jego podstawie krój... no ale najpierw zwracam się do Was kochani yorkomaniacy, może ktoś mógłby pomóc???

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

dobra;)) wczraj przeleciałam karuska, ale nic tam nie było takiego, ale nie wiem, lewa jestem;) nie, gygy, nie chcę papilotować:D po prostu jedziemy do lasu i chcę go zabezpieczyć przed liśćmi i takiego typu smieciami w sierści:P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='elena'][b]Rzabo[/b], zdradź, gdzie zamówiłaś siateczkę, bo kiedyś też szukałam, ale niestety korespondencja z yorkcenrum i dogfashion pozostawia wiele do życzenia :( ![/quote]

Czesc Elena.
Siateczki zamówilismy z Rzaba w DOGFASHION . Kobieta niechetnie zajmuje sie sprzedazd detaliczna, ale my zamowiłysmy kilka sztuk, i sie zgodzila. Zawsze mozesz ja poprosic moze sie skusi i ci wysle, a jak nie to moze powie gdzie najblizej ciebie siatki sa osiagalne.
Pozdrawiam
Agga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...