Jump to content
Dogomania

Podhalanka uratowana z gab. wet już szcząśliwa i bezpieczna :)


Negri

Recommended Posts

[FONT=Arial][B]Ta sunieczka ma ok 8 - 9 lat, jest mieszańcem owczarka podhalańskiego. Trafiła do schroniska z ZOO <dlaczego?... nie mam pojęcia >. Jest bardzo przestraszona i troszkę nieufna. Miła i łagodna. Wspaniały pies na podwórze. Warto dać jej drugą szansę, odwdzięczy się całym sercem. Psinka ma znikome szanse na dom... niestety wszyscy wiemy czym to grozi:-( Musimy jej coś znaleźć !!! to naprawdę wspaniały i łagodny psiak.
Kontakt:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
603 616 546
[/B][/FONT][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/122/zoo1tq8.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3628/zoo2pq1.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=6][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W ZOO wrocławskim za czasów Gucwińskich mieszkało wiele psów- które dziś są już stare, w większości zdziaczałe.Kiedy zjawił się nowy kierownik postanowił "posprzątać" i powoli zwozi te biedaczyska do Schroniska.Dwa stare dziadki siedzą w izolatce- nie wychodzą, bo nie dadzą się nawet dotknąć.. baaa..na sam widok człowieka dostają palpitacji serca.. i tak będą sobie "żyć" do końca swoich dni w ciemnej, zimnej celi "psiego więzienia".To nie pierwsze i nie ostatnie zwierzęta, które do nas trafiły z zoo.I trafi więcej.Dożywotni wyrok..

A miły pan kierownik tak się troszczy o dobro zwierzątek, że 100 kotów miał zawieźć do jakiegoś Azylu pod Wrocław.. ale nie dotarły tam zwierzeta.. mezczyzna twierdzi, że "znalazł im domy po drodze" :shake: Wiecie, ludzie stali na drodze i żebrali, żeby im kota wydał.. :/ Dramat. Katastrofa.A my nic nie mozemy..:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Za czasów Państwa G. we Wrocławskim ZOO było mnóstwo psów i kotów . Ludzie je tam podrzucali , a Państo G . upychali gdzie mogli . Żyły one zwykle na wpół dziko mając zapewnione wyżywienie i sporadyczną opiekę medyczną .
Kręcily się głównie wokół budynku dyrekcji , niewidoczne dla odwiedzających .
Teraz , gdy jest nowy Pan Dyrektor , wszystkie zwierzęta domowe , nie tylko psy i koty , ale również tz , przedszkole czyli kózki , owieczki idp.zostają wywożone z terenu .
Nie będę komentować calej sytuacji , bo to nie to forum .
Proszę tylko , abyśmy wspólnymi silami znależli domy tym najbardziej potrzebującym .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']a ja byłam w piatek w Zoo... i nic nie wiedziałam.... :shake:[/quote]

Hala , dlaczego mnie nie odwiedzilaś :mad::mad::mad:
Nic nie wiedzialaś , bo nic nie widac .
Teren dyrekcji jest ogrodzony .
Zwiedzający nie mają tam wstępu .

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie psy sa wyjatkowe!!!!!A jej trzeba po prostu pomoc....hoopaj w gore!!!!Tylko tyle obecnie moge!!!:roll:
A swoja droga,co taki bezduszny facet robi w ZOO...????Niebawem lwy i malpy "porozdaje"ludziom "po drodze",potem jakies wilki,lamparty ...a Zoo przerobi na Park....

Link to comment
Share on other sites

Oj, dziewczęta! Przecież tego [U]ślepaczka staruszka[/U] zabrała jakaś fundacja i będzie mu szukać domu, czy coś- ale to było dobre 3 tyg. temu! I teraz ta suczka, która z nim siedziała (bo to jej ojciec był chyba) to dostaje szału i biega po izolatce, jak torpeda:shake: - p. Gosia stara się ją jakoś ucywilizować, ale ona potrafi w 3 sekundy przegryźć smyczkę, którą jej zakłada delikatnie na szyję:crazyeye: Nawet zamyka się z nią w klatce, żeby chociaż przywykła (a nie za każdym razem dostawała palpitacji), ale to też nic nie daje...

Powiem szczerze, że jedynie ten[U] ślepaczek staruszek[/U] był najbardziej ucywilizowanym psem (i pogłaskać się dał i wychodził na kafelki załatwić się- taki kontaktowy), jaki został przywieziony z ZOO. Reszta to jak australijskie DINGO- dziksze od mojej Bony:-(

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się... chociaż wg mnie szansę ta sunia ma na cywilizację- przynajmniej reaguje na człowieka. Strasznie się cieszę, że staruszka zabrali- byłam pewna, że...:shake:
A nowy pan i władca zoo nie tylko pozbywa się zwierząt, ale również w ramach porządków niszczy wieloletnie nasadzenia krzewów i innych roślin, zapewniajacych do tej pory zwierzętom na wybiegach, czy w klatkach możliwość ukrycia się przed natręctwem zwiedzających. No bo są mało atrakcyjne. Polecam też serię ciekawych artykułów nt. źródeł nagonki na P.Gucwińskich w Ekoświecie (np.4/2007)- polskie piekiełko i tyle. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Prasa była chętna do opisania sytuacji - owszem.. byli nawet ludzie z TVN.. miał być specjalny program.. ale wszyscy rezygnowali - po rozmowie z prezydentem miasta.. tutaj są ewidentne powiązania.. a Schronisko nic nie może zrobić - nie zrobi - bo jeżeli palce w tym macza wyższy urząd, czyt. prezydent, a na moje oko macza, to przecież będą się bać, że im dotację na psy zmniejszą..

Chociaż nie wiem, czy to jest dyskusja nadająca się na forum publiczne...

ps.
A z adopcji dziadziusia ciesze się niezmiernie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze w koncu dogo dzisiaj chodzi i nadrabiam zaległosci w czytaniu
Czy Gucwinscy wiedzą co się dzieje z ich zwierzętami?:mad:
Brak słów ,a powiazania to i owszem jak wszedzie,szkoda tylko ze nie mozna ich wykorzystac do ratowannia zwierząt...

Link to comment
Share on other sites

Makulka- nawet gdyby wiedzieli, to nic nie mogą.Przecież nie zabiorą do siebie stada starych, zdziczałych psów!Poza tym nie zapomniajmy, że to z nich media zrobiły potworów.Niech się tylko odezwą, wszystko odwróci się przeciwko nim.

Nie narzekajmy, pozbyliśmy się okrutnych, krwiożerczych Gucwińskich, mamy aniołka o wielkim sercu dla kochanych zwierzątek :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...