Jump to content
Dogomania

Mango! czyli diabeł o psim pysku oraz dostojny Behemot Blancik


bdom

Recommended Posts

[quote name='Sonka95']To bardzo fajne mieliście wakacje :)[/QUOTE]
Oj fajne, aż szkoda było wracać :)

[quote name='a_niusia']eeej mango!!! kiedy iziemy na spacer?? :)))[/QUOTE]
Dzięki za spacer i obleśne przygody ze zwłokami też:lol:

[quote name='maartaa_89']Fajny Mango, taki owczarkowaty :) duuuży nochal ma, superowy :loveu:[/QUOTE]
No owczarkowaty trochę jest, zwłaszcza z zachowania.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ooo nie, nie, nie...NIE z tarzankiem.

eeej moj pies ciagle chce chodzic do miejsca X i go odlawiam przed schodami i nadal zostaje z tylu, zeby isc do trupa!!![/QUOTE]

haha , pewnie za kilka dni już trup będzie zjedzony przez inne pieski:) kuurde dzisiaj nam się spacer opóźnił i na was nie trafiliśmy, ale za to Mango też miał przygodę-rozdziewiczył terierkę Audi. Dureń wykastrowany w 9 mcu a i tak cieczka jest taaak super, fujka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

noo dostał hurrty z TKmaxxa :) a ja zostałam potrącona przez samochód (na przejściu dla pieszych:angryy:) najpierw leżełam w szpitalu, teraz już w domu, ale jeszcze dłuugo z psem na spacer nie wyjdę (noga złamana, kuśtykam o kulach :( ). Manguś biedny, widzę,że tęskni za naszymi dłuugimi spacerami, za szkoleniem i zabawą z psimi kumplami. No jakoś musi się przestawić, bo jeszcze minimum 6 miesięcy z nim nie wyjdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']No to nieciekawie :-( :-(:-( zdrówka pozostaje życzyć ;)[/QUOTE]
Dziękuję :)

A takie zdjęcie dostałam będąc w szpitalu
[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8755/zzh7.jpg[/IMG]

Szczęśliwy pies po 40 minutach rzucania patyka :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']eeej kuuurde!!! jak cos to my czasem jestesmy do uslug!!!moze polubi mojego chlopaka-nadal mamy duzo szprotek:)))))[/QUOTE]
Dzięki!! :) Na razie jakoś opiekunowie dają radę (chociaż mój tato uważa, że spacer z psem polega na wyjściu pod blok poczekaniu aż się załatwi i powrocie do domu:roll: no ale jestem wdzięczna,że na tę fizjologię chociaż go zabiera) ale oczywiście zawsze zapraszam na socjalizację szprotkową do siebie:)
[quote name='Sonka95']Szczęśliwy psiak ,ale na pewno czekał na powrót swojej pani do domu :loveu:[URL]http://img401.imageshack.us/img401/8755/zzh7.jpg[/URL][/QUOTE]
Oj czekał-jak wróciłam piszczał z radości przez 20 min:)

Dzisiaj doszedł do nas nowy kong -różowy hipopotam ([url]http://toys4dogs.pl/kong-wubba-ballistic-friends-l,id137.html[/url]), jest mega! Mango oszalał, ma jeszcze konga snugga wubba, ale ten jest fajniejszy, ładniejszy i piszczy :). Generalnie już zaczynam dostawać świra od ciągłego siedzenia w domu (nie jestem do tego stworzona), a z mangusia zrobił się straszny przytulak-leży cały czas ze mną i nadstawia brzuch do głaskania :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...