Jump to content
Dogomania

Schronisko w Tychach - PILNIE potrzebne osoby do roznoszenia psich ulotek!!!


Recommended Posts

W schronisku nie da się sprawdzić, czy pies akceptuje dzieci oraz koty. Być może byli właściciele coś powiedzieli na ten temat jednak szczerze wątpię, bo ten biedny pies kompletnie nic ich nie obchodził.
Gdyby udało się umieścić psiaka w DT, byłoby super!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ulaa - nie mamy wpływu na to czy psiak zostanie wydany, czy też nie. Nie możemy ''zaklepywać'' piesków. Musimy liczyć na to, że psiak będzie grzecznie czekał na Was. :lol:
Kiedy berneńczyk jedzie do domku?
Trzymam mocno kciuki!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam, z Portalu Wielbicieli Psów Szwajcarskich , żeby nikogo nie ominęło :



[B]Jedna ważna sprawa.[/B] Nie zrozumcie mnie źle.

Nie wiem co postanowicie w sprawie domu tego berneńczyka,ale miejcie na uwadze, że ludzie na Borysa czekali już tak długo. Dziś dzwoniłam, żeby potwierdzić ich chęć adopcji. Z entuzjazmem odpowiedzieli : TAK.
Jeśli pies do nich nie trafi, skończy się to ( tylko ?) spadkiem zaufania do mnie jako osoby załatwiającej adopcje. ( poczta pantoflowa działa u nas doskonale )
W związku z czym w przyszłości nie będę mogła Wam pomagać.

Elza, miejscowość Milicz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia828']musimy poczekac na Grażynke albo inne dziewczyny, żeby się dowiedzieć czy berni akceptuje koty i dzieci:cool3:[/quote]

Niestety nie mam pojęcia czy akceptuje dzieci i koty.
A to co właściciele mówili to uwierzcie nie warto im wierzyć, było widać, że nieźle ze wszystkim kręcą.


Dzisiaj miałam pierwszy telefon, pytali na temat adopcji, madzia dobrze, że podałaś namiary na mnie i wspomniałaś o kastracji.

Ktoś chciał go niewykastrowanego jako towarzysza do młodej suni, która nie była wysterylizowana.

Oczywiście się nie zgodziłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Przeklejam, z Portalu Wielbicieli Psów Szwajcarskich , żeby nikogo nie ominęło :



[B]Jedna ważna sprawa.[/B] Nie zrozumcie mnie źle.

Nie wiem co postanowicie w sprawie domu tego berneńczyka,ale miejcie na uwadze, że ludzie na Borysa czekali już tak długo. Dziś dzwoniłam, żeby potwierdzić ich chęć adopcji. Z entuzjazmem odpowiedzieli : TAK.
Jeśli pies do nich nie trafi, skończy się to ( tylko ?) spadkiem zaufania do mnie jako osoby załatwiającej adopcje. ( poczta pantoflowa działa u nas doskonale )
W związku z czym w przyszłości nie będę mogła Wam pomagać.

Elza, miejscowość Milicz.[/quote]

Elza przepraszam do końca nie rozumiem o co chodzi z tym zaufaniem.
Powiedz mi co to za ludzi i czy domek sprawdzony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Czy w schronisku jest jeszcze czarna pitbullka?[/quote]

Doda - za niedługo do wydania będzie taka sunia:
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]2629 sunia trafiła do schroniska 08.03.2008r[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/144/119b94a3c267b53d.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE]

Czekamy tylko na sterylizację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Elza przepraszam do końca nie rozumiem o co chodzi z tym zaufaniem.
Powiedz mi co to za ludzi i czy domek sprawdzony?[/quote]

Grażyno, dom sprawdzony, bo ja ich znam osobiście. Cztery osoby w domu. Pani nie pracuje. Sporo terenu w koło zagrodzonego.
W domu są dwie suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Dopilnuję kastracji.[/quote]

Elza niestet już nie jest aktualne, psiak już w nowym domu.

Adopcja była prosto ze schroniska i spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Jak tylko czegoś się dowiem to zaraz napiszę.

Żałuję tylko, że nie mam czarodziejskiej różdżki i nie mogę wszystkich dużych psów przemienić w BERNEŃCZYKI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...