Jump to content
Dogomania

REKSIO uratowany przed schroniskiem. PROSIMY o wsparcie na hotel i szukamy DS.MA DOM


kinga301

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Magdaleno, znasz mnie już z wpisów, ja nie sugeruję, jak coś chcę powiedzieć, to walę. Tu chodziło mi o tempo, wcisnąć w sensie byle szybciej, byle urlop już zacząć. Doceniam, co więcej, nawet to dobrze o Tobie świadczy, że murem za kobitą wtryniaczką stoisz, ale na miłość boską, tu nie ma grama info o REKSIU!!!!!!! GDZIE TY COŚ WIDZISZ AKTUALNEGO, JAKIEŚ FOTY, DONIESIENIA?????? Jak coś jest do pipla to jest, nie można pisać i udawać, że jest ok! I mam pod ogonkiem, którego niestety nie mam, czy ktoś się poczuje urażony. Prosiła o pomoc przy Reksiu, uzyskała, od wielu osób, a teraz wszystkich olała, bo się obraziła czy dlatego, że olala również Reksia?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Magdaleno, znasz mnie już z wpisów, że ja nie sugeruje, jak coś chcę powiedzieć, to walę. Tu chodziło mi o tempo, wcisnąć w sensie byle szybciej, byle urlop już zacząć. Doceniam, co więcej nawet mi to dobrze o Tobie świadczy, ze mure za kobitą wtryniaczką stoisz, ale na miłość boską, tu nie grama info o REKSIU!!!!!!! GDZIE TY COŚ WIDZISZ AKTUALNEGO, JAKIEŚ FOTY, DONIESIENIA?????? Jak coś jest do pipla to jest, nie można pisać i udawać, że jest ok![/QUOTE]



popieram oprócz kilku słów na początku po "adopcji" nie ma nic. Tak się nie robi. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Powstrzymam się lepiej, bo każdy wpis który chcę zamieścić jest zły.
Napiszę tak: nadal bardzo martwię się o Reksia.
Jeśli zostanę przekonana, że to głupie i niepotrzebne, to gotowa jestem swe podejrzenia odszczekać...nawet możecie mi na czole napisać: głupia baba.

Link to comment
Share on other sites

Reksio szczęśliwy w swoim domu w Pabianicach.
Nic się nie zmieniło,biega luzem,nie jest uwiązany.
Nie dzieje mu się krzywda.Jest zdrowy,trochę przytył.
Rozrabia,kopie doły,szczeka za samochodami.
Dzwoniłam do ludzi kilka razy,zawsze chętnie opowiadają o poczynaniach Reksia.
Byłam u niego 2 razy,przejeżdżam często tamtędy i go obserwuję i nie zauważyłam niczego niepokojącego.
Reksiu jest psem młodym i żywiołowym.Uwielbia wolność i możliwość biegania po całym terenie.
Nadal uważam,że Reksio znalazł dobry dom i dobrych ludzi.
Rozumiem niepokój niektórych osób co dalej z psem się dzieje,więc odpisuję.
Fotki będą za jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...