Jump to content
Dogomania

REKSIO uratowany przed schroniskiem. PROSIMY o wsparcie na hotel i szukamy DS.MA DOM


kinga301

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Madziu, co do wsparcia Pimpka został kupiony już jeden z preparatów, drugi zamiówony. Na wątku Pimpula jest faktura, ale pytałam jeszcze Myszę2 czy kontaktowała się z Wami:) Jak coś, ja to zrobię. Edit: Mysza2 dziś przesyła fakturę do Was Dziewczynki:), ja na PW skan wtryniłam.

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Madziu, wobec tego wyślę Ci fotę faktury, tu też ją wstawię, na bazarek podobnie. (Z tych wstawianych publicznie usunę tylko pryw. adres z pieczątki lekarskiej.) Odnośnie przekazania jej, w przyszłym tyg. Maciek wraca do pracy to się umówimy i którejś z Was odda do rąk własnych w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Do całościowego zagospodarowania jest [B]717,10zł[/B], w tym z bazarku potrzeba mi było rozliczyć [B]544,10zł[/B].
Dziś umniejszyłam kwotę bazarkową o[B] 134zł za karsivan[/B], czyli z bazarku wciąż do rozliczenia potrzeba mi rachunków na kwotę [B]410,10zł[/B].
A całość rozliczenia wygląda w tym układzie tak: [B]717,10zł[/B] - [B]134zł[/B] = [B]583,10zł[/B].

Rachunek za karsivan, który jutro wyślę do hoteliku sylwiaso dla tego psiaka:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY[/URL]!


[IMG]http://s18.postimg.org/65oi542c9/skanuj000111.jpg[/IMG]

Edit:
Madziu, podaj mi proszę na priv swojego maila, wyślę Ci skan pełnej wielkości, będzie wtedy na pewno czytelniejszy.

Edited by majqa
Link to comment
Share on other sites

Madziu, help... :-(

Wracają do mnie wysłane do Ciebie maile jako niedostarczone.
Myślałam, że coś nie tak jest po mojej stronie ale, że mam różne adresy mailowe pobawiłam się w wysyłanie samej sobie wiadomości, czyli z maila na interii na maila na wp, z obu na mail na pryw. serwerze i wszystko działa, maile wychodzą i przychodzą. Niedostarczone wracają wysyłane na Twój mail. :-(

Link to comment
Share on other sites

To faktura przesłana od Myszy2, która robiła zakupy dla Pimpka, jeszcze jeden preparat jest zamówiony, czekamy, aż dotrze:)
[IMG]http://i39.tinypic.com/1z39z69.jpg[/IMG]

Tu wątek Pimpula:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232461-Pimpuś-jest-w-płatnym-DT-Potrzebne-wsparcie/page33[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Do całościowego zagospodarowania jest [B]717,10zł[/B], w tym z bazarku potrzeba mi było rozliczyć [B]544,10zł[/B].
Dziś umniejszyłam kwotę bazarkową o[B] 134zł za karsivan[/B], czyli z bazarku wciąż do rozliczenia potrzeba mi rachunków na kwotę [B]410,10zł[/B].
A całość rozliczenia wygląda w tym układzie tak: [B]717,10zł[/B] - [B]134zł[/B] = [B]583,10zł[/B].

Rachunek za karsivan, który jutro wyślę do hoteliku sylwiaso dla tego psiaka:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY[/URL]!

.[/QUOTE]

Sytuacja wyglądała tak, a po wstawce od Marysi (pozwoliłam sobie Marysiu "wziąć" ten rachunek na bazarek) tak:


Od strony bazarku:

[B]410,10zł - 43zł (zakup artrhrofosu na stawy dla psiaka Pimpka) = 367,10zł.




[/B]Od strony rozliczenia całości kwoty:

[B]583,10zł - 43zł = 540,10zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Reksia. Ma się dobrze,trochę przytył.Przeprosił się już z budą.Ma z niej widok na dom,bramę i ulicę,a jak chce,to sobie biega po całym terenie.Cały czas ma do dyspozycji podwórko i ogród.
Byłam jakiś czas temu w lecznicy zdjąć ogłoszenie Reksia i rozmawiałam z wetem,który wydał bardzo dobrą opinie o ludziach,którzy adoptowali Reksia,i potwierdził swoje zdanie o nich.
Jestem spokojna o Reksia.Trafił do dobrych ludzi.
Fotki będą z następnej wizyty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Potwierdzam, doszedł karsiwan do "lasku brzozwego" 2opakowania dla Bingusia.Z całego Serducha Dziękujemy!!![/QUOTE]

Dziękuję Tobie Sylwio za potwierdzenie, a samej fundacji za uprzejmość i propozycję, by były to 2 opakowania, a nie 1, o jakie prosiłam. :-)
Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Bingo. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Drugi z zamówionych preparatów dotarł dla Pimpula, faktura jutro zostanie wysłana do Piechci:) Pozwalam sobie wkleic miłe słowa z wątku Pimpula dla fundacji, podziękować również za wsparcie i raz jeszcze pokłony dla Izy za bazarek, organizację i serducho!!!

[quote name='Mysza2']Oczywiście, obydwie faktury są wystawione na fundację KUNDEL BURY z Pabianic.
Za Arthrofos na kwotę 43 zł
Za ArthroHa na kwotę 68 zł.
Jak tylko się dowiem że pieniążki za nie wpłynęły to oczywiście napiszę.
A fundacji Kundel Bury bardzo dziękujemy za pomoc :loveu::loveu::loveu: i organizatorom bazarku również:smile:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...