Jump to content
Dogomania

REKSIO uratowany przed schroniskiem. PROSIMY o wsparcie na hotel i szukamy DS.MA DOM


kinga301

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję serdecznie modliszce84 :loveu: za pomoc w rozliczeniowym domknięciu pierwszego bazarku na Reksia, czyli tego:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245042-Do-13-07-do-godz-20-00-na-Reksia-KONIEC!-ROZLICZAM[/url]!!!

Na bazarku powyższym zebrała się kwota 118,50zł.
Rachunek, jaki został tam wstawiony opiewa na kwotę 202zł. Różnicę, czyli 83,50zł (czyli tu będzie powtórne wstawienie tego samego rachunku z odpowiednią adnotacją) oraz kwotę 40zł pokryje drugi bazarek, czyli ten:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245459-Reksiowi-do-25-07-2013-g-20-00-KONIEC-ROZLICZAM[/url]!

Nadwyżka... o tym już pisałyśmy.
Czekamy na domknięcie się wpłatowo - wysyłkowe drugiego bazarku i ostateczne poznanie uzbieranej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Piechciu. :-)

Mam nadzieję, że jeszcze moment, wyślę ostatnią rzecz z bazarku, sprawdzę kwoty przesyłek (podane/ realne - a wtedy mam dopłatę lub nie z bazarku) i podliczę bazarkową, uzbieraną kwotę. Kolejno pomniejszy się ją o cenę czipa i 83,50zł (hotelikowanie - pozostałość z poprzedniego bazarku) i tak wyłoni się wreszcie finansowa pozostałość po Reksiu.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][B]dziewczyny poszukuje osoby z mazur lub Łodzi, która przetrzymałaby kota 8letniego na kilka miesięcy (3-4). Właścicielka będzie płaciła na jego utrzymanie tylko chce troskliwej opieki.Musi wyjechać za pracą za granice i z czasem chciałaby go do siebie zabrać,ale teraz nie ma takiej możliwości.Macie jakiś pomysł? Ona mieszka w miejscowości Reszel.Będę wdzięczna za podpowiedź.Znacie kogoś kto wziąłby takiego mruczka na przetrzymanie?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ostatni z Reksiowych bazarków:

Zsumowałam otrzymane zwroty kosztów wysyłki i realne, poniesione (te, o których zwrot prosiłam).
Różnica wyniosła 3,85zł. Przed momentem dopłaciłam na konto fundacji 4zł.[/B]
[B]
Wraz z moją dopłatą, którą już wliczyłam (czekam tylko, że fundacja potwierdzi jej wpływ) została zebrana na bazarku łączna suma 667,60zł.[/B]

Na potrzeby Reksia została zadysponowana, jak poniżej:

[B]83,50zł [/B](z faktury za hotelowanie - 202zł - z czego pozostała należność - 118, 50zł została pokryta na uprzednim bazarku - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245042-Na-Reksia-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ONY-ROZLICZONY[/URL]! ) i [B]40zł[/B] (z faktury za chip).


Oznacza to, że w skarbonce po Reksiu, do dalszego rozdysponowania pozostało: 667,60zł - 83,50zł - 40zł = [B]544,10zł.[/B]

Tak też się stanie, kolejne info o rozliczaniu pozostałości oczywiście zostanie podane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']Izuś to są już wszystkie pieniążki Reksia wg twoich wyliczeń? bo ja tam doliczyłam się na koncie trochę więcej i po opłaceniu czipa i hotelu jest 717,1zł?[/QUOTE]

Eeee..., aaaa... uff..., bo już byłam gotowa spaść z..., że jakiegoś byka strzeliłam w sumowaniu słupków. Już wiem... To co ja podałam to jest tylko stan z drugiego bazarku. Pierwszy został rozliczony, domknięty fakturą za hotelik ale nie pokrywał jej w całości.
Na tejże fakturze było więcej więc to, co należało z niej pokryć, do tego chip, pokrył bazarek drugi.

Ale... były jeszcze wpłaty bez związku z bazarkiem i to stanowi całość stanu posiadania Reksia, czyli pisząc o zagospodarowaniu pieniążków ja odnosiłam się tylko do pozostałości z bazarku.

Ta pozostałość więc z wpłat nie bazarkowych to jest pewno suma: 717,10zł - 544,10zł = 173,10zł. I z grubsza by to się zgadzało, bo zerknęłam na 1 stronę i jeśli tam są podane wszystkie wpłaty to wychodzi tam suma 175zł.

Nie wiem tylko, czemu wychodzi ta różnica 1,90zł. Z bazarków ona nie wynika, bo pierwszy w sumowaniu jest banalnie prosty, tam nie ma byka, drugi - sumowania jest od diabła ale to zliczałam z kolei parę razy, osobno zliczał mąż, jest zgodność.

Ta różna wychodzi na fundacyjną niekorzyść, hm... Wiesz co Madziu, przyjmijmy, że masz rację Ty, czyli jest tę ciutkę więcej, a jak się dopatrzysz, że w czymś się pomyliłaś to ja Wam to dopłacę, OK?

Do całościowego zagospodarowania byłoby więc 717,10zł, z czego mnie do bazarku potrzeba rozliczeniowo pokrycia na 544,10zł.

Aaaa... i Madziu, jutro powinnyście mieć zaksięgowaną tę moją wpłatę 4zł (wyrównanie bazarku). Potwierdź ją tam proszę.
Kwota z bazarku 544,10zł jest już z tymi 4zł zsumowana.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o kciuki za wysyłkę kwiata do Megii1, bo... no to było dla mnie wyzwanie z pakowaniem - wata = zabezpieczenie ziemi, otoczka z siatki ogrodowej, folia i pudełko o grubych bokach, a i tak drżę, by ktoś z rozpędu na nim nie usiadł. Posłałam prioryt. Teraz pozostały mi modły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Proszę o kciuki za wysyłkę kwiata do Megii1, bo... no to było dla mnie wyzwanie z pakowaniem - wata = zabezpieczenie ziemi, otoczka z siatki ogrodowej, folia i pudełko o grubych bokach, a i tak drżę, by ktoś z rozpędu na nim nie usiadł. Posłałam prioryt. Teraz pozostały mi modły.[/QUOTE]

... kciuki zaciśnięte :)

Link to comment
Share on other sites

Dołączam do Grupy Trzymającej Kciuki Za Reksia.

Przez tego pieska (a raczej, to o czym tu czytałam) nie mogłam zasnąć w nocy...

Czy jest taka możliwość, by któraś z wiarygodnych Cioteczek sprawdziła jak naprawdę żyje ten piesek???
Wpisy typu "pies ma się świetnie" itp. po tym, co tu czytałam, zupełnie mnie nie przekonują...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...