Jump to content
Dogomania

REKSIO uratowany przed schroniskiem. PROSIMY o wsparcie na hotel i szukamy DS.MA DOM


kinga301

Recommended Posts

Fundacja ze swoich środków nic nie będzie pokrywać, udostępniła tylko konto.Nie widzę problemu w tym,żeby pieniądze na Reksia zebrane wydać na cel dla niego potrzebny,bez względu na to,czy to ma być hotel,chip czy benzyna na dojazd.
Tak na chłopski rozum sprawa wydaje się być jasna.
Ale napiszę do KB i dopytam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kinga301']Fundacja ze swoich środków nic nie będzie pokrywać, udostępniła tylko konto.Nie widzę problemu w tym,żeby pieniądze na Reksia zebrane wydać na cel dla niego potrzebny,bez względu na to,czy to ma być hotel,chip czy benzyna na dojazd.
Tak na chłopski rozum sprawa wydaje się być jasna.
Ale napiszę do KB i dopytam.[/QUOTE]

Nie do końca tak jest i wiem, co mówię, bo np. fundacja Kastor na podobnych zasadach użycza konta i choćby było ono pełne nie rozlicza z jego zasobów kosztów transportu. Nie rozlicza i już. Na zimne więc dmucham i dlatego proszę o dopytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga301']Widzę Iza, że dobry humor Cię nie opuszcza.
Czekamy cierpliwie na werdykt modliszki.[/QUOTE]

Ano nie opuszcza, bo właśnie udało mi się ocalić kom. od zniszczenia więc szaleję z radości. Wyrwałam ją w ost. momencie z pycha mojej Luśki.
(1 : 0 dla mnie po wcześniejszych pasmach przegranych.) A jak los sprzyja to i humor potrafi się zasiedzieć. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']haha zostałam wywołana do tablicy... Kinga odpisałam Ci na maila, możemy zapłacić za to paliwo, tylko konieczna jest faktura dostarczona nam w ciągu 14 dni. Do tej pory co prawda nie płaciłysmy za żaden transport (tylko lecznice i hotel) ale myslę że będzie ok.[/QUOTE]
Dziękujemy za info! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Fiu, fiu, ale się tu dobrego dzieje:) A bitwa domków o Reksia mile widziana;)[/QUOTE]

Na bazarku chyba polegnę albo wyszłam z wprawy. Na razie jeden byk ma koncie, poprawiony.
20zł najpóźniej rankiem przeleję na fundację.

Link to comment
Share on other sites

Reksio dzisiaj znowu odwiedził weta.
Wszystko po to,żeby rana się dobrze goiła i żeby zwarty i gotowy mógł udać się na dalszą drogę życia.
Został też zachipowany.
Państwo czekają na Reksika, dzisiaj ich poinformowałam, że muszą poczekać jeszcze trochę.
Jeżeli tylko warunki dla Reksia będą odpowiednie -będzie miał swój nowy domek.
Państwo mają małe wnuki,więc musimy sprawdzić,czy one jak i Reksio będą bezpieczne we wspólnym ich przebywaniu.

Link to comment
Share on other sites

Co tam u Reksika słychać? Rozrabia nadal, zagoiło się co miało???? Kingo nie wiem czy masz wzór umowy adopcyjnej? Jak chcesz podeślę emailem. I kiedy wizyta przedadopcyjna? Żeby się Państwo nie rozmyślili, trzeba tam pojechać i looknąć sprawnym oczkiem, bo bezpieczeństwo Reksia bezcenne;) Wracam z jednego wątku gdzie wtopa potworna była, tfu tfu tfu... A gdzie to dokładnie jest? Poszukamy kogoś doświadczonego, mam link do wątku, gdzie zgłaszają się ludziki, którzy robią wizyty takie.

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Kingo, mam chętny dom na młodego ONka do mieszkania w Katowicach. Czy moge zaproponowac Reksa? Czy nadaje sie do mieszkania bez ogrodu ?
Dom byłby oczywiscie jeszcze do sprawdzenia.[/QUOTE] Belu a co z tej oferty wyszło, aktualne??? Reksiu przypadł do gustu? Edit: a bazarrro na Reksia jak burza idzie, ma szczęście smoczek i spokój finansowy coś mi się zdaje:);)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35'](...) Kingo nie wiem czy masz wzór umowy adopcyjnej? Jak chcesz podeślę emailem. I kiedy wizyta przedadopcyjna? Żeby się Państwo nie rozmyślili, trzeba tam pojechać i looknąć sprawnym oczkiem, bo bezpieczeństwo Reksia bezcenne;) Wracam z jednego wątku gdzie wtopa potworna była, tfu tfu tfu... A gdzie to dokładnie jest? Poszukamy kogoś doświadczonego, mam link do ludzików, którzy robią wizyty takie.[/QUOTE]
Wysyłałam Kindze wzór umowy, taki w stylu umowy dla Faworka, Marysiu. Czy wybierze tę, czy inną, nie wiem.

Wizyty przedadopcyjnej, jako takiej nie będzie.
Państwo odwiedzili psa w hotelu i teraz coś na wzór przedadopcyjnej ma być w dniu dostarczenia państwu psa. Na taką klasyczną chciałam pojechać (zwłaszcza, gdy byłam na chodzie) ale Kinga uznała, że ta pierwsza opcja jest lepsza. Czy na tej, wraz z psem będę nie wiem, raczej wątpię, bo akurat teraz siadło mi skutecznie zdrowie.
A do adopcji ma dojść, jeśli dobrze pamiętam w weekend.

Pewno gdyby, bo pytasz i o Katowice, ... to Bela51 dałaby znać, że jest o co powalczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...