Jump to content
Dogomania

Kora- "zgubiła sie", posmutniała, osiwiała- prosi o grosik na hotelik i szuka DS


Recommended Posts

[quote name='sharka']Fajny ma tekst dziewczyna :) zrobiłam jedno "wejście" ;)[/QUOTE]

Tekst napisała hop! :) mimo wyróżnienia było tylko 10 wejść :-( Zmieniłam lokalizację na Poznań- sharka trzymaj kciuki, może uda się na Twoim terenie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczorajszy dzień ogłaszam Dniem Kretyna:angryy:
Pojechałam z Korą do potencjalnego DS- dwie Panie jedna w wieku 65 i jej mama. Kora nie została bo: za duża, za gruba i nie szczekała kiedy Pani weszła i nacisnęła dzwonek do drzwi...

Sama Kora czuła się tam źle, nie odstępowała mnie i nie chciała podejść do Pań, nawet gdyby ją chciały kazałabym się im zastanowić, a Kora wróciłaby do hop! Kurde babsztyl dzwonił nawet do siostry i pytał czy ma brać grubego psa:angryy:

A Kora nie jest wcale gruba- jest tak zbudowana- ma ogromną klatkę piersiową, brzucha nie ma, a teraz dodatkowo jest mocno puchata- sierść jest mięciutka, milutka, błyszcząca. Z kilo schudnie, hop! o to dba ale nie więcej bo znów będzie wyglądać tak jak w momencie przeprowadzki z Rancza...

A dlaczego Dzień Kretyna? Wczoraj z adopcji wróciła nasza [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226898-Zmęczona-mamusia-z-pseudo-prosi-o-pomoc!-Brak-pieniążków-na-hotelik-(?p=21868222#post21868222"]Korba[/URL]. Korba była przeziębiona i parę razy zdarzyło się jej popuścić w domu... Pan najpierw bez konsultacji z wetem podał jej Propalin- a pies jest na niego uczulony, a kiedy odstawił lek i sunia znów popuściła po prostu ją oddał:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Dobrze że Kory nie zostawiłyście, matko jedyna :shake:[/QUOTE]

[quote name='sandraNT']za gruba??? to ja powinnam sambuche juz dawno temu oddac bo tez jest puszysta a tak ogolnie to zimowa siersc jej daje ta grubosc ze taka wyglada :O co za Baby nieeee.... moja samba od kad u nas jest dostala cialko ale no i tak puchata kochamy.. bo pies za gruby.. co za Baby..[/QUOTE]

Dziewczyny jak tam byłam i to usłyszałam to najpierw mnie zamurował, później pomyślałam sobie coś co powiedziałam Pyrdce ale nie mogę tego tutaj napisać:evil_lol::oops:
Kora od samego początku źle się czuła w tym miejscu. Pani jest DT dla kotów a Korę oglądała jak bluzkę w lumpeksie... masakra jakaś...

Link to comment
Share on other sites

znajdzie sie dom ktory ja pokocha chuda czy gruba :) nie wazny wyglad ale jak pies odwdziecza sie calym cialem:) jego milosc jest bezcenna :) trzymam kciuki zeby znalazla domek swoj wlasny swoja kanape :) gdzie im grubosc psa nie przeszkadza :) lub siusianie czy nie szczekanie :) moja samba tez nie szczeka w domu ale jak na podworku jest to pokazuje kto tu rzadzi ;) na dworze rogi pokazuje a czy w domu szczekac to nie wazne wazne ze kocha :) jest akceptowany jak wyglada :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sharka']Kora :loveu::loveu: kochana, czarna i puszysta :D[/QUOTE]

sharka to nie ten sam pies. Kora jest szczęśliwa, widać to w Jej oczach. Ma "chłopaka"- jak nie tego to innego:cool3: biedna zdecydować się nie może- ale o tym hop!musiałaby napisać:evil_lol:
Tylko gdzie ten dom???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...