Jump to content
Dogomania

Rolf - ideał psa, bernardyna, przyjaciela ... [']['][']


marymek

Recommended Posts

  • Replies 921
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hihi załuj ze masz tylko małego psiaka bo mój mały psiak to jest budzik tego duzego ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...a głaskanie i mizianie takiej mordki bernasia to jest sama słodycz jak on cały ....załuj bo masz czego ...ale pamietaj tych bernasi jest tu masa mówisz i ........masz :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']Spokojnie jak przyjdzie czas to grono czterołapnych powiększy mi się, we tej chwili groziło by to utratą domu przeze mnie:shake:[/quote]
ale z jakim siersciuchem ogrzała by cie
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']ja wim ze moze ci sie nie chce gadac ....ale jakie ma objawy o co chodzi .....moze ktos cos podszepnie


wejdz na [URL="http://www.molosy.pl"]www.molosy.pl[/URL] dalej właściciele bernardynów tam duzo pisze roznych wiesci

powodzenia :shake::shake::shake:[/quote]


Dziękuje, ale nie trzeba ;-) Chodzi o to że ta choroba nazwy nie ma ;-) Niezidentyfikowana choróbka, która dopadła mojego psiunia. Przyczyna może być ukąszenie od osy. No a powikłania ciężkie :shake: [quote]dobrze, że z Rolfikiem już lepiej [/quote]
Ale Cię tu Kasia dawno nie było. No lepiej, lepiej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, rolfkiem zajmują się naprawdę ludzie dobrzy w tym fachu. I jest ich kilka ;-) Do kontroli jedziemy w sobotę, rofcio jest pełen życia. Poza tym nikt mi nie chce wieżyć że on chory, no i że ma osiem latek i pół. Takie z niego wariat :loveu:

Hej Dorka :) Miło Cie tu widzieć :) U rofcia lepiej, teraz śpi przy kominku. Taa, a bernardyny to podobno psy kochające zime :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...