Jump to content
Dogomania

Sopot 10-11.08 international dog show ( cacib) ...


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na tej wystawie nie byłam w kibelku ale na którejś z wystaw kibelki były płatne "co łaska" a pieniążki szły na schronisko i o ile naprawdę poszły na schronisko to jest to w porządku. Do minusów (z soboty) dopisuję brak możliwości napicia się kawy/herbaty z rana, gastronomie wystawili dopiero po 11. Z ringów pod namiotem wypraszali ludzi chroniących się przed deszczem mimo, że do rozpoczęcia sędziowania była jeszcze dobra godzina. W niedzielę podczas finałów jedna z wystawczyń wjechała autem na teren wystawy aby spakować namiot, jak wyjeżdżała to ochroniarze na skuterach zajechali jej drogę, zamknęli bramę i nikogo nie wypuszczali, nawet pieszych:shake: Jakie bluzgi tam latały...łłłooo matko, ludzie prawie zlinczowali tych ochroniarzy (w sumie to mieli rację:evil_lol:). Droga z parkingu na wystawę to było istne pole minowe, szczególnie na koniec drugiego dnia:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']na WIELKI MINUS dopisuję płatne tojtoje....
Tzn jedna pani co "kierowała" tojkami miała chyba w zadku to czym się zajmuje i nie darłą się o kasę, ale pani przy drugim skupisku tojek mocno się dopominała o tą złotówkę.... I nie chodzi mi o koszt ale o sam fakt płatnych (!!!!!!) kibli na wystawie.... Nic tylko zabrać ze sobą miskę (ewentualnie nocnik) i pod namiotem robić tam co aktualnie mamy zamiar robić i wynosić do śmietnika ewentualnie wylewać na trawę.
Dużo jeżdżę po wystawach, nawet do tzw "dzikich krajów" i nigdy, ale to nigdy nikt nie kazał płacić za toalety....[/QUOTE]
Jezeli dobrze pamiętam, to w ub.r. w Sopocie tez "Tojki" byly płatne. Ale przynajmniej oferowano wode, mydlo i ręczniki papierowe do umycia rak...
Dla mnie to dziwne, aby w publicznym miejscu, PO skorzystaniu z toalety, nie można bylo umyc rak... żenada... i nie dotyczy to tylko Sopotu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz podczas naszej oceny na ringu padal deszcze, to zdjęc z ringu mamy mało, ale za to jest kilka z finałów...

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - BIS WETERANÓW:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3771_zps68ee46bb.jpg[/IMG]



Nasza Grupa Hodowlana - IV miejsce:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3782_zpsafba3194.jpg[/IMG]



I mój najmłodszy chłopaczek - UPDATED JUBILEE DADDY Aasiaczek FCI vel Dadik:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3774_zpsecce1521.jpg[/IMG]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']wedlug mnie to tez zenada, nie po to czlowiek placi niezla kase za zgloszenia zeby jeszcze dodatkowe koszty za glupi kibel ponosic...[/QUOTE]
Nastepnym razem sikamy po krzakach!!!:diabloti:

Asiaczku - gratuluję! Jak zawsze pięknie poszło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...