Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

TOZ odpisał tak:


"to niech wet wystawi proforme jutro my mu zapłacimy całe potem po operacji
wystawi normalna fakturę a jak uzbieracie na dogo to nam wyslecie na konto
nie prościej?"

Faktura proforma jest jakimś tam zwyczajem. Wystawianie zaświadczeń z pieczątką - nie. Jeśli wet na to nie pójdzie, to odwołaj Moniko operację i umów na jakiś realny termin w jakim jesteśmy w stanie zebrać pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Bjuta']TOZ odpisał tak:


"to niech wet wystawi proforme jutro my mu zapłacimy całe potem po operacji
wystawi normalna fakturę a jak uzbieracie na dogo to nam wyslecie na konto
nie prościej?"

Faktura proforma jest jakimś tam zwyczajem. Wystawianie zaświadczeń z pieczątką - nie. Jeśli wet na to nie pójdzie, to odwołaj Moniko operację i umów na jakiś realny termin w jakim jesteśmy w stanie zebrać pieniądze.[/QUOTE]

Umówiłam się z Moniką, że ona wyłoży jutro kasę ze swoich, fakturę - normalną - weźmie na TOZ, TOZ jej odda kasę, a my będziemy potem spłacać TOZowi ile się da bazarkami, itp. :)

Dzięki Bjutka za pomoc! :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę to skomplikowana opcja, ale najważniejsze, że udało się znaleźć rozwiązanie, bo to da trochę czasu na zebranie kasy:multi:
Może ktoś, kto potrafi zrobiłby bazarek cegiełkowy na operację Pauruni? Ja w życiu takiego nie robiłam, zawsze tylko z fantami.

Link to comment
Share on other sites

Niestety zabieg się nie odbył.
Powód:
Było robione badanie krwi, a raczej jego próba.
Krew została pobrana i wsadzona do wirówki. Wyszła z niej podzielona na dwie warstwy mleczną i czerwoną, a powinna na przezroczystą i czerwoną.
Powiedziano mi, że to problem z trzustką i przepisano nam Kreon 10000 i mamy nowy termin zabiegu na 11 lutego i w wtedy powtórzymy badanie krwi.

Za wizytę, badanie krwi nic nie zapłaciłam :).

Link to comment
Share on other sites

To o tyle dobrze, że więcej czasu na zebranie środków! Ale oczywiście to niedobrze, że się z tą trzustką coś zaczyna dziać. Moja wetka mówi, że zimą psy mają mnóstwo dolegliwości, które trudno przypisać do jakiejś przyczyny, a może chodzić o coś banalnego - typu codzienne wylizywanie łap z soli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ja przelałam już Monice na operację 100zł. Czyli w sumie możemy prosić TOZ o wpłatę narazie 400zł :)[/QUOTE]

Lara pamiętaj, że trzeba jeszcze zrobić badanie krwi przed samym zabiegiem, więc to jest dodatkowe 75 zł a i jeszcze ten kreon (kupie jutro).

Link to comment
Share on other sites

Witam.Wpłaciłam dzisiaj Paurze moje zaległości, czyli za 3 miesiące.Bardzo przepraszam za kłopot.Za luty wpłacę po 10tym i coś dorzucę.Aż boję się wchodzić na wątki, masę rzeczy mam, do nadrobienia, kilka dni to potrwa.Gdybym jeszcze gdzieś, była, coś winna, to wołać, tylko proszę, nie bić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Niestety zabieg się nie odbył.
Powód:
Było robione badanie krwi, a raczej jego próba.
Krew została pobrana i wsadzona do wirówki. Wyszła z niej podzielona na dwie warstwy mleczną i czerwoną, a powinna na przezroczystą i czerwoną.
Powiedziano mi, że to problem z trzustką i przepisano nam Kreon 10000 i mamy nowy termin zabiegu na 11 lutego i w wtedy powtórzymy badanie krwi.

Za wizytę, badanie krwi nic nie zapłaciłam :).[/QUOTE]

Ojjj biedna Paura ciągle coś się dzieje, trzymam kciuki za jej zdrówko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Mam nadzieję, że rekonwalescencja będzie przebiegała w miarę dobrze, na szczęście Paura nie jest ruchliwą sunią.[/QUOTE]


Zdziwiłabyś się... Uwielbia świeży śnieg i chętnie by po nim biegała. Chowa głowę w śnieg i niucha.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XKBfOL3749w/URUYoI8ksBI/AAAAAAAAAmM/k1rCcMfT9_Y/s800/DSC_0628.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oJAujUiH30M/URUYpC1BftI/AAAAAAAAAmU/SzFy_1SM86Y/s800/DSC_0630.JPG[/IMG]


Więcej zdjęć:
[URL]https://picasaweb.google.com/117813619257132707216/8Lutego2013#[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Monika, to jutro operacja?

Muszę zabrać się za porządek z rozliczeniami...

Paurunia, jaka piękna sylwetka :loveu:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ORgs9eqMXzE/URUYhu6iPUI/AAAAAAAAAlo/6r3Z4pzzm24/s894/DSC_0623.JPG[/IMG]

Oj, co za kochany nieboraczek :loveu:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-n4kjRVh-0yU/URUYjzc-xYI/AAAAAAAAAmA/Q_1uE9Zw7vs/s602/DSC_0626.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...