Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

Przydałyby się bazarki. Ja chyba w sierpniu pisałam, że mogłabym jakieś rzeczy podać Larze. Teraz już sama potrafię bazarkować, tylko że fanty mi topnieją z każdym bazarkiem. Ale coś tam mi jeszcze zostało, więc chyba zrobię wkrótce jakiś bazar dla Paury.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kryzia']Przydałyby się bazarki. Ja chyba w sierpniu pisałam, że mogłabym jakieś rzeczy podać Larze. Teraz już sama potrafię bazarkować, tylko że fanty mi topnieją z każdym bazarkiem. Ale coś tam mi jeszcze zostało, więc chyba zrobię wkrótce jakiś bazar dla Paury.[/QUOTE]

Cioteczko, a ja mam jeszcze część Twoich fantów, a brak czasu na ich wystawienie :/ mogę Ci je podrzucić? :razz:

Też myślę, że powinniśmy TOZ nie obciążać całą kwotą zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Jej, ale mamy dziś pogodę Padał zamarzający deszcz. Wszystko pokryte lodem. Ledwie da się po śniegu da radę chodzić.
Wyszłam tylko z Hachi. ledwie sobie radziła. Pierwszy raz ją taką chętna do wracania do domu widziałam.
Z Paurą to nawet nie próbuje. Chodnik skuty lodem, ani grama piasku czy soli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Jej, ale mamy dziś pogodę Padał zamarzający deszcz. Wszystko pokryte lodem. Ledwie da się po śniegu da radę chodzić.
Wyszłam tylko z Hachi. ledwie sobie radziła. Pierwszy raz ją taką chętna do wracania do domu widziałam.
Z Paurą to nawet nie próbuje. Chodnik skuty lodem, ani grama piasku czy soli.[/QUOTE]

Monika, zrobiłam dzisiaj przelew za dt, za badanie rtg i krew jeszcze nie, bo mamy na koncie 100zł, a potrzebujemy 121zł, czyli brakuje 21zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']paura dostanie stówkę ode mnie-podeślij mi numer konta. Nie wysyłaj, już znalazłam i kasa w drodze[/QUOTE]

:lying::lying::lying::lying::lying::lying::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: nie wiem co powiedzieć kochana cioteczko.... :) chyba jedno wielkie DZIĘKUJĘ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Raz lepiej raz gorzej. Ogólnie trochę się to uspokoiło tzn. nie kuleje, aż tak bardzo.
Jutro będę dzwonić w sprawie tego zabiegu.[/QUOTE]

To fajnie. A ja przeleję tą zaległą kasę za badania, bo kochana Panna Marple wpłaciła 100zł :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Zabieg Paury w TĄ sobote. [/B][/COLOR][/SIZE]
Początkowe koszta:
Powtórka badań krwi 75zł
Zabieg: ok 500zł
Do tego dojdą co najmniej dwie dawki antybiotyku w 3 i 6 dniu. Chyba, że będzie potrzeba częściej.

Co do płatności przez TOZ nie ma problemu tylko, że wymagane jest pismo z pieczątką TOZu, że zapłacą. Najgorsze w tym wszystkim, że nie dojdzie to na sobotę. Z innym terminem był problem bo zapchany terminarz.

[B]Kochane trzeba się jakoś zebrać z funduszami.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89'][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Zabieg Paury w TĄ sobote. [/B][/COLOR][/SIZE]
Początkowe koszta:
Powtórka badań krwi 75zł
Zabieg: ok 500zł
Do tego dojdą co najmniej dwie dawki antybiotyku w 3 i 6 dniu. Chyba, że będzie potrzeba częściej.

Co do płatności przez TOZ nie ma problemu tylko, że wymagane jest pismo z pieczątką TOZu, że zapłacą. Najgorsze w tym wszystkim, że nie dojdzie to na sobotę. Z innym terminem był problem bo zapchany terminarz.

[B]Kochane trzeba się jakoś zebrać z funduszami.[/B][/QUOTE]

Nie wiem czy dadzą takie pismo i niby jak je mamy przesłać? Skan mailem? To mi się wydaje dziwaczne - raczej przyjęte jest wystawianie faktury i tyle. To może umów na następny wolny termin. Bo na sobotę, to będziesz raczej musiała sama wyłożyć większość pieniędzy - jeśli wet nie chce wystawić faktury płatnej później. TOZ bardzo szybko reguluje należności - no ale nie z góry przecież!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Nie wiem czy dadzą takie pismo i niby jak je mamy przesłać? Skan mailem? To mi się wydaje dziwaczne - raczej przyjęte jest wystawianie faktury i tyle. To może umów na następny wolny termin. Bo na sobotę, to będziesz raczej musiała sama wyłożyć większość pieniędzy - jeśli wet nie chce wystawić faktury płatnej później. TOZ bardzo szybko reguluje należności - no ale nie z góry przecież![/QUOTE]


To chodziło o zaświadczenie, że zapłacą i tyle. Bardzo prowizoryczne np:

My TOZ zapłacimy 200 zł za zabieg suni Paury i pieczątka na piśmie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Nie wiem czy dadzą takie pismo i niby jak je mamy przesłać? Skan mailem? To mi się wydaje dziwaczne - raczej przyjęte jest wystawianie faktury i tyle. To może umów na następny wolny termin. Bo na sobotę, to będziesz raczej musiała sama wyłożyć większość pieniędzy - jeśli wet nie chce wystawić faktury płatnej później. TOZ bardzo szybko reguluje należności - no ale nie z góry przecież![/QUOTE]

No właśnie może być problem :/ Monika, a późniejszy termin?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...